Nie działa wycieraczka i centralny zamek

Wnętrze, układ elektryczny, klimatyzacja.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Awatar użytkownika
lary
Posty: 86
Rejestracja: 21 sie 2009, o 21:11
Lokalizacja: Rawicz

Nie działa wycieraczka i centralny zamek

Post autor: lary »

Po odebraniu samochodu od mechanika nie działa przednia wycieraczka (spryskiwacze szyby i reflektorów ok) i zamykanie centralnego zamka z pilota, lampy sygnalizują że samochód się zamyka i otwiera, a rygle nawet nie drgną. Mechanik wymieniał przednie górne wahacze, to na pewno musiał demontować tą czarną skrzynkę (z przekaźnikami) z prawej strony w komorze silnika, żeby odkręcić wahacz.
Czy tam są jakieś przekaźniki związane z pompą od centralnego zamka i wycieraczki???
W210 polar white E290 TURBODIESEL 96'
Suzi SV650S
EX:
W201 arctic white 2,0D 91'
Awatar użytkownika
fabek
Moderator
Posty: 9462
Rejestracja: 3 lip 2008, o 19:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: fabek »

czyli przed wymiana wahaczy wszystko bylo ok? pewnie mechanik odlaczyl przez nieuwage przewody podcisnieniowe.
STAR DIAGNOSIS C3/C4 NAPRAWA | CHIPTUNING STAGE1 DPF_OFF EGR_OFF ADBLUE_OFF
Awatar użytkownika
lary
Posty: 86
Rejestracja: 21 sie 2009, o 21:11
Lokalizacja: Rawicz

Post autor: lary »

Tak, przed wymianą wahaczy było wszystko ok. Przecież w komorze silnika nie ma przewodów podciśnieniowych do centralnego zamka. Pompka od zamka jest z tyłu pod siedzeniem. Teraz do wycieraczki i centralnego zamka doszły jeszcze nie działające szyby. Może gdzieś jest od tego wspólny przekaźnik?? Czekam na propozycje co jeszcze sprawdzić

[ Dodano: 2010-03-06, 17:08 ]
trochę poszukałem i znalazłem podobny temat:

viewtopic.php?t=5622&postdays=0&postord ... by&start=0

czyli źle poskładali tą czarną skrzynkę z przekaźnikami
W210 polar white E290 TURBODIESEL 96'
Suzi SV650S
EX:
W201 arctic white 2,0D 91'
Awatar użytkownika
markbanin
VIP
Posty: 38
Rejestracja: 8 lip 2010, o 11:48
Lokalizacja: Wągrowiec

Post autor: markbanin »

Mam podobny problem z tym ze u mnie nie dziala tylko wycieraczka a z tego co wiem to nie ma zadnego bezpiecznika odpowiedzialnego za jej dzialanie... Jutro sprobuje poprawic ta wtyczke w module komfortu zabaczymy czy to cos da...

[ Dodano: 2010-08-05, 14:42 ]
U mnie problem rozwiazany! Faktycznie kosc w module komfortu sie wypiela ostatnia do gory. Juz jest dobrze!!! :-D :-D
..::W210 E300 DIESEL 136 KM::..
.................AUTOMAT.................
................ELEGANCE.................
.........WDB2100201J003949........
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości