MB 220CDI nowy nabytek i pare pytan z nim zwiazanych

Wszytko o Mercedesie E W210

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Ilu
Posty: 2
Rejestracja: 6 lip 2008, o 20:14
Lokalizacja: Ostrołęka

MB 220CDI nowy nabytek i pare pytan z nim zwiazanych

Post autor: Ilu »

Witam kolegow, niedawno nabylem MB 220CDI 2001r. Ma 230kkm przebiegu, wlasnie sprowadzilem go z niemiec i mam pytanie czy teraz udac sie do servisu Mercedesa zeby sobie wszystko na spokojnie obejrzec? Czy moze wystarczy jechac na zwykly przeglad na stacje diagnostyczna? Ile taki przeglad kosztuje w serwisie? Chcialbym powymieniac wszystkie plyny, rozrzad...
Pozatym mam taki problem, a mianowicie nie zamykaja mi sie drzwi pasarzera(w sensie centralny nie zamyka) otwiera normalnie, ale nie zamyka. Slychac prace silniczka/silownika ale rygielek jest w gorze. Kolejna sprawa to nieszczesny zegarek i wyswietlacz temp. nie wyswietlaja mi kilku kresek, to akurat slyszalem czesto sie zdarza.
Moze uzytkownicy maja jakies uwagi,wskazowki co do tego modelu? Dodam ze jest to moj pierwszy MB.
Awatar użytkownika
tomeks215
Posty: 513
Rejestracja: 24 maja 2008, o 18:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tomeks215 »

Na diagnostyce byłeś przy rejestracji auta w Polsce, więc zawieszenie masz sprawdzone.
Jak nie wiesz kiedy był wymieniany olej , to ja bym go wymienił.
Czy to zrobisz w stacji Mercedesa, czy innym warsztacie, to już zależy od grubości twojego portfela. Są warsztaty specjalizujące się w Mercedesach, ale nie mają autoryzacji. Ceny mają niższe, a wiedzę nie gorszą.
W210 E220CDI '00 -sprzedany
Renault Fluence 1,6 110KM
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości