soczewki zamiast halogenow

Wszystko na temat tuningu mechanicznego, optycznego i elektronicznego.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Awatar użytkownika
Joda
Posty: 152
Rejestracja: 18 maja 2009, o 05:39
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Joda »

mandigo28 pisze:Lampki bardzo fajnie wyglądają ringi w MB trochę profanacja ,ale każdy lubi coś innego ,lampki tego typu wyglądają bardzo fajnie jak są nowe miałem tego typu lampy w hondzie po roku klosz ma straszne odpryski na zewnątrz ,parują i wewnętrzny lakier odłazi ,Białas nie obraz się ale ten grill jest koszmarnie brzydki strasznie szpeci auto i z tymi ringowymi lampami autko które jest klasą samą w sobie wygląda jak tuningowany w wiejskim garażu daewoo matiz .
Potwierdzam twoje zdanie kolego . Grill i ringi odpadają . A co do halogenów to są ok . Choć wole swoje żółte , ale o gustach się nie dyskutuję . :roll:
W210 Kombi 2,7 CDI !!

Mercedes Poznań Club
MartinezPL
Posty: 3
Rejestracja: 18 paź 2009, o 18:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MartinezPL »

Pomysł fajny, tzn mi osobiście podobają się te lampki i halogeny na soczewce tez wyglądają smacznie, osobiście zamieniłbym tylko grill na standardowy od avantgardy i darowałbym sobie ringi, ale co kraj to obyczaj, o gustach się nie dyskutuje, najważniejsze ze właścicielowi sie podoba, sumując, duzy plus za halogeny i lampki, grill i ringi już mniej...

pozdroo

hmmm, teraz dopiero sie przyjrzałem dokładnie zdjęciu, bo wcześniej bazowałem na miniaturce (mowa o tym zdjęciu w nocy) te ringi wyglądają jakby przod byl niezle przekoszony, szkoda ze te ringi nie sa w jednej linii, mi to osobiście jakoś nie podchodzi...
Mercedes W210 E200 1997 rok - Kombi - granatowy metallic
Białas_E250
Posty: 156
Rejestracja: 6 sty 2010, o 13:50
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Białas_E250 »

gdyby ringi byly w jednej lini to by dopiero bylo BMW:D tak z daleka widac ze okular:D
E250 TD 1998 sedan avantgarde 7L./100 KM
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości