Przywitałem się, to czas pokazać auto.
Jeśli chodzi o parametry to :
E220 CDI 143KM
Wersja Elegance
Rocznik 1999
Przebieg niby 255 000km, choć niby jest książka serwisowa i pokrywałoby się to z cepikiem, to myślę że ma jakieś 100 w pamięci.
Wyposażenie :
Klima manualna, dogrzewacz, felgi alu 15", 4x el. szyby, el. regulowane i podgrzewane lusterka, metalik, zielone szyby, radio Becker, automatyczna skrzynia, podnoszenie klapy z kluczyka i przycisku, 2x el. regulowane fotele przednie, składane zagłówki.
Egzemplarz uchowany wyjątkowo fajnie, ma jakieś 6-7 punktów z zewnątrz do zrobienia, ale jeśli chodzi o ogół to z nudów w pracy zmierzyłem go miernikiem, i lakierowane były tylko przednie błotniki i tylna klapa.
Mam w sumie do niego wszystkie książki, książkę serwisową, komplet kluczyków i kluczyki do haka więc historię ma fajną.
W ostatnim czasie zrobione były sprawy z pompą CR i olejem w automacie.
Ja na start kupiłem nowe opony i testuję...
Do zrobienia mam rurę turbo, bo jest w systemie taśmex i którąś poduszkę silnika, bo jak jest mróz to lekko wibruje - a jak cieplo, to jest ok.
Auto kupiłem od handlarzy, miałem pewne obawy ale jest całkiem ok i całkiem znośne jeśli chodzi o sprawę blacharki.
Poprzedni właściciel miał go 11 lat...
Myślę, że z wiosny zrobię drobny lift i powinno grać.
Poniżej kilka zdjęć.






I jak ? Myślę, że godny następca za W202