Nie dzialajacy klakson ;/

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

xeol
Posty: 21
Rejestracja: 30 lip 2008, o 19:44
Lokalizacja: Wołomin

Nie dzialajacy klakson ;/

Post autor: xeol »

Czesc

Wczoraj wiozlem mloda pare do kosciola , no i bez klaksona taka uroczystosc obejsc sie nie mogla. I wracajac z kosciola wlaczylem automatyczny klakson z dlugimi swiatlami i na awaryjnych jechalem < nie wiem jak to sie nazywa profesjonalnie , taki przelacznik> i po jakims czasie padlo ... no kurde to zaczolem walic w klakson no i po minucie klakson padl ;/. jakis bezpiecznik za to odpowiada ?
Awatar użytkownika
mark
VIP
Posty: 274
Rejestracja: 16 lut 2008, o 04:53
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Nie dzialajacy klakson ;/

Post autor: mark »

xeol pisze: zaczolem walic w klakson no i po minucie klakson padl ;/. jakis bezpiecznik za to odpowiada ?
W skrzynce komputerów w komorze silnika na pierwszym module z widocznymi bezpiecznikami (patrząc od przodu samochodu ) sprawdż pierwszy bezpiecznik z lewej strony, lub uszkodzeniu uległa taśma zwijana wewnątrz kierownicy 8-) , ewentualnie wina po stronie okablowania do styków klaksonu.

Bezpiecznk o którym piszę widoczny jest tutaj http://pl.youtube.com/watch?v=vPp3WDL7M ... re=related

Pzdr.
obecnie -W220 S500
+W210- E280 R6 Elegance 1996r. automat
+ W168 1,6 2001r. automat
i kilka sztuk MB poprzednio
Awatar użytkownika
kichcio
Posty: 4069
Rejestracja: 19 lut 2008, o 21:19
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: kichcio »

Automatyczny klakson?
E 220 CDI '01 Elegance
xeol
Posty: 21
Rejestracja: 30 lip 2008, o 19:44
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: xeol »

niewiem jak to sie nazywa ale naprzemian migaja swiatla awaryjne, dlugie i klakson . moze to jakis antynapad <lol>
Awatar użytkownika
kichcio
Posty: 4069
Rejestracja: 19 lut 2008, o 21:19
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: kichcio »

Jak sie to niby uruchamia :?:
E 220 CDI '01 Elegance
Awatar użytkownika
kompressor
Posty: 527
Rejestracja: 1 kwie 2008, o 12:27
Lokalizacja: Okolice Goleniowa

Post autor: kompressor »

...dokładnie to sie nazywa funkcja panic
S280 4 Matik
Awatar użytkownika
okular
VIP
Posty: 766
Rejestracja: 24 maja 2008, o 05:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: okular »

W budyniach montowali taki taksówkarski alarm uruchamiany włącznikiem nad pedałem sprzęgła. Wyłącznik był w bagażniku (w 124 pod maską). Może to o to chodzi...
E320 CDI
2000
AVANTGARDE
KOMBI
mlody1984
Posty: 6
Rejestracja: 8 sty 2013, o 11:01
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: mlody1984 »

Sorki za odgrzewanie kotleta, ale nic nie znalazłem odnośnie mojego problemu, a nie chce zakładać nowego tematu. Otóż dzisiaj sprawdzałem czy w moim budyniu działa antynapad, działać to on działa, wyje jak chole.... ale do czego zmierzam, jak auto wyje to można je normalnie odpalić, ale nie wiem jak to ustrojstwo wyłączyć. Dzisiaj jak wcisnąłem ten magiczny przycisk to przez pół godziny szukałem jak to wyłączyć, sąsiedzi się zlecieli zobaczyć co się stało, aż w końcu odłączyłem aku bo nie dałem rady. Pozdro
mercedes w210 1997r po taksówce z przebiegiem 520 tyś km
VIN: WDB 2100041A328076
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 5 gości