Luz na przekładni E280

Zawieszenie i układ kierowniczy

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

dyferencjo
Posty: 9
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 20:52
Lokalizacja: Rybnik

Luz na przekładni E280

Post autor: dyferencjo »

...
Ostatnio zmieniony 8 lut 2010, o 11:39 przez dyferencjo, łącznie zmieniany 1 raz.
Mercedes
Awatar użytkownika
kichcio
Posty: 4069
Rejestracja: 19 lut 2008, o 21:19
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: kichcio »

Mozna "poskręcać" tym o czym mowisz, przekladnie ale skrocisz jej zywot, przy podjezdzaniu pod krawezniki tez bedzie walilo po kierownicy.

Ktos musi to potwierdzic.
E 220 CDI '01 Elegance
dyferencjo
Posty: 9
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 20:52
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: dyferencjo »

Jeśli jednak taka istnieje to proszę o jakiś opis, zdjęcie lub coś bym mógł ją znaleźć.
Ostatnio zmieniony 8 lut 2010, o 11:40 przez dyferencjo, łącznie zmieniany 1 raz.
Mercedes
Awatar użytkownika
kichcio
Posty: 4069
Rejestracja: 19 lut 2008, o 21:19
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: kichcio »

Nie jestem w stanie odpowiedziec na Twoje pytania.
W dziale FAQ masz link do EPC, tam mozesz sobie obejrzec dokladnie wszystkie elementy ukladu kierowniczego w Twojej Mercedes.
E 220 CDI '01 Elegance
Chudy
VIP
Posty: 406
Rejestracja: 16 kwie 2008, o 18:43
Lokalizacja: Szamotuły

Post autor: Chudy »

kichcio pisze:Mozna "poskręcać" tym o czym mowisz, przekladnie ale skrocisz jej zywot, przy podjezdzaniu pod krawezniki tez bedzie walilo po kierownicy.

Ktos musi to potwierdzic.
Coprawda nie w mercu ale to już przerabialem. Jeżeli kolega ma luzy to listwa jest już wytarta, więc przez przykręcenie regulacji nic jej nie będzie - byle nie za mocno! Musisz być ostrożny. Zużycie się listwy to cakiem normalny objaw. A co do tego gdzie to znajdziesz to nie mam pojęcia. Szukaj z przedniej strony maglownicy...
Całe życie się człowiek uczy a i tak głupim umiera... :)

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Awatar użytkownika
windykatorek
Doradca VIP
Posty: 2580
Rejestracja: 5 kwie 2008, o 19:26
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: windykatorek »

juz to przerabiałem :))) i jest ok duzy klucz gwiazdka i delikane ruchy co dosłownie 5 stopni zebyś nie zgniotł teflony dokrecasz 5 stopni i ruszasz kierownice do konca w prawo i w lewo na srodku listwa jest bardziej wytarta niz na kantach dlatego sprawdzasz krecac do bulu w lewi i w prawo jak zamocno dokrecisz kierownica nie bedzie wracała i bedzie strasznie skrzypiało:)) minimalne ruchy ta sruba , sruba jest tam gdzie wchodzi kierownica w listwe na dole w takim kołnierzu , nie trzeba kanału koła max w prawoi na glebe i mozna dojsc
Mondeo HB 2007 1.8 duratec
JEŻDŻE FORDEM BO JESTEM LORDEM :)
dyferencjo
Posty: 9
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 20:52
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: dyferencjo »

OK :-) Myślałem, że to jakaś zatyczka plastikowa.
Ostatnio zmieniony 8 lut 2010, o 11:41 przez dyferencjo, łącznie zmieniany 1 raz.
Mercedes
Awatar użytkownika
windykatorek
Doradca VIP
Posty: 2580
Rejestracja: 5 kwie 2008, o 19:26
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: windykatorek »

niee sruba jest zwykła stalowa w takikm pierscieniu to co ona dokreca dociska jest z takiego ale teflonu to co trze po maglu w srodku
Mondeo HB 2007 1.8 duratec
JEŻDŻE FORDEM BO JESTEM LORDEM :)
dyferencjo
Posty: 9
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 20:52
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: dyferencjo »

?y
Załączniki
magiel.jpg
Ostatnio zmieniony 8 lut 2010, o 11:41 przez dyferencjo, łącznie zmieniany 1 raz.
Mercedes
Awatar użytkownika
windykatorek
Doradca VIP
Posty: 2580
Rejestracja: 5 kwie 2008, o 19:26
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: windykatorek »

podnosisz auto do gory i masz ja centralnie nad głowa:) sruba pieciokat w takim kołnierzu duzym

walnij fote od dołu auta to ci ja zaznacze

[ Dodano: 2008-08-11, 22:10 ]
niech strace wisisz browar :) tylko pamietaj bardzo małe ruchy
Załączniki
406147075_1.jpg
Mondeo HB 2007 1.8 duratec
JEŻDŻE FORDEM BO JESTEM LORDEM :)
dyferencjo
Posty: 9
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 20:52
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: dyferencjo »

Ach, to cały czas o tej śrubie myślę tylko zmyliłem się już trochę. OK, to dziś będzie regulacja :-) Dzięki za wszystko i pozdrawiam.
Mercedes
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości