Instalacja sekwencji w e320

Paliwa alternatywne - gaz, oleje, oraz instalacje zasilające i wszystko co z tym związane.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

nonmaximus
Posty: 899
Rejestracja: 13 cze 2008, o 13:00
Lokalizacja: Wawa

Post autor: nonmaximus »

Mieteksietek pisze:Lanos akurat byl 1.4:) Dla mnie tez glupota lac rope za 2.5 zl do auta...Ja leje lepsza za 4.36:) Nie jestem przeciwnikiem gazu, ani oleju opalowego, tylko z doswiadczenia wiem ze WIEKSZOSC ludzi wleje wode do baku tylkom zeby miec tego mietka, lub bmw ktore gazuja na swiatlach...Raz bylem swiadkiem ja ziomek z bmw chwalil sie jaka to on ma pojemnosc i ile KM a w rozmowie wyszlo ze jest zagazowany...Te polaczenie pasuje jak pantofle do dresu, lub adidasy do garnituru...Wiecie o co chodzi...Generalnie nie widze nic zlego z gazie, ale wiem jak to jest
Nie, nie wiemy...
Mieteksietek pisze: a ja przyznam jerzdze 2.2 cdi bo na s 500 mnie nie stac ,kupic owszem stac... a jaki szpan by byl jezdzic S500...Dla mnie jest jakby tylko bylo mnie stac na 18 litrow na 100km to byl bym szczesliwy...Nie problem chyba go zagazowac, ale miec cos za wszelka cene? Gazowac moga sobie zawodowi kierowcy auta
Właśnie dla takich ortodoksów jak Ty zamontowałem wlew gazu w widocznym miejscu pod zderzakiem...
E280 '99
VW Golf MK IV 1.6 cabrio '98

Ze świata statystyk: 90% właścicieli BMW kupiło je tylko dlatego, że nie potrafiło przeliterować słowa Mercedes :mrgreen:
Awatar użytkownika
kichcio
Posty: 4069
Rejestracja: 19 lut 2008, o 21:19
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: kichcio »

Znnoowu o stanie portfeli rozmowa.

Wroccice do kwestii technicznych bo inaczej zamkne.
E 220 CDI '01 Elegance
luccass
Posty: 53
Rejestracja: 23 paź 2009, o 13:00
Lokalizacja: bydgoszcz

Post autor: luccass »

polecam Landi Renzo,
BRC jest takie sobie,
STAG jedynie na lepszych gratach czyli Matrixy HD i jakiś wydajny reduktor, moze EG200
godna polecenia lektura na forum lpg
MB E270 CDI Automat
prezioso
Posty: 2
Rejestracja: 21 sty 2010, o 20:53
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: prezioso »

Mając 4,2 w gazie jezdzisz za tyle samo co 320CDI,a 280KM vs.200KM to jest róznica!?
Nie jestem zwolennikiem gazu,ale w pełni rozumie zakładanie go.
Gdyby ktoś dał mi gwarancje na 100tyś km na instalacje to kupowałbym bezyne i zakładał gaz.


Tutaj się wtrącę :) firma Prins daje 2 lata gwarancji na swoje instalacje BEZ LIMITU kilometrów - z opcją wydłużenia do trzech lat jeśli samochód jest u nich serwisowany (bez opłat za wydłużenie gwarancji) i nadal bez limitu :)

Pozdrawiam
luccass
Posty: 53
Rejestracja: 23 paź 2009, o 13:00
Lokalizacja: bydgoszcz

Post autor: luccass »

to samo daje BRC i landi // 2 lata bez limitu km.
MB E270 CDI Automat
Awatar użytkownika
Kamo_DBWC
Posty: 49
Rejestracja: 28 cze 2008, o 07:51
Lokalizacja: Dębowiec./k Cieszyna

Post autor: Kamo_DBWC »

Witam po długiej przerwie Panowie.
Co powiecie o komputerze sterującym gazem Stag 200? Bo ja mam z nim nie lada problemy przy większym wcisnięciu pedału gazu coś się dzieje z silnikiem i zaczyna chodzić na 4 cylindry tylko (3,2 V6) i podobno po wymianie komputera na inny to się zmieni. Czy może się ktoś wypowiedzieć w tej kwestii i czy znacie jakiś dobry warsztat co instaluje i konserwuje instalacje gazowe na śląsku chodzi mi o bardzo dobry zakład a nie o jakiś zwykły który twierdzi że V6 się bez problemowo ustawia pod gaz.

Pozdrawiam!!
Kapitan Optyk
Pszów
ul.Traugutta 52
Zapraszam Forumowiczów po okularki i na badanie ostrości wzroku na sprzęcie 21 wieku z Japonii. 10% zniżki dla Forumowiczów na oprawki.
Przy okazji można obejrzeć mojego okularnika E320 :)
Awatar użytkownika
maciekolo
Posty: 311
Rejestracja: 6 lis 2009, o 19:51
Lokalizacja: Radom

Post autor: maciekolo »

Kamo_DBWC, a czemu obstawiasz Kompa? A wtryskiwacze? A reduktor? Ja bym raczej kompa zostawił w spokoju, ja zająłbym się tym najpierw reduktorem. Napisz jakie masz inne graty, jaki silnik w aucie. Pozdrawiam
-Tato czy ten samochod jest zepsuty ???
-Nie synku.... to Diesel..... ;)
Awatar użytkownika
Kamo_DBWC
Posty: 49
Rejestracja: 28 cze 2008, o 07:51
Lokalizacja: Dębowiec./k Cieszyna

Post autor: Kamo_DBWC »

Obastawiam komputer ponieważ ktoś powiedział że jest to jedne z pierwszych komputerów firmy Stag i że one nie są za specjalnie dobre że jak się wymieni na staga 300 to powinno wszystko chodzić. Silnik to 3,2 V6 rocznik samochodu 99 przed liftem. Niestety nie wiem jakie inne graty są zainstalowane.
Kapitan Optyk
Pszów
ul.Traugutta 52
Zapraszam Forumowiczów po okularki i na badanie ostrości wzroku na sprzęcie 21 wieku z Japonii. 10% zniżki dla Forumowiczów na oprawki.
Przy okazji można obejrzeć mojego okularnika E320 :)
walie
Posty: 29
Rejestracja: 27 wrz 2009, o 15:04
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: walie »

SebastianS
GZW Odbudowa i Tuning - ul. Wolności 38 42-674 Zbrosławice k. Gliwic
tel: 663 082 622 | 889 77 11 77

Dane za http://lpg-forum.pl oraz http://www.gazeo.pl/ - polecany na obu forach i chyba jeden z lepszych fachowców, jeżeli chodzi o Staga.

Miałem u niego montować, ale z Gdyni jest trochę za daleko, a montaż miał trwać dwa dni - na szczęście znalazłem instalatora, też polecanego na tych forach, pod nosem.

Powodzenia.
E430T, '00 r., LPG - STAG-300-8 WDB2102701B158375
Awatar użytkownika
windykatorek
Doradca VIP
Posty: 2580
Rejestracja: 5 kwie 2008, o 19:26
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: windykatorek »

200 nie nadaje sie do tego dilnika kompletnie
300 -4 najtansza i da rade na cacucho , mam taniego instalatora i w miare kumatego jak cios pomoge
Mondeo HB 2007 1.8 duratec
JEŻDŻE FORDEM BO JESTEM LORDEM :)
Awatar użytkownika
Kamo_DBWC
Posty: 49
Rejestracja: 28 cze 2008, o 07:51
Lokalizacja: Dębowiec./k Cieszyna

Post autor: Kamo_DBWC »

Ok dzięki Panowie za info będę dzwonił do tej firmy i się zapytam co i jak. A co wy polecacie zamiast tego staga 200?
Kapitan Optyk
Pszów
ul.Traugutta 52
Zapraszam Forumowiczów po okularki i na badanie ostrości wzroku na sprzęcie 21 wieku z Japonii. 10% zniżki dla Forumowiczów na oprawki.
Przy okazji można obejrzeć mojego okularnika E320 :)
Awatar użytkownika
windykatorek
Doradca VIP
Posty: 2580
Rejestracja: 5 kwie 2008, o 19:26
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: windykatorek »

stag wogle odpada !!!! nawet nad tym nie mysl stafg 300 jest ok bynajmniej ja zadowolony , teraz wyszly jakies nowe plus i obd ale 300 zwykla najlepsza
Mondeo HB 2007 1.8 duratec
JEŻDŻE FORDEM BO JESTEM LORDEM :)
Awatar użytkownika
Kamo_DBWC
Posty: 49
Rejestracja: 28 cze 2008, o 07:51
Lokalizacja: Dębowiec./k Cieszyna

Post autor: Kamo_DBWC »

A jest coś lepszego niż stag 300?? A jakie inne firmy robią jeszcze kompy pod gaz?
Kapitan Optyk
Pszów
ul.Traugutta 52
Zapraszam Forumowiczów po okularki i na badanie ostrości wzroku na sprzęcie 21 wieku z Japonii. 10% zniżki dla Forumowiczów na oprawki.
Przy okazji można obejrzeć mojego okularnika E320 :)
Awatar użytkownika
maciekolo
Posty: 311
Rejestracja: 6 lis 2009, o 19:51
Lokalizacja: Radom

Post autor: maciekolo »

windykatorek pisze:200 nie nadaje sie do tego dilnika kompletnie
Wyjaśnij czemu?
windykatorek pisze:teraz wyszly jakies nowe plus i obd ale 300 zwykla najlepsza
Nawet jeśli tak jest, to i tak zwykłe 300setki nie są już produkowane. Napisz tylko dlaczego uważasz że stag300 jest najlepszy? Ten z obd to wiadomo żę nie podejdzie, bo auto Kamo_DBWC, jeszcze go nie ma. Pozdrawiam
-Tato czy ten samochod jest zepsuty ???
-Nie synku.... to Diesel..... ;)
wolfgang3
Posty: 29
Rejestracja: 30 sty 2010, o 00:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wolfgang3 »

Ja kupując MB nie miałem gazu założonego a jezdze ok 15 tys miesiecznie po miesiacu stwierdziłem ze załoze sekfencje bo palił mi na poczatku około 18-22 litrów pozniej jak nauczyłem sie nim jezdzic palił w miescie 12-16 a odkad załozyłem gaz pali około 18 litrów w miescie
E320
.
.
MERCEDES-BENZ W210 E320 BENZYNA PRZED LIFTEM AVANTGARDE
.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości