POLECANE WARSZTATY - ŁÓDZKIE

Opinie na temat warsztatów i mechaników.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

sebaduch
Posty: 6
Rejestracja: 22 wrz 2010, o 20:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: sebaduch »

wielkie dzięki. Dzwoniłem na maratońską i trochę się zraziłem bo odebrała jakaś lalka i nie miała pojęcia o co pytam, na nic nie potrafiła mi odpowiedzieć.
Może jak pojadę i pogadam z jakimś facetem to dowiem się coś konkretnego
W201 1.8 LPG 1990r
W210 2.9 TD
Awatar użytkownika
PawełMerc
Posty: 9
Rejestracja: 27 sty 2011, o 19:59
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Post autor: PawełMerc »

remigiusz pisze:Firma ”KULIK” przy Maratońskiej 119 polecam bardzo .
Polecam, znają się na rzeczy i nie mają wysokich cen. ;-)
obecnie:
Mercedes E 250 turbodiesel Elegance 99r. kombi
był:
Mercedes E 220 diesel Classic 97r. sedan
granio
Posty: 50
Rejestracja: 18 paź 2009, o 21:21
Lokalizacja: Łódz

Post autor: granio »

Witam a ja szukam jakiegoś speca od wygnania rudego bo zauważyłem że po zimie trzeba będzie się tym zająć , macie jakiegoś solidnego fachowca w Łodzi lub okolicach
MB W123 2.4D sprzedany , MB W201 2.5D sprzedany , MB W210 2.9TD WDB2102171A533102
Adrianool
Posty: 78
Rejestracja: 16 sie 2009, o 10:50
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: Adrianool »

Panowie a jakiegos dobrego speca od gazu w łodzi lub okolicach godnego polecenia znacie ??
MERCEDES W210 E280 98r
aserweta
Posty: 87
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 13:18
Lokalizacja: Łódź

Post autor: aserweta »

A kto podpowie gdzie mają SD prócz na ul. Strzelców Kaniowskich ? :mrgreen:
W202 200CDI 99' WDB2021341A768042
W210 300TD 98' WDB2100251A614376
Awatar użytkownika
rene
Posty: 480
Rejestracja: 13 sty 2009, o 21:10
Lokalizacja: Łódź

Post autor: rene »

aserweta pisze:A kto podpowie gdzie mają SD prócz na ul. Strzelców Kaniowskich ? :mrgreen:
No właśnie pomóżcie. Muszę się podpiąć pod kompa.
Srebrna S210 290TD T Classic Automat '97
WDB2102171A400160
Obrazek
Awatar użytkownika
Rekty
Posty: 128
Rejestracja: 14 paź 2010, o 16:06
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Post autor: Rekty »

a znacie kogoś od pompek lucasa w województwie Łódzkim :>?
CLK konstruowane na bazie podłogi C klasy, ale wyglądające jak E klasa.

Za młodu bądź piorunem, a na starośc możesz zostać grzmotem.
krasul
Posty: 87
Rejestracja: 16 gru 2010, o 22:05
Lokalizacja: Łódź

Post autor: krasul »

Mialem jaki tydzien temu wymiane Plyty w ASB, do tyego wymiana oleju w silniku i kiiilku zaroweczek.
Trafilem do Kulika na Maratanskiej i jestem zachwycony!
Znaja sie na rzeczy a ceny za robocizne baardzo przystepne, polecam.

[ Dodano: 2011-03-15, 07:47 ]
Rekty,
z tego co kojarze to w okolicach Castoramy przy Zgierskiej jest dosc dobry zaklad, nie kojarze dokladnie adresu, ale jesli nadal masz problem napisz, dowiem sie. Znajomemu jakis czas temu regenerowali w Omedze, twierdzi ze bardzo profesjonalny zaklad, choc oczywiscie nie najtranszy, ale robi sie to przez raz dluuugi czas.

[ Dodano: 2011-03-15, 07:50 ]
Adrianool,
ja moge polecic swojego przejechalem 2500tys km od zalozenia i zero problemow, wg kolegow z forum nie jest to idealny zestaw, ale mnie odpowiada a na Maratonskiej u Kulika powiedzieli ze zalozony jest naprawde ekstra.
TomGaz Kwiatkówka 25 pod Tomaszowem Mazowieckim
Moich dwoch znajomych tam zakladalo Toyota Camry 2,4 (chyba)2007rok i Chrysler Voyager 2002r 3.8 V6 zaden nie ma jakichkolwiek problemow.
drex
Posty: 14
Rejestracja: 8 sty 2011, o 18:55
Lokalizacja: Łódź

Post autor: drex »

Dzień dobry,

poszukuję miejsca na zrobienie zawieszenia, w Łodzi.

I dołączam się - szukam też, gdzie ładnie wygonią rudego.

Pozdr.
CLK 320 W208 elegance
granio
Posty: 50
Rejestracja: 18 paź 2009, o 21:21
Lokalizacja: Łódz

Post autor: granio »

Z zawieszeniem polecam ul Perłową 2 p.Janusz Dudziński tel 501757892 będziesz zadowolony
MB W123 2.4D sprzedany , MB W201 2.5D sprzedany , MB W210 2.9TD WDB2102171A533102
Awatar użytkownika
kocmoc
Posty: 19
Rejestracja: 26 mar 2011, o 11:05
Lokalizacja: Łódź

Post autor: kocmoc »

Witam, zna ktoś może orientacyjne ceny w Łodzi za wymianę tarcze+klocki przód, oliwa+filtr > E210(2000r) 320CDI
Awatar użytkownika
rene
Posty: 480
Rejestracja: 13 sty 2009, o 21:10
Lokalizacja: Łódź

Post autor: rene »

kocmoc pisze:oliwa+filtr
40-50 zł
kocmoc pisze: tarcze+klocki przód
80-100 zł za stronę
Srebrna S210 290TD T Classic Automat '97
WDB2102171A400160
Obrazek
X32XXX
Posty: 26
Rejestracja: 28 lut 2011, o 19:38
Lokalizacja: Łódź

Post autor: X32XXX »

Panowie czy ktos regenerowal amorki nivo w Łodzi na ul.Kopcinskiego??
Mercedes W210 1999 Awangarde 2.2 CDI
Awatar użytkownika
kocmoc
Posty: 19
Rejestracja: 26 mar 2011, o 11:05
Lokalizacja: Łódź

Post autor: kocmoc »

Witam, potrzebuję wymienić chłodnicę od klimy - gdzie się z tym najlepiej udać ?
Stachowiak
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2009, o 11:21
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki

Re: Polecam warsztat Pana Stachowiaka w Konstantynowie

Post autor: Stachowiak »

abelino pisze:
Gotwald pisze:Fachowy warsztat MB Stachowiak w Konstantynowie przy ul. Łódzkiej obok stacji Bliska. Kilka razy ich odwiedzałem z moim Mietkiem i naprawdę wiedzą jak obchodzić się z Mercedesami. Jestem bardzo zadowolony z naprawy, obsługi i cen.
ja mam skrajnie odmienne doświadczenia z tym zakładem. byłem ostatnio u Stachowiaka w Konstantynowie łódzkim i srodze się zawiodłem.
Odradzam wszystkim, mało fachowy serwis, gość najpierw mydli oczy ( ma gadane), a jak już ci coś porozkręca to zaczynaja się schody i koszty. W mojej ocenie to naciągacz. Najgorsze to to że uzgadnia jedno a do zapłaty podsuwa drugie w moim przypadku 50% więcej niż uzgodnione. Tak się nie robi panie Stachowiak !!! Gdybym wiedział wcześniej pojechłabym gdzie indziej.. Właściciel bazuje na na jednorazowych klientach, takich jak ja , którzy dali sie naciągnąć... :-? Jednym słowem OMIJAĆ :!:
Witam,
już dosyć dawno temu przeczytałem wpis Abelino oczerniający mój serwis . Od tej chwili zastanawiałem się czy ma sens jakaś reakcja , czy lepiej dać sobie spokój i zignorować to.
Doszedłem jednak do wniosku , że nie może być tak , że ktoś anonimowo pisze co mu ślina i nieuzasadniona złośliwość na język przyniosą .
Że próbuje zniszczyć opinię , na którą zapracowałem jako mechanik związany z Mercedesem od końca lat siedemdziesiątych a jako właściciel warsztatu od 1998r.
Nie da się , wbrew temu co pisze Abelino , prowadzić taki serwis jak mój , przez 13 lat żerując na oszukanych , jednorazowych klientach . Po prostu ich nie wystarczy . Byłoby totalną głupotą prowadzić taką politykę biznesową .
Poza tym wpis Gotwalda z lipca 2009 r. świadczy , że nie brak mi klientów , którzy wysoko cenią usługi mojego serwisu .
Na pewno , nie pretenduję do bycia najtańszym serwisem w Łodzi i okolicach , ale przy jego wielkości (9 stanowisk naprawczych , 6-ciu mechaników , dwóch elektroników i 1 ślusarz) i z tym związanych kosztach nie jestem w stanie utrzymać cen , jakie mają warsztaty 1 lub ewentualnie trzystanowiskowe .
Mogę za to ,zaoferować krótkie terminy oczekiwania na naprawę i krótkie czasy samych napraw. A wszystkie naprawy objęte są pełną gwarancją , obejmującą nawet w uzasadnionych przypadkach koszty sprowadzenia auta z zagranicy.
Powracając do wpisu Abelino , którego cała aktywność na tym forum , ograniczyła się do tego jednego postu , nie pisze w nim nic konkretnego . Można by wysnuć wniosek , że jest to akt czystej zemsty , tak naprawdę nie wiadomo za co.
Nieuzasadnione użycie w stosunku do kogoś słów ,,naciągacz” i ,,mało fachowy” można by w najlepszym razie nazwać nadużyciem , a ktoś mniej liczący się z klientami niż ja , mógłby skierować na drogę sądową .
Abelino oskarża mnie o podniesienie kosztów naprawy o 50%. Ale nie pisze , na podstawie czego odbyła się wycena wstępna . Czy to była rozmowa telefoniczna ? (ponad 50% wycen).Czy rozmonto- waliśmy naprawiany zespół dokładnie –wyceniliśmy i dopiero potem dołoiliśmy te 50%?.
Według tego co pisze Abelino o sobie , jest wieloletnim użytkownikiem pojazdów samochodowych. I co ?, tak bardzo zaskakuje go to , że koszty naprawy w jej trakcie wzrastają ?. Czasami znacząco .
Przecież , gdyby jego auto uległo wypadkowi , to nie miałby nic przeciwko , że w trakcie naprawy wzywa się rzeczoznawcę do dodatkowych oględzin i to niejednokrotnych , których wynik podnosi koszty naprawy .
Mam nadzieję , że tych kilka zdań które tu zamieściłem , da możliwość obiektywnej oceny tego co napisał Abelino.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości