brzęczący lewarek zmiany biegów (manual)

Wnętrze, układ elektryczny, klimatyzacja.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

dariustaxi
Posty: 14
Rejestracja: 18 sty 2009, o 11:41
Lokalizacja: siemianowice sl

brzęczący lewarek zmiany biegów (manual)

Post autor: dariustaxi »

Witam wszystkich.Szukam i nie potrawie znaleść.Od jakiegoś czasu lewarek zmiany biegów wydaje dziwny dżwięk (brzęczy) wymieniłem u mechanika tulejki w tym lewarku i bez zmian nie umiem się z tym poradzić,na forum znalazłem tylko do automatu a do manual nic bardzo proszę o pomoc.
qoompel
Doradca
Posty: 3888
Rejestracja: 7 mar 2009, o 07:46
Lokalizacja: Chrząszczyrzewoszyce

Post autor: qoompel »

Wymieniałeś coś z tego szkicu?
viewtopic.php?p=1844
Szukasz pomocy? Pisz poprawnie!

Obrazek
dariustaxi
Posty: 14
Rejestracja: 18 sty 2009, o 11:41
Lokalizacja: siemianowice sl

Post autor: dariustaxi »

Witam dzięki za rysunek ja wymieniałem dwie tulejki gumowo-metalowe i pare z jakiegoś tworzywa jednak to nic nie pomoglo nadal slychać dziwny dżwięk najbardziej jest to słyszalne w zimie pokaże to mechanikowi zobacze co on na to,ale jak ich znam to będzie chciał wymienić to wszystko.Dzięki pozdrawiam.

[ Dodano: 2011-11-12, 10:47 ]
Witam nie za bardzo wiem nadal co mam wymienić na pierwszy rzut oka wszystko jest ok,do tego brzęczenia doszedł jeszcze luz na lewarku,i mały stuk przy wrzucaniu biegu dochodzący gdzieś z okolic pod lewarkiem,mechanik doradził mi kupić inny lewarek(używany),nie wiem co z tym robić,gdyby ktoś coś wiedział na ten temat to bardzo proszę o pomoc.Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości