Felgi 17-stki i ?? przyjemna jazda ?

Wszystko na temat tuningu mechanicznego, optycznego i elektronicznego.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Awatar użytkownika
windykatorek
Doradca VIP
Posty: 2580
Rejestracja: 5 kwie 2008, o 19:26
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: windykatorek »

Mały v8 pisze:A po co gadasz jak nie wiesz? Na tył na 8 1/2 " wchodzi spokojnie 245/40, przód 235 /45 mieści się tez bez problemu.
no co ty nie powiesz ... napisałem ze 235 wchodzi na tył a czy na przod nie wiem , a 240 na profilu 40 jaka ma szerokosc ?? pewno taka sama jak 235 na profilu 45
Mondeo HB 2007 1.8 duratec
JEŻDŻE FORDEM BO JESTEM LORDEM :)
Awatar użytkownika
kichcio
Posty: 4069
Rejestracja: 19 lut 2008, o 21:19
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: kichcio »

http://www.sklep.motocity.pl/index.php? ... omason-tn1
Takie felgi mam do sprzedania, uzywane, 5x112, ET45, moga byc z oponami.
E 220 CDI '01 Elegance
Awatar użytkownika
Mały v8
Posty: 333
Rejestracja: 14 lut 2008, o 21:53
Lokalizacja: Siedlce (WS)
Kontakt:

Post autor: Mały v8 »

windykatorek pisze:
Mały v8 pisze:A po co gadasz jak nie wiesz? Na tył na 8 1/2 " wchodzi spokojnie 245/40, przód 235 /45 mieści się tez bez problemu.
no co ty nie powiesz ... napisałem ze 235 wchodzi na tył a czy na przod nie wiem , a 240 na profilu 40 jaka ma szerokosc ?? pewno taka sama jak 235 na profilu 45


Specjalnie zlazłem z nogą w gipsie na dół zobaczyć stara opone zdjętą z tylnej felgi 8 1/2 " okazało się 255/40/17 przymierzałem na auto było ok, ale jak do mojego silnika to był za duży hardcore więc zostałem przy 235/45 .
"Jako że nie mam o tym zielonego pojęcia , tym chętniej się wypowiem" S Tym.
xeol
Posty: 21
Rejestracja: 30 lip 2008, o 19:44
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: xeol »

a kij z tym czy made in china , zarabiscie wygladaja,i to sie liczy ,
davmix
Posty: 216
Rejestracja: 25 maja 2008, o 19:17
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: davmix »

xeol, oryginały to nie są ale co tam :D Też chce sobie kupić do 190-tki ale takie.
Jeden koleś kupił felgi 16 do BMW mówi że dał 4 tysiące ale na 100 % są one z allegro i kosztowały max 1500 zł ma je gdzieś z pół roku i jak na razie nie widać żeby były mocno zniszczone czy pogięte więc chyba japońce nauczyli się felgi robić :D co prawda jeździ bez jednej śruby z przodu <lol> ale odpadła chyba dlatego że źle dokręcił.
Większy problem może być natomiast jak uszkodzisz tą felgę tak że nie będzie się jej dało naprawić bo nigdzie nie widziałem możliwości kupna 1 sztuki :(
Załączniki
felgi.jpg
Powyższy Post Wyraża Jedynie Opinię Autora W Dniu Dzisiejszym.
Nie Może On Służyć Przeciwko Niemu W Dniu Jutrzejszym, Ani Każdym Innym Następującym Po Tym Terminie.
Ponadto Autor Zastrzega Sobie Prawo Zmiany Poglądów, Bez Podawania Przyczyny.
xeol
Posty: 21
Rejestracja: 30 lip 2008, o 19:44
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: xeol »

rok czas spokoju ,a potem bede sie martwic ;d
Chudy
VIP
Posty: 406
Rejestracja: 16 kwie 2008, o 18:43
Lokalizacja: Szamotuły

Post autor: Chudy »

davmix pisze: ...więc chyba japońce nauczyli się felgi robić :D
Kolego, Chińczycy i Japończycy to dwie różne narodowości, tak więc nie czytasz ze zrozumieniem lub nie uważaleś na geografi... :lol: A co do Japończyków to ich nie obrażaj, bo oni robią bardzo dobre auta i na dzień dzisiejszy mogą konkurować motoryzacyjnie z niemcami, a nawet pokuszę się o stwierdzenie, że zostawiają ich w tyle. Z pelnym szacunkiem do marki Mercedes (która ma bardzo piękną tradycję) gdybym mial więcej sianka, to wolalbym Accorda niż Merca, ale te pierwsze trzymają cenę na mobile, czyżby bez powodu??? 8-)
Całe życie się człowiek uczy a i tak głupim umiera... :)

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
davmix
Posty: 216
Rejestracja: 25 maja 2008, o 19:17
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: davmix »

Chudy pisze:Kolego, Chińczycy i Japończycy to dwie różne narodowości,
Tyle to ja też wiem ale szczerze to nie ma dla mnie różnicy jak się go nazywa i ten i ten ma skośne oczy.
Chudy pisze:A co do Japończyków to ich nie obrażaj, bo oni robią bardzo dobre auta i na dzień dzisiejszy mogą konkurować motoryzacyjnie z niemcami,
Hmm może ty tak uważasz ja znam ich auta z gorszej strony ale ja osobiście nie dziele aut że ten jest niemiecki ten jest japonski chiński czy wietnamski...
Chudy pisze:i na dzień dzisiejszy mogą konkurować motoryzacyjnie z niemcami, a nawet pokuszę się o stwierdzenie, że zostawiają ich w tyle.
Twoje zdanie szanuje je, u mnie w domu odkąd się urodziłem były tylko 3 marki aut Mercedes, Porsche i właśnie japoński czy chiński Nissan i komfortem Merc bije je wszystkie wg mnie Nissan nigdy nie osiągnie takiego poziomu jak Porsche czy Mercedes.
Chudy pisze:gdybym mial więcej sianka, to wolalbym Accorda niż Merca,
Ale Accord jest chyba z lekka tańszy niż Mercedes <lol>??
Powyższy Post Wyraża Jedynie Opinię Autora W Dniu Dzisiejszym.
Nie Może On Służyć Przeciwko Niemu W Dniu Jutrzejszym, Ani Każdym Innym Następującym Po Tym Terminie.
Ponadto Autor Zastrzega Sobie Prawo Zmiany Poglądów, Bez Podawania Przyczyny.
mamaromana
Posty: 16
Rejestracja: 17 lip 2008, o 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mamaromana »

...
Ostatnio zmieniony 1 sie 2008, o 19:19 przez mamaromana, łącznie zmieniany 2 razy.
xeol
Posty: 21
Rejestracja: 30 lip 2008, o 19:44
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: xeol »

przesadzasz ;d z umiarkowana przedkoscia da rade jezdzic ;p , jak sie po koleinach bedzie latac no to 8 tys i do piachu ,
Chudy
VIP
Posty: 406
Rejestracja: 16 kwie 2008, o 18:43
Lokalizacja: Szamotuły

Post autor: Chudy »

davmix pisze: ....ale ja osobiście nie dziele aut że ten jest niemiecki ten jest japonski chiński czy wietnamski...
W sumie racja bo teraz już malo kto robi u siebie...
davmix pisze: komfortem Merc bije je wszystkie wg mnie Nissan nigdy nie osiągnie takiego poziomu jak Porsche czy Mercedes.
Zgadzam się, Nissan nie ale np. Honda...
davmix pisze:Ale Accord jest chyba z lekka tańszy niż Mercedes <lol>??
No waśnie że nie zawsze.... Koniec prod. w210 jest droższy....
Mercedes budzi we mnie szacunek za lata przodowania w segmencie limuzyn i to do dziś wyznacznikiem komfortu jest S klasa, ale uwierz mi że japońskie autka są też naprawde dobre (nie wszystkie)...
A co do tematu, to wydaje mi się że aluminium - aluminium nie równe... Nie mówie że skoro tańsze to muszą być bardzo zle i zaraz pęknąć, ale mniej wytrzymale są napewno...
Całe życie się człowiek uczy a i tak głupim umiera... :)

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Awatar użytkownika
kichcio
Posty: 4069
Rejestracja: 19 lut 2008, o 21:19
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: kichcio »

Chudy i davmix!

Jesli znajdziecie 3 klientow na te felgi z Allegro, ktore na milion procent sa chinskie to je Wam zalatwie za grosze ;)

Kazda z takich felg posiada certyfikat TUV.
E 220 CDI '01 Elegance
Awatar użytkownika
ckru
VIP
Posty: 227
Rejestracja: 9 cze 2008, o 08:50
Lokalizacja: ZPL

Post autor: ckru »

To jak za grosze to ja też poprzoszę komplecik :lol:
S210 '98 E300 TD Avantgarde
BMW 316i '96
VW Golf III '95 1.4
kokos
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 23 lut 2008, o 00:03
Lokalizacja: KIELCE

Post autor: kokos »

Ja równiez z mila chęcią przytule taki komplecik.i za taka kaske :lol:
W210 Avantgarde 98r.
Awatar użytkownika
kichcio
Posty: 4069
Rejestracja: 19 lut 2008, o 21:19
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: kichcio »

Skonczcie z tym nabijaniem sobie postow:P
E 220 CDI '01 Elegance
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości