blokada stacyjki oraz centralnego i kierownicy.

Wnętrze, układ elektryczny, klimatyzacja.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

wiktor50
Posty: 2
Rejestracja: 24 sty 2010, o 10:15
Lokalizacja: bialystok

blokada stacyjki oraz centralnego i kierownicy.

Post autor: wiktor50 »

mam problem z odblokowaniem i uruchomieniem w210 98' 2.5tdi. 2 tygodnie stal na mrozie. Otworzylem centralnym i po włożeniu i przekreceniu kluczyka "rybki" 2 razy podgrzewałem swiece żarowe. Za trzecim razem 3 sygnały i nastąpiła blokada kierownicy i kluczyk juz nie dzialał, nie mogę przekrecic , stacyjka nie przyjmuje kluczyka. Naladowalem akumulator, swiatła są ale brak reakcji na kluczyk. Wymieniłem baterie, kluczyk niby działa bo podswietla ale samochód nie reaguje wogole . Nie dziala centralny. Drzwi caly czas otwarte. Co może byc przyczyną, może ktoś mi podpowie.
Awatar użytkownika
noc
Ekspert
Posty: 8221
Rejestracja: 1 lis 2008, o 19:53
Lokalizacja: Warszawa Pochwały zagubione 500+

Post autor: noc »

Witaj.Zapraszamy do "powitalni".
Wygląda to na blokadę alarmu.Obejrzyj dokładnie bezpieczniki pod siedzeniem z tyłu i w skrzynce modułów pod maską po stronie pasażera.Jeżeli wszystko będzie OK. wszystkie drzwi i maski zamknij (bez kluczyka) na pilocie naciśnij w kolejności zamknij/otwórz otwórz drzwi i kluczyk szybko do stacyjki na zapłon.Chwilę odczekaj, wszystko powinno ruszyć, jeżeli nie to na komputer Star Diagnosis.
Śniłem o królewnach i mam cudowną żonę,
śliczną córkę i piękną Mercedes
małą czarną W168 1,6

Niemal pół wieku naprawiam MB
13 certyfikatów MB Stuttgart
Warsztat W-wa Ursus (22) 6626890

Znajdziecie mnie tam gdzie MB.
wiktor50
Posty: 2
Rejestracja: 24 sty 2010, o 10:15
Lokalizacja: bialystok

kurde zadziałalo, dzieki za pomoc

Post autor: wiktor50 »

b. dz. za pomoc, tak zrobilem, sprawdzilem bezpieczniki, byly ok i zaskoczylo thx
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości