Brak świateł cofania

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

wojtaak
Posty: 26
Rejestracja: 11 sty 2014, o 02:02
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: wojtaak »

Witam, podłączam się do tematu bo mam problem ze wstecznymi światłami, mianowicie wszystko działa perfekcyjnie póki auto nie postoi dłuższy czas na mrozie :D Mieliście może takie objawy? Wystarczy, że zostawie go na kilka godzin w garażu gdzie jest ok. 7 stopni na plusie i wteczne działają, postoi troche pod chmurka przy -10 i przestają. Można to uznać za regułę heh...
Może doradzi mi ktoś gdzie zacząć najpierw szukać przyczyny problemów? Zanim złapały mrozy wsteczne działały normalnie.
Chyba Mietek nie lubi mrozów :D
Mercedes E320 CDI W210, 2001 r.
dawmor
Posty: 136
Rejestracja: 20 lut 2015, o 18:34
Lokalizacja: Katowice

Post autor: dawmor »

Zapala się podświetlenie literki R po wrzuceniu wybieraka na wsteczny? Jeśli tak to samochód wie że jest wsteczny wrzucony. Sprawdź styk na żarówce wstecznego, i kostki przy lampach ;)
W210 avantgarde 3.0td 97/98r
wojtaak
Posty: 26
Rejestracja: 11 sty 2014, o 02:02
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: wojtaak »

R włącza mi sie na wyswietlaczu przy zegarku na desce, nie zauważyłem żeby podświetlalo literki przy wybieraku. Chyba po lifcie tego juz nie ma. Nie dochodzi prąd do tylnich żarówek, styki i bezpieczniki sprawdzone. Generalnie wydaje mi sie, ze na mrozie szwankuje cos co wysyła sygnał do włączenia żarówek cofania. Pytanie tylko co moze sie psuć od mrozu i jak to zdiagnozować i naprawić...
Mercedes E320 CDI W210, 2001 r.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości