NIEPOLECANE WARSZTATY i SERWISY

Opinie na temat warsztatów i mechaników.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

demmag
Posty: 14
Rejestracja: 10 lut 2010, o 00:02
Lokalizacja: Poznań / New York USA

Post autor: demmag »

Naprawa Pomp Wtryskowych i Spryskiwaczy. Maciej Ławniczak
64-500 Szamotuły
ul Górki 23
Telefon: (61) 292-12-62



Trzymajcie swoje Cacka DALEKO od tego Warsztatu !! Wizyta u tych "czrodzieji" kosztowała mnie Wymianę WSZYTKICH wtryskiwaczy !!! Brudasy !!! jeżeli ten garaż można nazwać Warsztatem to Przepraszam...mi sie skojażył z powojenną Kużnią.
Żałuje ze moja noga tam stanęła !!! Wymieniali mi oringi na pompie !Zaraz po odpaleniu u nich, dwa wtryski sie zatarły !! Dosłownie sie ZATARŁY !! Zamiast NATYCHMIAST odkręcać rurki i wtryskiwacze Stwierdzili :WTRYSKI sie zawiesiły I Trzeba dusić gaz to może puszczą...i mam już jechac bo maja inną robote ( z rozmowy słyszałem że RÓWNIEŻ poprawke )Moje wtryski tak pusciły ze niedługo bym miał również pompe do wymiany, Pewnie i głowica by dostała popalić..Zdązyłem Uratowac Silnik po tych Pseudomechanikach! Pytam sie jak można z piaskiem,kurzem i brudem pracować przy sterylnej instalacji ... A ze skargą to do Pana Boga ! Nie dzodzwonisz się już więcej Chyba że z zastrzeżonego ,ale jak powiesz o Co chodzi okazuje sie że Szefa Nie ma,Że już nieczynne itp Jak sie tam pojawisz to Ciebie potraktują jak intruza ! ta Kuźnia Egzystuje na Niewiedzy ludzi !!W okolicy nie ma innego Fachowca więc ludzie ratują sie czym i jak mogą...i Robią poważny BŁĄD !! TRAGEDIA !! Powinni dopisać w swojej Nazwie Ursusy C-330 i co najwyżej jakieś Zetory , Zaoszczędziło by to ludziom krzywd i Ogromnych wydatków po ich Eksperymentach!!
Odradzę tych partaczy KAŻDEMU !!...i znowu zasada jednego kolegi z forum mi sie nasówa...CHCESZ MIEĆ DOBRZE ZROBIONE...ZRÓB SOBIE SAM.....

P.S. Tak Tak, dobrze czytacie w nazwie firmy widnieje : "Naprawa Pomp Wtryskowych i Spryskiwaczy" że ja tego wcześniej nie zauwazyłem....Kurcze oni naprawiają SPRYSKIWACZE hehehe PARANOJA.......Wpiszczie w obojętnie jakiej wyszukiwarce np. Google.pl i zobaczycie sami ...I jak takiemu ANALFABECIE wtórnemu,Który nawet ma problemy z ojczystym językiem..powierzyłem moją własność...a może poprostu Oni naprawiają SPRYSKIWACZE przedniej szyby...i Czasami tylnej....
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2010, o 22:41 przez demmag, łącznie zmieniany 3 razy.
jarecki500
Posty: 1700
Rejestracja: 18 sty 2010, o 07:39
Lokalizacja: poznań

Post autor: jarecki500 »

Poznań ul. Trzebińska boczna od Sycowskiej Diesel Servis
sprawdzenie wtryskiwaczy na cisnienie telefonicznie kosztowało 100zł słownie sto złotych!
po przyjeździe na miejsce drugi z pedałów (tak o nich wszyscy mówią) stwierdza że klucz sie złamał etc. że koszt już wynosi 300zł!!! że wtrsyki są zapieczone i że żadnych regenrowanych nie zakładają i jak pan chcesz to jedź gdzie indziej zakładac!!!!! zaznaczam ze wtryski ma w ręku!!!! po szybkich telefonach i zakupie nowych w intercarsie stiwerdza że pęknieta jest komora spalania i ze mogą mi złożyć ale będzie sikać ropą... brak słów... i że moze mi polecić kogos kto to zrobi bo on nie zajmuje sie głowicami...
z lejącą się ropą spod wtrysków pojechałem do jego zaprzyjażnionego warsztatu gdzie po 3 dniach stwierdzili ze nie wymienią komory bo sie swiece nie chcą odkręcic a nie będą rozwiercac bo wtedy remont głowicy...



a chciałem tylko sparwdzic wtryski...


genralnie pedały z trzebińskiej : wziecie klucza do ręki 100zł
przyłożenie do śruby 100zł
ukręcony klucz 100zł
wtyczka od pompy nie ta trzeba przerabiać 100zł - gfdzie wszystko pasuje
że kolejny bvzdurny problem zeby tylko kase wyciągnać nastepne 100 300 lub 600zł
chceicie unniknąc problemow wieksze niz macie? unikajcie pedałów z trzebinskiej!!!
Nissan Primera 1,9 dCi
S210 E290 TurboDiesel Elegance
W124 E250D skradziony
W124 230E LPG ex
W201 200E LPG ex
W123 200D ex
Awatar użytkownika
grzegorz2404
Posty: 80
Rejestracja: 21 kwie 2010, o 14:19
Lokalizacja: Żarów

Kupno części na Allegro

Post autor: grzegorz2404 »

Witam
Chciałbym podzielić się wiadomościami o nieuczciwym sprzedawcy części do MB.

SZYMON KUWAŁEK
ŻORY 44-241
OŚ.KŚ.WŁADYSŁAWA 15 A / 5
adres mailowy:saimon79@poczta.onet.pl
nick z Allegro: dj_alien_tik


Zakupiłem bagnet do skrzyni biegów przez Allegro, koszt ok 70zł, więc niewiele, ale i tak szkoda. Po wysłaniu pieniędzy na konto zaczęły się problemy. Kontakt oczywiście tylko mailowy.
Korespondencja (cytaty):
- pytanie po 4 dniach,co z towarem-odp:"towar wysłałem"
- kolejny dzień,kolejne pytanie i prośba o wyjaśnienie telefoniczne-odp:"proszę o numer tel".Oczywiście nie zadzwonił
- kolejny dzień i pytanie,co dalej-odp:"witam sprawa wyglada nastepujaco ze pracownica zle wypisała ulice dzisiaj została na nowo nadana paczka do pana chce pan skan z nadania,jutro powinien pan paczke dostac"
-kolejny dzień,znowu ponaglenie i pytanie o ten skan wysyłki-odp:"oki około21 bede w domu puszcze skan" i o godzinie 22:21 jeszcze jeden mail:"dopiero dotarłem do domu". Oczywiście bez skanu.
-kolejne dwa dni i nic, wysłałem maila z żądaniem towaru lub zwrotu pieniędzy.

W sumie, nieźle, prawda?

Szkoda,że nie sprawdziłem wcześniej opinii na jego temat, można przeczytać o podobnych przypadkach. Zresztą konto na Allegro ma już zablokowane. Pewnie będzie sprzedawał dalej, pod nowym nickiem, więc uwaga.

Ciągle czekam, minęły kolejne dwa dni i wielkie nic.
Awatar użytkownika
fabek
Moderator
Posty: 9462
Rejestracja: 3 lip 2008, o 19:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: fabek »

http://allegro.pl/item967507101_967507101.html

przeciez masz numer komorki podany na aukcji tego goscia.
Awatar użytkownika
kichcio
Posty: 4069
Rejestracja: 19 lut 2008, o 21:19
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: kichcio »

On, jesli dobrze kojarze oglaszal sie rowniez u nas na forum.
E 220 CDI '01 Elegance
Awatar użytkownika
grzegorz2404
Posty: 80
Rejestracja: 21 kwie 2010, o 14:19
Lokalizacja: Żarów

Post autor: grzegorz2404 »

Po moim kolejnym mailu, odezwał się mój ulubiony sprzedawca, oto co napisał i to w 2 mailach (cytat):
1. "a co do tel i scanu naprawde ostatnio mam bardzo mało czasu i naprawde przepraszam za zaistniała sytuacje"
2."jutro zmieni pan zdanie co do nieuczciwosci"

:-) dobre,he he
Awatar użytkownika
kmtaxi
Doradca
Posty: 3273
Rejestracja: 9 sty 2009, o 18:46
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: kmtaxi »

W jednym z komentarzy od kupującego bagnet ,że na końcu powinien być plaski bo trudno coś zmierzyć, gdyż wyciągając olej rozmazuje się na powierzchni, odpowiedział:
"bagnet przechodzi przez 3 zagięcia i trzeba go szybko wyciągać i obojętnie co sie wsadzi efekt ten sam (gdzieś sie musi rozmazać) przy nie umiejętnym pomiarze"
Wydaje mi się, że sprzedawca taki bagnet powinien sobie wsadzić w d... i zmierzyć poziom swojego ilorazu inteligencji. :mrgreen:
w210 2,2cdi automat elegance / 2001r
WDB2100062B427953
bartpol1
Posty: 2409
Rejestracja: 8 wrz 2009, o 14:10
Lokalizacja: ruda slaska

Post autor: bartpol1 »

kichcio pisze:On, jesli dobrze kojarze oglaszal sie rowniez u nas na forum.
dokładnie kupiłem bez zadnych problemów bagnecik całkiem całkiem

[ Dodano: 2010-05-20, 16:01 ]
kmtaxi pisze: Wydaje mi się, że sprzedawca taki bagnet powinien sobie wsadzić w d... i zmierzyć poziom swojego ilorazu inteligencji. :mrgreen:
Brdzisz kolego bagnet działa bardzo dobrze , na płaskim też sie rozmazuje olej , jak sie nieumiejetnie mierzy.
Ktoś nie umie mierzyc i tyle , pisze wyraznie , ze trzeba poczekac z dwie minuty po zatrzymaniu samochodu (silnik ma pracowac ) i wtedy mierzyc , a skoro ten bagnet mnie pokazuje stan oleju w asb , jak i moja samoróbka z kulką co tu zdjecia wklejałem , to o co komus chodzi ?
Zawsze mozesz kupic oryginał koszt od 150 do chyba ponad 200 zł na zdjeciu widac jak bagnet jest zrobiony
MB W210 2.7 cdi , rok 2001 z nawigacją - sedan
win-WDB2100161B476884 SPRZEDANY .
Wczesnij 124 300TD
124 300 E
190 D
CLK - 320
poszukuje radio CEZAR-QUADRO diory
Klosiak
VIP
Posty: 1909
Rejestracja: 6 kwie 2008, o 19:19
Lokalizacja: PL

Post autor: Klosiak »

bartpol1 pisze:Zawsze mozesz kupic oryginał koszt od 150 do chyba ponad 200 zł na zdjeciu widac jak bagnet jest zrobiony
Z tego co wiem to oryginal sprzedaja jak sie im poda regon (i tez czesto niechetnie).
bartpol1
Posty: 2409
Rejestracja: 8 wrz 2009, o 14:10
Lokalizacja: ruda slaska

Post autor: bartpol1 »

A to jest jakis problem ? nie zna nikogo co prowadzi warsztat ? poprosic o zakup nie idzie ?
MB W210 2.7 cdi , rok 2001 z nawigacją - sedan
win-WDB2100161B476884 SPRZEDANY .
Wczesnij 124 300TD
124 300 E
190 D
CLK - 320
poszukuje radio CEZAR-QUADRO diory
Klosiak
VIP
Posty: 1909
Rejestracja: 6 kwie 2008, o 19:19
Lokalizacja: PL

Post autor: Klosiak »

bartpol1 pisze:A to jest jakis problem ? nie zna nikogo co prowadzi warsztat ? poprosic o zakup nie idzie ?
Jest...mi by sie nie chcialo lazic za mechanikami zeby mi kupili.

Dla mnie latwosc/bezproblemowosc zakupu = wchodze do sklepu i kupuje.
Awatar użytkownika
jjankiello
Doradca
Posty: 2114
Rejestracja: 2 gru 2008, o 10:16
Lokalizacja: Szczecin, PL

Post autor: jjankiello »

bartpol1 pisze:dokładnie kupiłem bez zadnych problemów bagnecik całkiem całkiem
A ja nie kupiłem, bo jak mi podesłał zdjęcia, to stwierdziłem ,że takie coś mogę sobie sam zrobić za dużo mniejszy pieniądz :mrgreen:
W201 2.0D,'90, 716.4, perlmuttgrau
S202 2.5TD,'98, 722.6, schwartz - EX
S203 2.7CDI,'02, 722.6, cubanite silver - NA SPRZEDAŻ
Because the people who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do. - S. Jobs
bartpol1
Posty: 2409
Rejestracja: 8 wrz 2009, o 14:10
Lokalizacja: ruda slaska

Post autor: bartpol1 »

jjankiello pisze:
bartpol1 pisze:dokładnie kupiłem bez zadnych problemów bagnecik całkiem całkiem
A ja nie kupiłem, bo jak mi podesłał zdjęcia, to stwierdziłem ,że takie coś mogę sobie sam zrobić za dużo mniejszy pieniądz :mrgreen:
to fakt , ale mnie sie nie chce ~~!
taki ori też sobie moge sam zrobic - troche trudniej ale sie da , wiec ?
MB W210 2.7 cdi , rok 2001 z nawigacją - sedan
win-WDB2100161B476884 SPRZEDANY .
Wczesnij 124 300TD
124 300 E
190 D
CLK - 320
poszukuje radio CEZAR-QUADRO diory
Awatar użytkownika
kmtaxi
Doradca
Posty: 3273
Rejestracja: 9 sty 2009, o 18:46
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: kmtaxi »

Jakby kształt części pomiarowej był bez znaczenia to projektanci samochodów nie projektowaliby bagnetów pomiarowych w tej części innych jak płaskie. Ktoś widział oryginalne inne :?:
w210 2,2cdi automat elegance / 2001r
WDB2100062B427953
Awatar użytkownika
grzegorz2404
Posty: 80
Rejestracja: 21 kwie 2010, o 14:19
Lokalizacja: Żarów

Post autor: grzegorz2404 »

witam
upragniony bagnet przyszedł i... już miało być tak fajnie...
Po sprawdzeniu okazało się, że końcówka jest już w oleju, ale bagnet z uchwytem wystaje jeszcze ok 10 cm z gniazda.

Jaka jest prawidłowa długość bagnetu do skrzyni 722608?
VIN:WDB2100251A430070
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości