VIN 320CDI 2001

Znajdziesz tu informację, które pomogą Ci w zakupie E klasy.
Tu wrzucamy również ogłoszenia do oceny.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Luigi
Posty: 6
Rejestracja: 11 paź 2009, o 13:07
Lokalizacja: Waw

Post autor: Luigi »

srodek faktycznie wyglada bardzo dobrze, tylko dlatego chce go zobaczyc, wyglada jakby mial prawdziwy przebieg
sprawdzilem VIN, niestety w bazie jest tylko jedna jedyna informacja:
2001r przy stanie licznika 51kkm - naprawa gwarancyjna
zniecheca mnie tez 1 kluczyk :roll:
Adrianool
Posty: 78
Rejestracja: 16 sie 2009, o 10:50
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: Adrianool »

Jak mozna sprawdzic po numerze VIN naprawy ???
MERCEDES W210 E280 98r
Luigi
Posty: 6
Rejestracja: 11 paź 2009, o 13:07
Lokalizacja: Waw

Post autor: Luigi »

ja dzwonilem do serwisu :-)
Zea;
Posty: 27
Rejestracja: 27 mar 2008, o 23:20
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Zea; »

Luigi pisze:w srode wybieralem sie zeby zobaczyc to
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10088220
(niestety brakuje duzego navi :-( )
M
Koledzy zdecydowanie odradzam tego mercedesa na belgijskich blachach!! Jestem z okolic Białegostoku i znam właściciela auta, jest on handlarzem kupuje w belgii auta tylko rozbite i tam je naprawia po czym przywozi te "okazje" do Polski. Posiada sporo innych aut z Belgii jak i z USA oczywiście same "okazje i igiełki". Także uprzedzam i pozdrawiam
Mercedes-Benz E320 CDI w210 1999r(ex)Mercedes-Benz S350 TD W140 1996r( ex)
Mercedes-Benz a170 CDI avangarde (ex)
Mercedes-Benz E320 CDI w211(rozbity, po nowym roku reaktywacja)
Golf IV 2005 1.9 TDI
BiOhazard
Posty: 8
Rejestracja: 28 paź 2009, o 00:52
Lokalizacja: Żory

Post autor: BiOhazard »

Najlepsza metoda na kupowanie samochodu to wyjazd z mechanikiem-lakiernikiem i wszystko bedzie jasne. :mrgreen: Lakiernik dostrzeże :shock: to czego ty nie bedziesz w stanie zauważyć i przy okazji sprawdzi silnik i zawieszenie. Będziesz wtedy pewny, że nie kupisz skarbonki. Chciałbym jeszcze dodać, że omijaj okolice poznanie 50km+ szerokim lukiem bo wtopisz na maxa (przepraszam Poznaniaków tego forum :-)) Zdażyło mi się jechać w tamte okolice sporo razy po samochód bratu też i znajomym noi oczywiscie zmarnowana kasa na paliwo. Ostatnio był u brata klient po części który kupił samochód k. poznania i przez ostatnie pół roku włożył juz 6 klocków a jeszcze pare mu zostało do włożenia. Sam również kiedyś w tamtych okolicach kupiłem Celice 6gen. Szkoda gadac 7 klocków nie moje..... A bajer maja niesamowity :evil:

Pozdro
W210 Sedan Elegance Auto 2.0 Automat :/
Awatar użytkownika
EBO
Posty: 524
Rejestracja: 24 lut 2008, o 01:09
Lokalizacja: PL

Post autor: EBO »

To kolejna nauczka dla niektóych forumowiczów ze okazji nie ma. Można było sie domyślac, że z autem coś nie halo.Zea;, dziękujemy za cynk. Swoją drogą ciekawe czy autor tematu pojechał to autko obejrzeć?
w210*2000r*Avantgarde*2.7CDI - SPRZEDANY :(
Luigi
Posty: 6
Rejestracja: 11 paź 2009, o 13:07
Lokalizacja: Waw

Post autor: Luigi »

Zea to nie zawsze jest tak jak nam sie wydaje ;-)
przekonalem sie o tym juz nie raz i zawsze wole sprawdzic zanim wydam wyrok :-D
czlowiek tak jak mowisz handluje samochodami czego wogole nie ukrywal i dokladnie tak jak powiedziales mial w swojej ofercie tez samochody uszkodzone, ten konkretny jakies tam wady mial czego tez nie probowal ukrywac
byly one jednak na tyle drobne i nie istotne ze od ponad miesiaca ciesze sie naprawde ladnym, szybkim, niezniszczonym i zadbanym samochodem
BiOhazard co do metody zgadzam sie, niestety nie zawsze tak sie uda. Tym razem jednak sie udalo, byl ze mna ktos kto naprawde zna sie na temacie blacharsko lakierniczym a i mechanika nie jest mu obca (ja noga w temacie mechaniki tez nie jestem), powiedzial ze samochod jest godny uwagi
co do okolic Poznania mozemy sobie podac rece :mrgreen:
dawno temu szukalem z kolega BMW, dlugo to trwalo i w koncu po przejechaniu ok 3000km po naszym pieknym kraju znalazl te jedyna, jak sie potem okazalo kosztowala go troche nerwow i wymagania nieco nakladu finansowego :mrgreen:
potem bylo Mondeo gdzie pan zarzekal sie ze ma 80kkm i jest z 2003r, po wycieczce okazalo sie ze samochod ma jakies 380kkm a rok produkcji to 2001r :lol:
w zwiazku z tymi i innymi podobnymi przygodami w tej okolicy, cala wielkopolske poprostu omijam i koniec 8-)
EBO jak wyzej, autor tematu pojechal, kupil i jest bardzo zadowolony, czasem warto weryfikowac niektore kwestie samemu :-D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości