LUSTERKA BOCZNE ELEKTRYKA

Wnętrze, układ elektryczny, klimatyzacja.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

jahu305
Posty: 83
Rejestracja: 17 cze 2011, o 13:20
Lokalizacja: chojnice

Re: LUSTERKA BOCZNE ELEKTRYKA

Post autor: jahu305 »

witam ma pytanie gdzie znajduje pokazana przez kolegę Noc na schemacie tuleja końcowa zacisk 15 ? Nie chcę rozbierać połowy samochodu
WDB2100261B089416
dawdi17
Posty: 8
Rejestracja: 2 sty 2016, o 11:15
Lokalizacja: Brzesko

Re: LUSTERKA BOCZNE ELEKTRYKA

Post autor: dawdi17 »

A czy mógłby mi ktoś powiedzieć który bezpiecznik w mietku to E200 z 95' 2.0 w benzynie odpowiada za rozkładaniem lusterek bocznych, bo niestety nie mogę ich otworzyć w tym momencie, a zależy mi na czasie, bo muszę jakoś do domu na święta dojechać. Co powinienem jeszcze sprawdzić?

Edit. Ok, bezpiecznik już znalazłem (16). Okazuje się, że gdzieś musi być jakieś zwarcie i bezpiecznik jest palony nawet bez naciśnięcia przycisku. Co ciekawe starowanie szybą lustra działa bez zarzutu. Co mogę zrobić w tej sytuacji? Czy mogę w jakiś sposób te lusterka otworzyć ręcznie albo "na stałe"? Chodzi o to, że zająłbym się tym jak byłbym w Polsce na święta, a teraz tylko by tak zrobić te 1000 km na autostradzie a wiadomo, że nie da się nawet zmienić pasa bez lusterka bocznego. Proszę Panowie o pomoc
Ostatnio zmieniony 16 gru 2016, o 20:39 przez dawdi17, łącznie zmieniany 3 razy.
d1tomas
Posty: 792
Rejestracja: 27 gru 2014, o 21:14
Lokalizacja: Wiązów

Re: LUSTERKA BOCZNE ELEKTRYKA

Post autor: d1tomas »

Jeśli mnie pamięć nie myli, to bezpiecznik nr 14 w skrzynce pod maską.
vin WDB2100101A153256
dawdi17
Posty: 8
Rejestracja: 2 sty 2016, o 11:15
Lokalizacja: Brzesko

Re: LUSTERKA BOCZNE ELEKTRYKA

Post autor: dawdi17 »

Bezpiecznik już znalazłem, ale problem jest inny, opisałem go post wyżej, dziękuję za jakiekolwiek naprowadzenie jak to naprawić bądź obejść.
Awatar użytkownika
wiskontii
Posty: 375
Rejestracja: 6 maja 2015, o 14:47
Lokalizacja: Gdynia-Hamburg

Re: LUSTERKA BOCZNE ELEKTRYKA

Post autor: wiskontii »

Pewnie wiązce w lusterku sie przetarło od składania i tam raczej bym zaglądnoł ,jak masz teraz złozone to tylko trzy sróby,i na szybko mozna na krótko rozłozyc
dawdi17
Posty: 8
Rejestracja: 2 sty 2016, o 11:15
Lokalizacja: Brzesko

Re: LUSTERKA BOCZNE ELEKTRYKA

Post autor: dawdi17 »

Dzięki za poradę, jutro to sprawdzę ;)

Czyli poprostu mam rozciąć potencjalny przetarty kabelek i poprostu go skręcić na krótko? Takie połączenie nie będzie dalej paliło bezpiecznik?
d1tomas
Posty: 792
Rejestracja: 27 gru 2014, o 21:14
Lokalizacja: Wiązów

Re: LUSTERKA BOCZNE ELEKTRYKA

Post autor: d1tomas »

dawdi17 pisze:Dzięki za poradę, jutro to sprawdzę ;)

Czyli poprostu mam rozciąć potencjalny przetarty kabelek i poprostu go skręcić na krótko? Takie połączenie nie będzie dalej paliło bezpiecznik?
Na 99% masz skorodowaną wiązkę w tych lusterkach. Miałem 4 szt i we wszystkich to samo, wiązka rozsypuje się w palcach.
vin WDB2100101A153256
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości