korozja w niektorych modelach w210 przed liftem

Wszytko o Mercedesie E W210

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

piski77
Posty: 85
Rejestracja: 27 maja 2008, o 11:57
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

korozja w niektorych modelach w210 przed liftem

Post autor: piski77 »

A ja szukam DOBREGO i TANIEGO lakiernika który mi Mieczysława dobrze przed rudą zabezpieczy i drobne naprawy lakieru zrobi .Mińsk Mazowiecki i okolice(Warszawa)
MB W210 E250 Diesel 97r Avantgarde

VIN WDB2100101A368438
Awatar użytkownika
ckru
VIP
Posty: 227
Rejestracja: 9 cze 2008, o 08:50
Lokalizacja: ZPL

Post autor: ckru »

Każdy takiego szuka ... :mrgreen:
S210 '98 E300 TD Avantgarde
BMW 316i '96
VW Golf III '95 1.4
nosek
Posty: 3
Rejestracja: 14 cze 2008, o 21:24
Lokalizacja: Nysa

Re: rdza w w210

Post autor: nosek »

Część! Jeśli tym serwisem, był serwis W Sosnowcu, to ja miałem właśnie przyjemność być tym, któremu wymieniono n/w części.



Tomek77 pisze:
nosek pisze:Witam!

Kolega pyta o rdzę w w210 przed liftingiem. A co powiecie na rdzę w e200 kombi w wersji elegance z roku 2000!!!!!! Jestem właścicielem takiego modelu. Fakt! jest śliczny!!! Ale rdzę miał!!!! Piszę miał, gdyż już jej nie ma!!! Piszę z wykrzyknikami, ponieważ nie tak dawno zakończyłem batalię z Firmą Mercedes Polska!!! Batalię wygraną!!!. Jest niestety jeden warunek, który trzeba spełnić! Nasz mesio musi być serwisowany w autoryzowanej stacji Mercedesa. Zaczynam od początku!! W zeszłym roku w listopadzie pojechałem do Niemiec po samochód. Kupiłem E200 kompresor w kombi, elegance, w automacie, z książką serwisową. Kupując widziałem ogniska korozji pod znaczkiem na klapie bagaznika i na drzwiach. Na wszelki wypadek dołożyłem jeszcze 150 euro na badanie Dekry. Po przyjeżdzie do kraju udałem się do jednej ze autoryzowanych stacji Mercedes-a. Poprosiłem o pomoc i ustosunkowanie się do tematu rdzy w samochodzie, na którego powłoki lakiernicze mamy 8 lat gwarancji. Miałem zostać powiadomiony!! Co z tego wynikło opiszę za kilka dni. Zapowiada się powieść w odcinkach. Pozdrawiam i życzę dobrej lektury z posmakiem sensacji i tragikomizmu
Słyszałem od kolegi który pracuje w ASO MB że wymienili komuś tylna klape i drzwi(nie pamiętam ile sztuk) ze względu na rdze w W210 kombi po liftingu blacha jeszcze na gwarancji, ale był cały czes serwisowany w ASO.
nosek1
Awatar użytkownika
lordkoks
Posty: 9
Rejestracja: 17 wrz 2008, o 09:19
Lokalizacja: Toronto PL
Kontakt:

Post autor: lordkoks »

ckru pisze:6 pod napisem SOLEXTRA to rok prod.
ja tu nie widzę zadnej szostki ;-)
Nie ma jazdy bez gwiazdy!
Awatar użytkownika
fabek
Moderator
Posty: 9462
Rejestracja: 3 lip 2008, o 19:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: fabek »

ckru pisze:6 pod napisem SOLEXTRA to rok prod.
potwierdzam.
maniek.K
Posty: 16
Rejestracja: 12 lis 2008, o 15:45
Lokalizacja: Norwegia

Post autor: maniek.K »

Witam wszystkich.Mam Avantgarda z 1999 od tego roku jezdzi po Norwegi zero rdzy
jedynie na rogach maski przy reflektorach pojawily sie parchy :roll:
W210 E24O
Avantgarde
1999
DAMIAN3619
VIP
Posty: 25
Rejestracja: 5 lis 2008, o 02:18
Lokalizacja: clayton-le-moors

Post autor: DAMIAN3619 »

Moj mieciu ma tylko wyprysk na przednim blotniku,lecz widzialem a takze robilem u siebie na warsztacie nie jednego mietka pognitego jak stare polonezy,a najlepszym przykladem jest s-ka z 2002 roku ktora skladalem po wypadku,miala dwa tylne nadkola i jedno przednie tak spurchlone ze az szkoda maszynki,jesli chodzi o naprawy blacharskie mercedesa to nie wiem jak w polsce ,lecz w angli jest na to 30 lat gwarancji jesli tak jak juz bylo pisane wyzej jest serwisowany w MB.Lecz co by nie bylo to zawsze bedzie MERCEDES :mrgreen:
pozdrawiam wszystkich
E 300 DT 177 KM 98`
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości