Maska silnika - nie mogę otworzyć W 201.

Nadwozie, lakier, oświetlenie zewnętrzne.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

skorpion37
Posty: 58
Rejestracja: 28 maja 2008, o 21:26
Lokalizacja: Łódź

Maska silnika - nie mogę otworzyć W 201.

Post autor: skorpion37 »

W 201 . Teraz w trakcie mrozu chciałem otworzyć maskę silnika aby uzupełnić olej i prawdopodobnie zerwałem linkę(nie da się jej wyciągnąć ale nie otwiera zamka - 3 godziny wcześniej nie było problemu). Jak można otworzyć tę maskę przy zerwanej lince?
--------------------
E 220 CDI Avantgarde
Awatar użytkownika
maciekolo
Posty: 311
Rejestracja: 6 lis 2009, o 19:51
Lokalizacja: Radom

Post autor: maciekolo »

Witam, zobacz czy nie połamała się dźwignia od otwierania, wg. mnie prędzej puściło tam przy "główce" linki niż sama linka, jak tak to kombinerki i ogień ;) Pozdrawiam
-Tato czy ten samochod jest zepsuty ???
-Nie synku.... to Diesel..... ;)
skorpion37
Posty: 58
Rejestracja: 28 maja 2008, o 21:26
Lokalizacja: Łódź

Post autor: skorpion37 »

maciekolo pisze:Witam, zobacz czy nie połamała się dźwignia od otwierania, wg. mnie prędzej puściło tam przy "główce" linki niż sama linka, jak tak to kombinerki i ogień ;) Pozdrawiam
"główce" czyli piszesz o rączce w kabinie? Rączka już dawno się urwała i otwierałem trzymając jedną ręką uchwyt a drugą pociągałem za rączkę.

[ Dodano: 2010-01-31, 18:29 ]
Już sobie poradziłem - dziękuję :)
--------------------
E 220 CDI Avantgarde
Awatar użytkownika
x13
Posty: 31
Rejestracja: 20 cze 2009, o 17:46
Lokalizacja: Bielsko-Biała

otwieranie

Post autor: x13 »

Mialem podobny problem i okazalo sie ze to uchwyt puścił - miesjce mocowania linki w uchwycie otwierania się złamało - kombinerkami sie da choć ciezko bo nie ma dźwigni - palcami nie radzę - metalowa linka moze pokiereszowac ostro skórę - sam uchwyt cięgła znajdziesz na allegro - wymiana to max 4 min i śrubokręt krzyrzakowy - mocowanie jest na dwie śruby
w210 300TD Avantgarde
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości