Nie uwierzycie w ta historie !!!!! Czytac wszyscy :D

Znajdziesz tu informację, które pomogą Ci w zakupie E klasy.
Tu wrzucamy również ogłoszenia do oceny.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Awatar użytkownika
tonidriver
Posty: 9114
Rejestracja: 21 cze 2008, o 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tonidriver »

Nie jestesmy zazdrosni bo niema o co a to ze ma zmienione drewno pod radiem i zle spasowane oczy inna sprawa. Przecież nie napisałem ze grat :lol:
Awatar użytkownika
kichcio
Posty: 4069
Rejestracja: 19 lut 2008, o 21:19
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: kichcio »

Pogratulowac, bardzo ladny :-D

Laaadny, mimo, ze Classic :-)

A co ze skrzynia w Twoim 300 D?


nonmaximus, a co jest w aucie potrzebne z wyposazenia jeszcze?

Rage, zagazujesz i na taxi z nim?
E 220 CDI '01 Elegance
nonmaximus
Posty: 899
Rejestracja: 13 cze 2008, o 13:00
Lokalizacja: Wawa

Post autor: nonmaximus »

kichcio pisze:Pogratulowac, bardzo ladny :-D

Laaadny, mimo, ze Classic :-)

A co ze skrzynia w Twoim 300 D?


nonmaximus, a co jest w aucie potrzebne z wyposazenia jeszcze?

Rage, zagazujesz i na taxi z nim?
Grzanie dupy, elektryczne krzesło (przynajmniej kierownika :mrgreen: ), skóra, roleta tylnej szyby etc.

Ale jak ma iść na taksę to wystarczy :lol:

Pozdrawiam,

nonmaximus
E280 '99
VW Golf MK IV 1.6 cabrio '98

Ze świata statystyk: 90% właścicieli BMW kupiło je tylko dlatego, że nie potrafiło przeliterować słowa Mercedes :mrgreen:
Awatar użytkownika
kemor79
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 13 lut 2009, o 23:05
Lokalizacja: Koczała / Edinburgh

Post autor: kemor79 »

nowlasnie co z wyposazenia ? wczesnij mialem honde accord coupe wersje ze stanów,miala pelne wyposazenie a korzystalem tylko z klimy i zimą z podgrzewanych siedzen ,tempomatu nie bylo gdzie uzywac ;szyberdach po co jak klima dziala /elektr. fotel jak sbie raz ustawilem to poco zmieniac .lubimy jak auto napchane jest bajerami ale jak auto ma troche latek i troszke szwankuje to wolelibysmy mniej tych bajerów :mrgreen:
mercedes E 230 classic 97 sedan

WDB 210037 2A 445407 7
Awatar użytkownika
delan
VIP
Posty: 270
Rejestracja: 6 gru 2008, o 23:29
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: delan »

Piękne autko i w super stanie. Gratulacje!!!
Na zmatowane klosze reflektorów pasta do polerowania i pół godzinki przy ładnej pogodzie :lol: Będą jak nowe!
E320 CDI Elegance 2000 r.
VIN: WDB2100261B163172
C220 CDI Classic 1998 r. (sprzedany)
more power - more fun
Rage23Kr
Posty: 212
Rejestracja: 22 mar 2009, o 17:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rage23Kr »

No ogolnie tak jak koledzy pisali aktualnie w moim e300 mam pelne wyposazenie praktycznie, skóra wyglada ładnie delikatnie bedzie brakowało mi tez climatronica, ale to nie jest jakies super potrzebne... klima manualna tez daje rade... skóra bardziej dla wygladu bo szczerze mowiac te siedzenia wydaja mi sie wygodniejsze najwazniejszy jest stan auta, zaloze sobie grilla od avantgardy i chromy i bedzie super nic wiecej mi do szczescia nie bedzie potrzebne.
Bardzo za to podoba mi sie szyberdach fajnie sie jezdzi jak swieci sloneczko :-)

kichcio
Skrzynia w e300 jak pisalem w temacie w tamtym temacie - problem rozwiazany pracuje super niedomagał sterownik podcisnien dlatego czasami sie dziwnie zachowywała.

Co do gazu narazie nie zakladam, ojciec za tydzien kupuje e200 99' z sekwencja (rok ma instalacja) a on jest z tych dla ktorych gaz w aucie to bluznierstwo dlatego wyciagne sobie od niego gaz bo powiedzial ze i tak by go na smietnik wywalil :P
Wiec zaplace tylko za montaz....

Mysle ze posluzy dlugo i dobrze
Aha ktos tam pytal wczesniej - tak auto pojdzie na taxi, bedzie duzo oszczedniejsze przedewszystkim co jest dla mnie bardzo wazne bo niestety ale 300tka mimo iz ladnie mruczy i jest klimatyczna to po miescie w korkach z klima pali 12L ;)
Ostatnio zmieniony 25 cze 2009, o 23:09 przez Rage23Kr, łącznie zmieniany 1 raz.
w210 e200 Classic 96'
Puppet_Master
Posty: 151
Rejestracja: 21 maja 2008, o 22:08
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Puppet_Master »

kemor79 pisze:nowlasnie co z wyposazenia ? wczesnij mialem honde accord coupe wersje ze stanów,miala pelne wyposazenie a korzystalem tylko z klimy i zimą z podgrzewanych siedzen ,tempomatu nie bylo gdzie uzywac ;szyberdach po co jak klima dziala /elektr. fotel jak sbie raz ustawilem to poco zmieniac .lubimy jak auto napchane jest bajerami ale jak auto ma troche latek i troszke szwankuje to wolelibysmy mniej tych bajerów :mrgreen:
Dokładnie uważam tak jak napisałeś. Nie wiem może dlatego, że dużo jeżdżę. Po jakimś czasie człowiek się przyzwyczaja i co najwyżej zwraca uwagę czy mu wygodnie w tyłek, czy klima działa i czy stojąc 1,5 h w korku do pracy jedzie automatyczną skrzynią. Reszta najczęściej to tylko bajer, którym się cieszymy przez miesiąc po kupieniu auta, a po dwóch miesiącach zapominamy, że to mamy w ogóle. 95% czasu w aucie patrzymy się na przezroczystą szybę/lusterka, a bajery.... są sobie i tyle.

Niektóre nawet nie są złe, jak dogrzanie przedniej szyby, lusterek, hamulec postojowy etc., ale w konieczność posiadania większości z pozostałych mocno wątpię, bo z reguły z tego nie korzystam;]

[ Dodano: 2009-06-25, 23:14 ]
Rage23Kr "Climatronic" to nazwa autom. klimy w grupie VW i przez nich wymyślona, tutaj miałeś automatyczną klimatyzację po prostu.

Czepiam się, bo już w co drugim aucie automatyczną klimę ludzie potrafią tylko nazwać climatronic......... w Alfach, Fiatach, Mazdach, wszędzie.
MB CDI270 S210 01'
adamo

Post autor: adamo »

Świetny zakup!

Szkoda że mi się nie trafiają takie okazje :)
Awatar użytkownika
wasiliew
Doradca VIP
Posty: 3484
Rejestracja: 20 kwie 2008, o 20:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wasiliew »

Piękne autko! Zazdroszczę :-P

Klima, automat i skóra dla wyglądu i nic mi więcej nie trzeba 8-)
Jest W203 C180T kompressor
.:WDB2032461F829195:.

ex W210 Classic '97 E200T - LPG Stag 300
.:WDB2102351A504364:.
Awatar użytkownika
fabek
Moderator
Posty: 9462
Rejestracja: 3 lip 2008, o 19:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: fabek »

fajne auto, jezeli faktycznie jego stan jest taki jak mowisz, bo zdjecia az tak wiele nie mowia, lampy matowe od duzej ilosci jezdzenia, zle spasowane. ale moze tak ma byc.

a tak apropos starszych panow...

w dziadkow to ja nie wierze. bylem ostatnio pod Gnieznem kupowac dla znajomej prawniczki autko. samochod ogladalem, jezdzilem, niby wszystko bylo okej, dopoki nie poszedlem odlac sie za garaz, bo to co tam zobaczylem przeszlo ludzkie pojecie. w skrocie mowiac synek sprowadzal rozbite auta, naprawial, a biedny, schorowany dziadek 80 lat sprzedawal, bo go plecy bolaly i takie tam gadki. cyrk na kolkach. jak cos to Wełnica kolo Gniezna - omijac. sory, za oftopic.
STAR DIAGNOSIS C3/C4 NAPRAWA | CHIPTUNING STAGE1 DPF_OFF EGR_OFF ADBLUE_OFF
Awatar użytkownika
S.W.A.T
Posty: 1341
Rejestracja: 31 paź 2008, o 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: S.W.A.T »

a ja dziś gonilem dziadka spytac czy jest do sprzedania jego piekna 190E ale uciekl mi :(
W210 E300TD Avantgarde 99' Oo_oO face lifting zielona cyrkonia
W201 190D 2.5 91' niebieska perła metalik
exW201 190E 2.0 89' dymione srebro
Smart 600ccm Turbo Passion 99'
W463 G55 AMG 02'
Awatar użytkownika
kichcio
Posty: 4069
Rejestracja: 19 lut 2008, o 21:19
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: kichcio »

fabek pisze: jak cos to Wełnica kolo Gniezna - omijac. sory, za oftopic.
Bylem tam :lol:
ale akcja byla troche grubsza niz u Ciebie. Przez przypadek zabralismy kluczyki od gownianej C klasy, ktora miala byc piekna.

W WLKP nie kupie chyba zadnego normalnego auta:P
E 220 CDI '01 Elegance
Awatar użytkownika
fabek
Moderator
Posty: 9462
Rejestracja: 3 lip 2008, o 19:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: fabek »

kichcio pisze:Bylem tam
ale akcja byla troche grubsza niz u Ciebie. Przez przypadek zabralismy kluczyki od gownianej C klasy, ktora miala byc piekna.
byles u tego samego dziadka??
STAR DIAGNOSIS C3/C4 NAPRAWA | CHIPTUNING STAGE1 DPF_OFF EGR_OFF ADBLUE_OFF
Awatar użytkownika
Lookmal
VIP
Posty: 439
Rejestracja: 18 sie 2008, o 09:33
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Lookmal »

Gratuluję zakupu,
mój jak go kupowałem w zeszłym roku wygladał podobnie, a może odrobinkę lepiej bo żył cały w czas w Niemcowie i miał jedynie 113 tyś km. Z wad miał małego bąbelka na błotniku przednim z lewej i malowane prawe przednie drzwi (lekko inny odcień). No i z opłatami kosztował mnie wówczas 20 tyś zł ;-) ale to jednak dobrze ulokowane pieniądze.

Po roku mogę napisać że spisuje się świetnie, wszyscy którzy jeździli ze mną tym autkiem nie mogą wyjść z podziwu że to auto ma 12 lat. Obecnie mam 135 tyś na budziku, przez rok wymieniłem: pompę wody bo hałasowała, łaczniki stabilizatora (rozstukały się po 10 tyś km na naszych tfu! - "drogach"), profilaktycznie łącznik wału, przednie tuleje na dolnych wahaczach, teraz drugi raz olej w silniku... i żarówki od pokreteł nawiewów :mrgreen: Nie zrobiłem natomiast odpowiednio porządku z rudym na tym błotniku (zrobiłem tylko zaprawki) i teraz żałuję bo wyłazi spod listwy - czas najwyższy już to zrobić bo szpeci mi autko...

W tym Twoim jedynie te szczeliny przy jednym oku jakieś takie... U mnie jest równo i reflektory mam bielutkie....
Ale to już tak piszę żeby sobie ten błotnik dowartościować :mrgreen:

Gratulacje jeszcze raz ;)

A i zapamiętaj to co pisał kolega elspasoo:
Miałeś farta, bo ja za samochód w podobnym stanie musiałem słono zapłacić. Więc jeśli to prawda to gratuluję. ale nie robił bym reguły z takiego zakupu w tej cenie
W203 C270CDI WDB2030161F625560
W210 E200 Classic 97' - sprzedany
Awatar użytkownika
mesio14
VIP
Posty: 4170
Rejestracja: 9 maja 2009, o 12:46
Lokalizacja: pleszew

Post autor: mesio14 »

Gratuluje zakupu nie sluchaj ze cos jest tam nie tak jak to niedobrze sie pochwalic zawsze komus cos nie pasuje
E 270 CDI 2000r, lift, manual
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości