POWITALNIA - Jesteś nowy? Przywitaj się...

Jesteś nowy na forum? - Napisz kilka słów o sobie i swoim aucie. Proszę nie zakładać nowych tematów!!!

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

MarcinMarcin
Posty: 3
Rejestracja: 11 maja 2021, o 18:48

Re: POWITALNIA - Jesteś nowy? Przywitaj się...

Post autor: MarcinMarcin »

Siema !
Marcin z Wawy z tej strony,
Pozdrawiam Wszystkich !
menuisier
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2021, o 09:38

Re: POWITALNIA - Jesteś nowy? Przywitaj się...

Post autor: menuisier »

Witam i pozdrawiam wszystkich jestem od niedawna posiadaczem pewnej okularnicy i jak na początek to charakterna czasem kapryśna dwudziestolatka ale chyba zakręciła mną więc będę miał sporo pytań do szanownego grona bo choć wiekowy ze mnie dziadek to kompletny lajkonik w kontaktach z okularnicami pozdrawiam raz jeszcze menuisier
korek53
Posty: 3
Rejestracja: 21 maja 2021, o 12:10

Re: POWITALNIA - Jesteś nowy? Przywitaj się...

Post autor: korek53 »

Wita Was nowy posiadacz W210 :)
Pozdrowienia z Krakowa!
Zaikan
Posty: 3
Rejestracja: 17 cze 2021, o 08:21
Lokalizacja: Żagań

Re: POWITALNIA - Jesteś nowy? Przywitaj się...

Post autor: Zaikan »

Siema!

Mam na imię Daniel, pochodze z Żagania koło Zielonej Góry. W tej chwili nie posiadam żadnego Mieczysława bo jakiś czas temu zmieniałem auto I dałem się namówić na Francuza i bardzo żałuję. Do tej pory miałem w210 99r 2.9d, w203 01r 2.2cdi, w220 3.2 benzyna. A w tej chwili choruje na w210 2.0 kompressor i właśnie takiego szukam i dlatego tu jestem żeby poznać opinię o tym silniku, a później żeby dbać o swoj. Tak na marginesie zajmuje się auto detailingiem😀
Jeśli czas to pieniądz... To przej...łem fortunę!!! :P
ynsok
Posty: 4
Rejestracja: 17 cze 2021, o 19:04

Re: POWITALNIA - Jesteś nowy? Przywitaj się...

Post autor: ynsok »

Cześć jestem krzysiek, mieszkam obok Kluczborka :D
katowice.27
Posty: 2
Rejestracja: 26 cze 2021, o 14:48

Re: POWITALNIA - Jesteś nowy? Przywitaj się...

Post autor: katowice.27 »

Wiatm
POsiadam Mercedese E 400 d 4MATIC z 2020 roku. Jestm fanem mercedesa e
77Marek
Posty: 5
Rejestracja: 3 lip 2021, o 08:00

Re: POWITALNIA - Jesteś nowy? Przywitaj się...

Post autor: 77Marek »

Witam wszystkich miłośników marki Mercedes. Jestem nowy i od roku posiadam model W 211.
SiNi01
Posty: 5
Rejestracja: 12 lip 2021, o 20:19

Re: POWITALNIA - Jesteś nowy? Przywitaj się...

Post autor: SiNi01 »

Witam.
Jestem Jacek, który ma coraz to więcej problemów ze swoją gwiazdą. Na razie walczę o to by dalej mnie woziła, mimo że wiele osób zaczęłoby myśleć o innym wozidle.
zawszepo1
Posty: 3
Rejestracja: 20 lip 2021, o 21:51

Re: POWITALNIA - Jesteś nowy? Przywitaj się...

Post autor: zawszepo1 »

Witam wszystkich,

Z moim Mercedesem większych problemów nie mam (odpukać), jednakże ostatnia wymiana akumulatora poskutkowała zakodowaniem radia :( ... I szukając rozwiązania tego problemu, trafiłem na forum.

Mercedes E klasa, 2000 rok.
metfan22
Posty: 6
Rejestracja: 10 sie 2021, o 21:26

Re: POWITALNIA - Jesteś nowy? Przywitaj się...

Post autor: metfan22 »

Cześć,
Coś mnie naszło na zakup MB. Najpierw celowałem w W124 ale nie mogłem trafić żadnej mocnej benzyny w moich okolicach. Po małym wątku z W210 3.2V6 obecnie mam W210 4.3V8 z 2000r. Pozdrawiam Wszystkich!

Maciek
Hanzii
Posty: 5
Rejestracja: 17 sie 2021, o 10:43
Lokalizacja: Gdańsk

Re: POWITALNIA - Jesteś nowy? Przywitaj się...

Post autor: Hanzii »

Cześć, jestem Marcin, mieszkam w Gdańsku. W zeszłym tygodniu nabyłem w210 z 3 litrowym silnikiem diesla w wersji elegance. Samochód ma służyć mi na codzień na dojazdy do pracy itp. Oprócz okulara posiadam jeszcze w140.
Awatar użytkownika
matiaszuk
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2021, o 16:21
Lokalizacja: Gdynia Cisowa
Kontakt:

Re: POWITALNIA - Jesteś nowy? Przywitaj się...

Post autor: matiaszuk »

Kłaniam się szanownym kolegom. Mam na imię Miłosz i od miesiąca posiadam Mercedesa zgodnego z nazwą tego forum, po raz pierwszy tej generacji. Jako dziecko, w latach osiemdziesiątych, wychowałem się w białym W115 220D, a w życiu dorosłym do tej pory miałem dwa W124 i jednego z nich mam wciąż i kocham miłością żywą i prawdziwą. Ufam, że i nasz nowy rodzinny krążownik będzie kochany. Pozdrawiam serdecznie.
Żegluję "Czarną Perłą" — S210 Avantgarde 320 CDI. 1999. Oczywiście w automacie.

Nie jeżdżę tam, gdzie nie mogę zabrać swojego Owczarka Niemieckiego.
Awatar użytkownika
SuperBuster11
Moderator
Posty: 1029
Rejestracja: 21 maja 2015, o 17:59
Lokalizacja: Brzeg

Re: POWITALNIA - Jesteś nowy? Przywitaj się...

Post autor: SuperBuster11 »

wychowałem się w białym W115 220D
Kurde, ja jako dziecko byłem wożony głównie w wakacje i ferie zimowe W115 220D :) Ale w kolorze jak to mój wujek określał "kość słoniowa"
VIN: WDB2100201A265083 - sprzedany
VIN: WDB2112261A525765 - sprzedany
VIN: WDB2100531A274983 - sprzedany
Benz32v6
Posty: 3
Rejestracja: 4 paź 2021, o 06:26

Re: POWITALNIA - Jesteś nowy? Przywitaj się...

Post autor: Benz32v6 »

Witam, na imię mam Adam, jestem z Katowic, w posiadaniu w210 E320T 3.2 v6 224km benzyna gaz, pomimo rotacji samochodów e klasa od ponad 8 lat dzielnie i bezawaryjnie mi towarzyszy i nie mam sumienia tym bardziej powodów aby ja sprzedawać :) w między czasie przez dwa lata miałem na stanie w220 3.2 diesel 194km lecz o bez awaryjności tego modelu nie mogę napisać, pochłonęła prawie dwa razy tyle pieniążków co jej zakup :) trafiłem na forum ponieważ mam problem z rozkodowanien radia i w tym temacie kieruje prośbę do każdego kto mógłby mi pomóc, z góry dziękuję i pozdrawiam fanów marki MB :)
-dron-
Posty: 3
Rejestracja: 1 paź 2021, o 10:22

Re: POWITALNIA - Jesteś nowy? Przywitaj się...

Post autor: -dron- »

Cześć wszystkim 🙂

Zarejestrowałem się na forum bo chcę kupić swojego pierwszego okulara. Mam nadzieję, że informacje tu znalezione pomogą mi w znalezieniu ciekawego egzemplarza. Gdyby ktoś chciał sprzedać swój egzemplarz to zapraszam na priv - najbardziej chciałbym silnik 2.2D lub 2.2 CDI.

Pozdrawiam z Warszawy 🙂
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości