WYMIENIŁEM AKUMULATOR I NIE MOGE ODPALIC

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

LUKAS
Posty: 13
Rejestracja: 13 lip 2008, o 11:57
Lokalizacja: olesnica

WYMIENIŁEM AKUMULATOR I NIE MOGE ODPALIC

Post autor: LUKAS »

WITAM WYMIENIŁEM AKUMULATOR I NIE MOGE ODPALIC MIECIA NIEWIEM CZY TRZEBA GO JAKOŚ ZAZBROUC CZY COS PRZYTRZYMAC MERCEDES W 210 300 DIESEL KRECI ALE NIE ODPALA TRZEBA COŚ PRZYTRZYMAC
JarekW
Posty: 263
Rejestracja: 29 lut 2008, o 14:10
Lokalizacja: Sz-cin

Re: WYMIENIŁEM AKUMULATOR I NIE MOGE ODPALIC

Post autor: JarekW »

LUKAS pisze:WYMIENIŁEM AKUMULATOR I NIE MOGE ODPALIC
Po pierwsze nie pisz z włączonym Caps Lock-iem bo to oznacza krzyk a on ci w niczym nie pomoże.
Po drugie to nie ma żadnej procedury po wymianie aku żeby odpalić auto. Powinno się uruchomić bez problemu. Czy świece się grzeją??? Jak nie odpala to może być uszkodzony moduł sterowania silnikiem albo coś z imobilajzerem. Jak skończą się pomysły to podpięcie pod kompa może coś powie.
S210 300 DT
W124 200 D - skasowany
W115 - oj dawno ......
Oliva

Post autor: Oliva »

Zamknij samochód pilotem a później otwórz i próbuj odpalić. Może pomoże.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
windykatorek
Doradca VIP
Posty: 2580
Rejestracja: 5 kwie 2008, o 19:26
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: windykatorek »

odłacz alarm kluczykiem malutkim
Mondeo HB 2007 1.8 duratec
JEŻDŻE FORDEM BO JESTEM LORDEM :)
Casidy6
Posty: 3
Rejestracja: 21 lip 2008, o 21:25
Lokalizacja: poznań

Post autor: Casidy6 »

[center]witam mam mesia E 220D 1997r. odłączyłem akumulator i nie mogę odpalić teraz, przy przekręceniu kluczyka zapala się kontrolka od swiec żarowych i EPS na dodatek w lusterku mruga zielona kontrolka, swiece żarowe i ESP pala sie caly cas i niechca zgasnac t.j. kontrolka w lusterku... nie wiem co sie dzieje, proszę o pomoc...
luki79
VIP
Posty: 250
Rejestracja: 14 lut 2008, o 23:45
Lokalizacja: Wieliczka

Post autor: luki79 »

no ja też nie wiem co się dzieje, bo tak to chaotycznie napisałeś że już w sumie naprawdę nie wiadomo o co chodzi :-?
Przecież na załączonym zapłonie kontrolki będą świeciły..
Rozrusznik kręci?
MIAŁEM:
W124 300E
W124 E320
Casidy6
Posty: 3
Rejestracja: 21 lip 2008, o 21:25
Lokalizacja: poznań

Post autor: Casidy6 »

wkladam kluczyk przekrecam i zapalaja sie kontrolki i nie gasnie kontrolka od swiec zarowych(ktora powinna zgasnać jak sie nagrzeja) i od ESP i w lusterku mruga zielona kontrolka, rozrusznik kreci ale silnik nie zapala...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości