Co sądzicie o tym ?

Znajdziesz tu informację, które pomogą Ci w zakupie E klasy.
Tu wrzucamy również ogłoszenia do oceny.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Gość

Post autor: Gość »

elegance2002 pisze:
Klosiak pisze:
tonidriver pisze: ja chce i dlatego jak widzisz nie namawiam nikogo na diesla. Bede z Wami duchem jak sie te cdi popsuje :)

http://www.youtube.com/watch?v=LqKDZlYs ... re=related
idiotyczny filmik moim zdaniem :) pozatym to po co prowadzic wojny benzyna vs diesel...nudne juz to sie robi...kazdy kupuje to co chce i tak ma byc :)
a gaz moim zdaniem to jest dobry ale do pieca gazowego nie mercedesa
gaz jest do pieca a elegant dla emeryta.. kup avangarde ;]
Klosiak
VIP
Posty: 1909
Rejestracja: 6 kwie 2008, o 19:19
Lokalizacja: PL

Post autor: Klosiak »

Anonymous pisze:Zreszta idiotyczny filmik zawsze jest dla tych ktorzy tego nie moga zrobic swoim autem ;)
to zes mnie rozbawil teraz :lol: :lol: :lol:

nie tyle nie moge co nie chce bo po co? ;)

aha...pamietaj ze E240 to nie jest najszybszy samochod pod sloncem a te 177KM to nie jest az tak duzo ;)

pozatym widze ze na forum zaczyna sie zle dziac...duzo ludzi przyszlo tylko po to zeby sie pochwalic jakie to ich gwiazdy sa swietne i wogole...zupelnie tego nie rozumiem...
Awatar użytkownika
tonidriver
Posty: 9114
Rejestracja: 21 cze 2008, o 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tonidriver »

Klosiak pisze:
Anonymous pisze:Zreszta idiotyczny filmik zawsze jest dla tych ktorzy tego nie moga zrobic swoim autem ;)
to zes mnie rozbawil teraz :lol: :lol: :lol:

nie tyle nie moge co nie chce bo po co? ;)

aha...pamietaj ze E240 to nie jest najszybszy samochod pod sloncem a te 177KM to nie jest az tak duzo ;)

pozatym widze ze na forum zaczyna sie zle dziac...duzo ludzi przyszlo tylko po to zeby sie pochwalic jakie to ich gwiazdy sa swietne i wogole...zupelnie tego nie rozumiem...
temat zapoczatkowalem abyscie ocenili ogloszenie. Te linki to nie moje auto wkleilem bo fajne i tyle nikt nie musi ich komentowac ani nawet ogladac jesli niechce. E240 ma 170 kucykuf :) Najmocniejszy niejest ale ta moc ===>http://www.youtube.com/watch?v=Mq3nyUum ... re=related jest calkiem imponująca.Prosze o zamkniecie tematu bo faktycznie zeszło z toru.
Klosiak
VIP
Posty: 1909
Rejestracja: 6 kwie 2008, o 19:19
Lokalizacja: PL

Post autor: Klosiak »

tonidriver pisze:
Klosiak pisze:
Anonymous pisze:Zreszta idiotyczny filmik zawsze jest dla tych ktorzy tego nie moga zrobic swoim autem ;)
to zes mnie rozbawil teraz :lol: :lol: :lol:

nie tyle nie moge co nie chce bo po co? ;)

aha...pamietaj ze E240 to nie jest najszybszy samochod pod sloncem a te 177KM to nie jest az tak duzo ;)

pozatym widze ze na forum zaczyna sie zle dziac...duzo ludzi przyszlo tylko po to zeby sie pochwalic jakie to ich gwiazdy sa swietne i wogole...zupelnie tego nie rozumiem...
temat zapoczatkowalem abyscie ocenili ogloszenie. Te linki to nie moje auto wkleilem bo fajne i tyle nikt nie musi ich komentowac ani nawet ogladac jesli niechce. E240 ma 170 kucykuf :) Najmocniejszy niejest ale ta moc ===>http://www.youtube.com/watch?v=Mq3nyUum ... re=related jest calkiem imponująca.Prosze o zamkniecie tematu bo faktycznie zeszło z toru.
Spoko...ktos wkleil link...ja go ocenilem...a potem ten ktos pisze ze cos tam cos tam bo ktos czegos nie moze...nie lubie czegos takiego i tyle...a co do mocy to zawsze po pewnym czasie robi sie malo ;)

Ja pisalame raczej ogolnie...ze zaczyna sie zle bo ktos pisze watek na jakis temat a zaraz wpadaja dziwni userzy, ktorzy pieprza trzy po trzy jakie to ich samochody sa fajne, jaka to jedna wersja wyposazenia jest lepsza od drugiej, jakie to CDI zle albo na odwrot i watki sie zasmiecaja...forum jest po to zeby sobie wzajemnie pogadac...a od przechwalek to jest hyde park albo osla laczka :)
Awatar użytkownika
kichcio
Posty: 4069
Rejestracja: 19 lut 2008, o 21:19
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: kichcio »

Prosze o zaprzestanie dyskusji ktora do niczego nie prowadzi :roll:

Jesli ktos da jakies auto do oceny to wtedy warto bedzie kontynuowac...
E 220 CDI '01 Elegance
Co$tA
Posty: 7
Rejestracja: 3 maja 2008, o 18:14
Lokalizacja: Zambrów

Post autor: Co$tA »

Ja powiem jedno: jak kogos stać na Mercedesa to i powinno stać go na paliwo:) ja do mercedesa nigdy nie wstawie gazu.
elegance2002
Posty: 58
Rejestracja: 28 cze 2008, o 00:46
Lokalizacja: pniewy

Post autor: elegance2002 »

Co$tA pisze:Ja powiem jedno: jak kogos stać na Mercedesa to i powinno stać go na paliwo:) ja do mercedesa nigdy nie wstawie gazu.
.
popieram
Awatar użytkownika
windykatorek
Doradca VIP
Posty: 2580
Rejestracja: 5 kwie 2008, o 19:26
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: windykatorek »

dobra instalacje zero problemu , jak kogos stac na mercedesa ,, hahah gdyby było nas stac to bysmy smigali nowymi z salonu i nie szukali porad na forum tylko oddawali auta do aso, mnie kosztuje 100 km 25 zł a was???? ponad 40 robie 4000-5000 mc rachunek prosty co mi zostało to moje:))
Mondeo HB 2007 1.8 duratec
JEŻDŻE FORDEM BO JESTEM LORDEM :)
waldimas
Posty: 108
Rejestracja: 22 maja 2008, o 11:29
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: waldimas »

Co$tA pisze:Ja powiem jedno: jak kogos stać na Mercedesa to i powinno stać go na paliwo:) ja do mercedesa nigdy nie wstawie gazu.
to dlaczego nie kupiles nowego i z silnikiem co najmniej 5.0 bo jak mercedes to tylko 500 i to nowka

jak kogos nie stac na nowego mercedesa to niech kupi fiata mozna tak w nieskonczonosc
pozdrawiam
Waldi
Awatar użytkownika
kichcio
Posty: 4069
Rejestracja: 19 lut 2008, o 21:19
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: kichcio »

Co$tA, odgrzebales watek sprzed miesiaca i nic nowego do tematu nie wniosles...
E 220 CDI '01 Elegance
Co$tA
Posty: 7
Rejestracja: 3 maja 2008, o 18:14
Lokalizacja: Zambrów

Post autor: Co$tA »

Kichcio wiem ze wwaliłem sie do gadki i ze znowu ten temat. Nie rozumiecie mnie. Ja na przykład wole uzywanego Mercedesa za np. 35000zl a nie nową Dacie Logan:) A jak bym nie miał kasy to bym wogole nie kupywał Mercedesa tylko np. jakiegos starszego VW albo Opla. I tak mnie nie zrozumiecie.
Windykatorek nie masz racji. Musisz miec co najmniej 20000zł zeby kupic w210. w ''dobrym'' stanie. A nie kazdy moze sobie pozwolić na kupno samochodu za tyle pieniedzy. I tylko o to mi chodziło
waldimas
Posty: 108
Rejestracja: 22 maja 2008, o 11:29
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: waldimas »

ale co to ma wspolnego z tym na jakim paliwie ktos jezdzi jesli ma to na celu oszczednosci glowna zasada ekonomii jest zmniejszanie kosztow a maksymalizowanie zyskow,

oszczednosci z zakupu paliwa a sa one znaczne ja przeznaczam np na wakacje w jakims egzotycznym kraju i sporo juz zwiedzilem z rodzina a nie zeby zaszpanowac przez jakies 4 minuty przy tankowaniu Pb

pozdrawiam
Waldi
pozdrawiam
Waldi
Awatar użytkownika
CLK
Posty: 91
Rejestracja: 10 lip 2008, o 16:13
Lokalizacja: WielkoPolska

Post autor: CLK »

Fajna wymiana poglądów o życiowych priorytetach, ale co to ma wspólnego z głównym wątkiem tego tematu?
Chudy
VIP
Posty: 406
Rejestracja: 16 kwie 2008, o 18:43
Lokalizacja: Szamotuły

Post autor: Chudy »

Panowie prosze wrócić do tematu.
Całe życie się człowiek uczy a i tak głupim umiera... :)

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości