Potrzebna pomoc...chyba rozrusznik....

Wnętrze, układ elektryczny, klimatyzacja.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Leon4don87
Posty: 52
Rejestracja: 10 gru 2012, o 19:03
Lokalizacja: bydgoszcz

Potrzebna pomoc...chyba rozrusznik....

Post autor: Leon4don87 »

Witam
Panowie i Panie potrzebuje pomocy...gdyż iż i ponieważ nie mam pojęcia co się dzieje i co to może być...
E klasa w210 99 rok przedlift....jakiś czas temu kluczyk rybka hmmm przestał działać myślałem ze to baterie wiec wymieniłem ale centralny nie działał i jak wkładałem kluczyk w stacyjkę to nie zaskakiwał i nie mogłem go przekręcić...na zapasowym drugim kluczyku jest Ok
Ale jakoś wczoraj jak chciałem go odpalić to przy odpaleniu dziwnie charczał....za drugim razem odpalił dzisiaj to samo za drugim razem odpali....
Wie ktoś co to może być? Czy jakiś problem z rozrusznikiem czy coś innego?
Z góry dziękuje za odp i pomoc

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
rr6
Doradca
Posty: 2270
Rejestracja: 24 wrz 2016, o 21:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Potrzebna pomoc...chyba rozrusznik....

Post autor: rr6 »

Leon4don87 pisze:Witam
Panowie i Panie potrzebuje pomocy...gdyż iż i ponieważ nie mam pojęcia co się dzieje i co to może być...
E klasa w210 99 rok przedlift....jakiś czas temu kluczyk rybka hmmm przestał działać myślałem ze to baterie wiec wymieniłem ale centralny nie działał i jak wkładałem kluczyk w stacyjkę to nie zaskakiwał i nie mogłem go przekręcić...na zapasowym drugim kluczyku jest Ok
Ale jakoś wczoraj jak chciałem go odpalić to przy odpaleniu dziwnie charczał....za drugim razem odpalił dzisiaj to samo za drugim razem odpali....
Wie ktoś co to może być? Czy jakiś problem z rozrusznikiem czy coś innego?
Z góry dziękuje za odp i pomoc

Pozdrawiam
Masz dwa problemy. Jeden to kluczyk - on ma ograniczoną ilość użyć, a że go stacyjka nie łapie to pewnie padła elektronika w kluczyku. Można kupić drugi kluczyk albo naprawić ten. Szukaj na forum pod hasłem: hippolo
Nawet jak masz do niego daleko to w tematach z nim związanych znajdziesz informacje o specach w innych częściach kraju.

Drugi to rozrusznik - trzeba będzie pewnie dać do regeneracji. Może starczy go przeczyścić bo "bendix" nie dobija go odpowiednio. W każdym razie nie łączyłbym tego z awarią kluczyka, tym bardziej że drugi działa.
Leon4don87
Posty: 52
Rejestracja: 10 gru 2012, o 19:03
Lokalizacja: bydgoszcz

Re: Potrzebna pomoc...chyba rozrusznik....

Post autor: Leon4don87 »

dzieki bardzo za odp:D:D:D
hipollo
Posty: 84
Rejestracja: 25 sie 2009, o 09:49
Lokalizacja: Mława
Kontakt:

Re: Potrzebna pomoc...chyba rozrusznik....

Post autor: hipollo »

dałeś radę naprawić ???
Elektronika Samochodowa - Diagnostyka Komputerowa
KODOWANIE - NAPRAWA KLUCZY I RYGLI MERCEDES
698 71 50 50
http://hipollomlawa.ubf.pl/news.php
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości