Warsztat od ASB w Józefowie pod Warszawą

Opinie na temat warsztatów i mechaników.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Klosiak
VIP
Posty: 1909
Rejestracja: 6 kwie 2008, o 19:19
Lokalizacja: PL

Warsztat od ASB w Józefowie pod Warszawą

Post autor: Klosiak »

Witam,

Chyba dojrzalem do decyzji wybulenia kasy na naprawe automatu. Niedaleko mnie znajduje sie warsztat, ktory specjalizuje sie w naprawach automatow. Pochodzilem po ich stronie i wszystko wyglada sensownie. A jak robic ASB to juz chcialbym dobrze. Moze ktos z kolegow mial do czynienia z tym warsztatem i by napisal czy poleca czy nie?

Link do strony:
www.autojozefow.pl

Z gory dzieki za pomoc.
Pozdro!
Awatar użytkownika
jjankiello
Doradca
Posty: 2114
Rejestracja: 2 gru 2008, o 10:16
Lokalizacja: Szczecin, PL

Post autor: jjankiello »

A nie rozważałeś zawiezienia skrzyni trochę dalej. Znam pewnego (w sensie wiedzy i fachowości) gościa pod Lublinem, który od lat ogarnia każdą skrzynię automatyczną, choć jego warsztat na to nie wskazuje...
W201 2.0D,'90, 716.4, perlmuttgrau
S202 2.5TD,'98, 722.6, schwartz - EX
S203 2.7CDI,'02, 722.6, cubanite silver - NA SPRZEDAŻ
Because the people who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do. - S. Jobs
gradekwaw
Posty: 81
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 07:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: gradekwaw »

To napiszę koledze że jak byłem u nich to powiedzieli mi że oni leja 8-9cm stanu oleju i jest dobrze znaczy nikt nie narzeka a na to że powinno byc 5-6 stwierdzili że się nie znam :shock:
A rozmowa zawsze kończyła się trzeba rozebrac wyjac i po remoncie skrzynia będzie chodziła do 200tyś km i nastepny itd... więc powiedziałem że sie zastanowię :mrgreen:
I trafiłem do Grodziska Mazowieckiego na ul.zagaje 6 lub 9 pełny komfort psychiczny na 10 pytań 10 wyczerpujących odpowiedzi, nie może to a może tamto, nic nie pozostawine przypadkowi.
Warsztat polecany przez taksówkarzy na forum SAWA-taxi i robi TYLKO I WYŁĄCZNIE MERCEDESY
Zadzwoń i pogadaj sam ocenisz po południu podam nr telefonu.
A i jeszcze jedno facet robi sam osobiscie wszystko bez małoletnich mechaników.
W210 2.2CDI T 2000r WDB2102061B163242.
Klosiak
VIP
Posty: 1909
Rejestracja: 6 kwie 2008, o 19:19
Lokalizacja: PL

Post autor: Klosiak »

jjankiello pisze:A nie rozważałeś zawiezienia skrzyni trochę dalej. Znam pewnego (w sensie wiedzy i fachowości) gościa pod Lublinem, który od lat ogarnia każdą skrzynię automatyczną, choć jego warsztat na to nie wskazuje...
Takie rozwiazanie niestety nie wchodzi w gre. Po prostu nie mialbym kiedy tego zrobic. No i oczywiscie ja potrzebuje kompleksowej obslugi. Czyli zawoze samochod i niczym sie nie martwie. Warsztat sam skrzynie wyjmuje, naprawia i wklada spowrotem.
gradekwaw pisze:I trafiłem do Grodziska Mazowieckiego na ul.zagaje 6 lub 9 pełny komfort psychiczny na 10 pytań 10 wyczerpujących odpowiedzi, nie może to a może tamto, nic nie pozostawine przypadkowi.
Warsztat polecany przez taksówkarzy na forum SAWA-taxi i robi TYLKO I WYŁĄCZNIE MERCEDESY
Zadzwoń i pogadaj sam ocenisz po południu podam nr telefonu.
A i jeszcze jedno facet robi sam osobiscie wszystko bez małoletnich mechaników.
Czekam na namiar. A on wyjmie skrzynie z samochodu i wlozy czy niebardzo?
Awatar użytkownika
jjankiello
Doradca
Posty: 2114
Rejestracja: 2 gru 2008, o 10:16
Lokalizacja: Szczecin, PL

Post autor: jjankiello »

gradekwaw pisze:rozmowa zawsze kończyła się trzeba rozebrac wyjac i po remoncie skrzynia będzie chodziła do 200tyś km i nastepny itd...
Dobrze zrobiony remont ASB mercedesa wystarcza co najmniej na tyle samo, co i przed nim, czyli jakieś 400-500tys. km.
To nie skrzynie BMW czy Audi :mrgreen:
W201 2.0D,'90, 716.4, perlmuttgrau
S202 2.5TD,'98, 722.6, schwartz - EX
S203 2.7CDI,'02, 722.6, cubanite silver - NA SPRZEDAŻ
Because the people who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do. - S. Jobs
gradekwaw
Posty: 81
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 07:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: gradekwaw »

Czekam na namiar. A on wyjmie skrzynie z samochodu i wlozy czy niebardzo?[/quote]

Piotr Karwowski
Grodzisk Mazowiecki
ul. Zagaje 9
tel.0692887778

Robi kompleksowo od A do Z.

Dobrze zrobiony remont ASB mercedesa wystarcza co najmniej na tyle samo, co i przed nim, czyli jakieś 400-500tys. km.

Ja to wiem ale oni chyba nie :-/
W210 2.2CDI T 2000r WDB2102061B163242.
jarecki500
Posty: 1700
Rejestracja: 18 sty 2010, o 07:39
Lokalizacja: poznań

Post autor: jarecki500 »

a warsztat w Jozefowie sobie daruj... temat ogarniety nie raz na forum MB/8
a pana z grodziska polecają wszyscy :) sam byłem u niego :)
Nissan Primera 1,9 dCi
S210 E290 TurboDiesel Elegance
W124 E250D skradziony
W124 230E LPG ex
W201 200E LPG ex
W123 200D ex
Awatar użytkownika
jaro324
Posty: 582
Rejestracja: 4 lis 2008, o 18:17
Lokalizacja: Chełm

Post autor: jaro324 »

Tego pana spod Lublina /ASB Płocheć też mogę polecić z czystym sumieniem. Sam mi doradził kupno 722.4 a i wcześniej u niego skrzynkę naprawiałem. Człowiek zagląda również do sprzęgła( współosiowości, wyważenia, regeneracji) do elektrozaworów więc robi kompleksowo.
jaro324
Hydrowóz C5
Bóg tworzył kobietę a Niemcy mercedesa!
Peugeot 306 1.8 automat 101KM
YAMAHA TDM 850
Klosiak
VIP
Posty: 1909
Rejestracja: 6 kwie 2008, o 19:19
Lokalizacja: PL

Post autor: Klosiak »

Dzieki za opinie :-)

Hm...czyli bedzie trzeba przedzwonic do Grodziska. A mam jeszcze pytanko odnosnie tego warsztatu. Gwarancja na naprawe jakas jest? Bo dostalem jeszcze namiar na firme Samko w warsztacie kolegi noc. I bede musial zadecydowac gdzie oddac auto.
Awatar użytkownika
tomeks215
Posty: 513
Rejestracja: 24 maja 2008, o 18:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tomeks215 »

Klosiak pisze:Dzieki za opinie :-)

Hm...czyli bedzie trzeba przedzwonic do Grodziska. A mam jeszcze pytanko odnosnie tego warsztatu. Gwarancja na naprawe jakas jest?
Masz gwarancję i w ogóle się nie zastanawiaj gdzie jechać tylko dzwoń do Grodziska.
Zobaczysz, że będziesz zadowolony.
W210 E220CDI '00 -sprzedany
Renault Fluence 1,6 110KM
Awatar użytkownika
jaro324
Posty: 582
Rejestracja: 4 lis 2008, o 18:17
Lokalizacja: Chełm

Post autor: jaro324 »

Pan Płocheć daje gwarancję na 12 m-cy, pisemną.
jaro324
Hydrowóz C5
Bóg tworzył kobietę a Niemcy mercedesa!
Peugeot 306 1.8 automat 101KM
YAMAHA TDM 850
papuga99
Posty: 216
Rejestracja: 16 kwie 2009, o 11:07
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: papuga99 »

Polecam warsztat w Grodzisku Mazowieckim na podstawie aut moich znajomych.
Firmę Samko też znam osobiście z kilku prac na autach rodem z USA , tu na pewno są oni bardzo dobrzy.Miałem też okazję jeździć okularem przez nich naprawianym i również pracowała ASB poprawnie.Zawsze jak ktoś jedną markę naprawia,osiąga w tym ogromną wiedzę i doświadczenie a kunszt takich napraw, procentuje zadowoleniem u klientów.
E 290 td,96r,classic
Klosiak
VIP
Posty: 1909
Rejestracja: 6 kwie 2008, o 19:19
Lokalizacja: PL

Post autor: Klosiak »

Samochod odstawilem do Pana Piotra z Grodziska Mazowieckiego. Automat juz jest naprawiony. Jest tak jak pisaliscie. Wszystko w jak najlepszym porzadku. Skrzynia zostala wyciagnieta i zostalo zrobione to co wymagalo naprawy. Przy odbiorze czekaly na mnie uszkodzone czesci i mialem wytlumaczone czemu trzeba bylo to i tamto powymieniac. Oczywiscie dostalem tez gwarancje na pismie.Teraz juz wiem czemu warsztat z Grodziska zbiera tak dobre opinie. Sam jestem kolejnym zadowolonym klientem :-)
nonmaximus
Posty: 899
Rejestracja: 13 cze 2008, o 13:00
Lokalizacja: Wawa

Post autor: nonmaximus »

Klosiak pisze:Samochod odstawilem do Pana Piotra z Grodziska Mazowieckiego. Automat juz jest naprawiony. Jest tak jak pisaliscie. Wszystko w jak najlepszym porzadku. Skrzynia zostala wyciagnieta i zostalo zrobione to co wymagalo naprawy. Przy odbiorze czekaly na mnie uszkodzone czesci i mialem wytlumaczone czemu trzeba bylo to i tamto powymieniac. Oczywiscie dostalem tez gwarancje na pismie.Teraz juz wiem czemu warsztat z Grodziska zbiera tak dobre opinie. Sam jestem kolejnym zadowolonym klientem :-)
Co Ci robili i za ile?

Pozdrawiam,

nonmaximus
E280 '99
VW Golf MK IV 1.6 cabrio '98

Ze świata statystyk: 90% właścicieli BMW kupiło je tylko dlatego, że nie potrafiło przeliterować słowa Mercedes :mrgreen:
Klosiak
VIP
Posty: 1909
Rejestracja: 6 kwie 2008, o 19:19
Lokalizacja: PL

Post autor: Klosiak »

nonmaximus pisze:Co Ci robili i za ile?
Mialem przeslizg z 2 na 3. Ogolnie problem przy zmianie na tych biegach bo przy redukcji obroty mocno rosly a potem dopiero bylo "jeb" i zalaczal sie bieg. Mailem wymieniane jakies dwie tuleje bo sie rozsypaly i walek bo sie w nim panewka wywinela i byl porysowany przez rozwalone tuleje. A ze panewki nie idzie dokupic ani dorobic to trzeba bylo wymienic. Dodatkowo jeszcze jakies teflony uszczelniajace bo za jakis czas z nimi tez bym mial problem. Do tega wiadomo...cala otoczka, uszczelniacze, olej, filtr i tak dalej. Zaplacilem 2700zl (1700 czesci, 1000 robota). Troche wiecej za robote bo u mnie jest slaby dostep do skrzynii i trzeba sie wiecej narobic zeby ja wyjac. Dla zyklego okulara bez 4x4 by wyszlo troche mniej niz 2500 zl.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości