Bagażnik zwariował

Wnętrze, układ elektryczny, klimatyzacja.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

mlodycezar
Posty: 3
Rejestracja: 27 sty 2010, o 14:29
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Bagażnik zwariował

Post autor: mlodycezar »

Witam mam Mercedesa W210 E200CDI 2001r. w pewnym momencie zaczal mi wariowac bagażnik , raz się otwiera, a raz nie. Czasami jest tak, że kilka razy pod rząd otworzy się normalnie, ale czasami jest tak, że ani z kluczyka, ani z przycisku nie da się otworzyć. Wiecie może czym może to byc spowodowane ? Bardzo proszę o pomoc i z gory dziękuje za pomoc !
Mucha
Posty: 10
Rejestracja: 19 sty 2010, o 09:53
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: Mucha »

Witam!
Miałem ten sam problem do dzisiaj, poszukaj dobrze na forum postu "awaryjne otwieranie bagażnika" i postepuj wedle wskazówek mi pomogło.
A miałem objawy takie jak u Ciebie nic nie działało - a wystarczy zaledwie zamienić przewody na pompce od centralnego.
Pozdrawiam
E 200 Kompressor 2000rok Avangarde
Awatar użytkownika
tomeks215
Posty: 513
Rejestracja: 24 maja 2008, o 18:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tomeks215 »

Mucha pisze:Witam!
Miałem ten sam problem do dzisiaj, poszukaj dobrze na forum postu "awaryjne otwieranie bagażnika" i postepuj wedle wskazówek mi pomogło.
A miałem objawy takie jak u Ciebie nic nie działało - a wystarczy zaledwie zamienić przewody na pompce od centralnego.
Pozdrawiam
Skorzystałeś z wyjścia awaryjnego, a to nie znaczy że naprawiłeś usterkę.
Z tym otwieraniem bagażnika to jakaś epidemia, mi dwa dni temu też bagażnik zaprotestował, narazie jeżdżę z zamienionymi przewodami, ale jutro wyjmę zamek jak dojdę co go boli to napiszę na forum.
W210 E220CDI '00 -sprzedany
Renault Fluence 1,6 110KM
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości