Kupo dużej pojemności z zagranicy - Holandia/Anglia co i jak

Znajdziesz tu informację, które pomogą Ci w zakupie E klasy.
Tu wrzucamy również ogłoszenia do oceny.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

yellowstone2012
Posty: 1388
Rejestracja: 10 gru 2012, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Kupo dużej pojemności z zagranicy - Holandia/Anglia co i

Post autor: yellowstone2012 »

2 LATA jeździłem na umowie. Ja jestem z Łodzi, poprzedni właściciel z Koszalina. Przez te 2 lata miałem ze 20 kontroli i 21 punktów za prędkość i jakieś bzdury. Nigdy mi nikt nic nie powiedział ani nawet nie zapytał czemu tak długo jeżdżę na umowie. Oczywiście nie zgłosiłem umowy nigdzie. W kwietniu przerejestrowałem auto, nie miałem z tym żadnego problemu.

Szrama pisze:Teraz sprawdzają umowę czy jest identyczna (data, podpisy itd.), jak ta którą poprzedni właściciel zgłosił w WK zgłaszając sprzedaż.

Paliłeś coś dzisiaj ?
Awatar użytkownika
Mały v8
Posty: 333
Rejestracja: 14 lut 2008, o 21:53
Lokalizacja: Siedlce (WS)
Kontakt:

Re: Kupo dużej pojemności z zagranicy - Holandia/Anglia co i

Post autor: Mały v8 »

Putek55 pisze:
zibi2210 pisze:
Mały v8 pisze:

Gówno Ci zrobią ostatnio bujałem się tak dwoma samochodami, w tym jednym rok. Umowę miałem zgłoszoną w skarbowym i spiętą z potwierdzeniem opłaty podatku,, oc opłacone i przepisane na mnie, i ważny przegląd techniczny. Pan władza mnie zatrzymał, popatrzył,spisał, podziękował i nawet o nic nie pytał.
Jest takie staropolskie powiedzenie.Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka.Zawsze takie podejście do prawa ma swój finał.Prędzej czy póżniej trafisz na takiego policjanta który wytłumaczy Ci w którym momencie złamałeś prawo.
Dokładnie, a w Twoim przypadku policjant nie wiedział "o co kaman" . A śmigając z V8 pod maską lubisz depnąć także z kontrolą policyjną musisz się liczyć.

Pozdrawiam! :cwaniak:

Chwilowo mam dwa V6 i jakiś tam małe uturbione, ale na dniach znowu siadam na V8. A ten przepis o przerejestrowaniu w ciągu 30 dni jest martwy bo nie ma żadnych sankcji. Nie mogą nic zrobić . Kolega tak śmigał 6 lat starym audi, i jakiś służbista milicjant się przyczepił do tego stopnia, że podciągał to pod "nie stosowanie się do zachowania porządku publicznego" :D , jak ten powiedział że nie przyjmuje mandatu, i prosi o wniosek do sądu , to drążył dotąd aż mu wlepił mandat za brak trójkąta. Czyli nie pier..cie że nosił wilk razy kilka , bo jak na coś nie ma przepisu, to jest legalne. Kropka. Aktualnie mam wszystko porejestrowane na siebie, ale jak kupię jakiś samochód którego nie do końca będę pewny czy ma zostać na dłużej, to będę śmigał na poprzednika tablicach ot tyle.
"Jako że nie mam o tym zielonego pojęcia , tym chętniej się wypowiem" S Tym.
Awatar użytkownika
tonidriver
Posty: 9114
Rejestracja: 21 cze 2008, o 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kupo dużej pojemności z zagranicy - Holandia/Anglia co i

Post autor: tonidriver »

wstyd to czytać na tym forum
Awatar użytkownika
Muniek
Posty: 2843
Rejestracja: 15 paź 2012, o 09:36
Lokalizacja: Bydgoszcz/Poznań
Kontakt:

Re: Kupo dużej pojemności z zagranicy - Holandia/Anglia co i

Post autor: Muniek »

Czyli nie pier..cie że nosił wilk razy kilka , bo jak na coś nie ma przepisu, to jest legalne
Jest przepis, ale nie ma paragrafu.
Mercedes-Benz E-klasa W210 E320 3.2 V6 224KM 4Matic Elegance 2001
VIN: WDB2100821X053822
Ex: W210 E270 CDI 170KM 2001
VTR
Posty: 60
Rejestracja: 26 maja 2015, o 19:49
Lokalizacja: Koszalin

Re: Kupo dużej pojemności z zagranicy - Holandia/Anglia co i

Post autor: VTR »

Dobra gadałem nieoficjalnie z agentem ubezpieczeniowym i powiedział, że takich delikwentów jest masa a u nas na pomorzu co drugi na szwabskich blachach to Polak. Powiedział wprost, wystarczy umowa i polskie badanie techniczne. Dostajemy OC i jeździmy. Czyli żadna filozofia tym bardziej, że nawet anglików można już u nas rejestrować bez robienia przekładki.

PS: yellowstone2012 a cóż do za mietek z Koszalina? :D
- W202 C180 manual 1995 - 122KM
- W202 C230 kompressor 1997 - 193KM
- W210 E280 manual 1996 - 204KM
- W210 E220 D automat 1997 - 95KM
- W210 E200 kompressor 1997 - 192KM
- W210 E290 TD 1998 - 129KM
- W210 E220 CDI 2001 - 143KM
+ W210 E320 R6 1996 - 220KM
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości