Problem z dmuchawą .

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

makalele35
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2016, o 09:29

Problem z dmuchawą .

Post autor: makalele35 »

Witam . W moim w210 wystąpił następujący problem . Dmuchawa sama się wyłącza . Pochodzi chwile i nagle STOP . Później w zależności od biegu na , którym jest ustawiona włącza się na moment . Na 5 dosłownie na sekundę . Proszę o pomoc . Mieszkam w górach i trochę zimno .
Awatar użytkownika
kid
Posty: 4807
Rejestracja: 5 sty 2012, o 16:09
Lokalizacja: 100licaKochana

Re: Problem z dmuchawą .

Post autor: kid »

Napisz adres, wyślemy koce i kuchenkę turystyczną. Tu sami dobrzy ludzie, pomożemy.
:hyhy:
Obrazek
Awatar użytkownika
kakadu
Doradca
Posty: 6135
Rejestracja: 23 mar 2010, o 22:01
Lokalizacja: Wlkp/Niemcy NRW

Re: Problem z dmuchawą .

Post autor: kakadu »

Podobnych tematów o dmuchawie -setki ,odpowiedź jedna.
Wyjściem z sytuacji jest znalezienie odpowiedzi na Forum lub przeprowadzka do ciepłych krajów. ;)
E300TD S210 AVANTGARDE 98
WDB2102251A812339
E280 CDI W211 AVANTGARDE 05/06
WDB2110201A869317

(Oo\=*=/oO)
Awatar użytkownika
mesio14
VIP
Posty: 4170
Rejestracja: 9 maja 2009, o 12:46
Lokalizacja: pleszew

Re: Problem z dmuchawą .

Post autor: mesio14 »

Regulamin , powitalnie to pewno lawina przysypała , takich tu nie potrzeba
E 270 CDI 2000r, lift, manual
Rico
VIP
Posty: 80
Rejestracja: 1 kwie 2008, o 08:34
Lokalizacja: Wlkp.

Re: Problem z dmuchawą .

Post autor: Rico »

Kolego. Najlepiej to wymontować dmuchawe, w W210 jest nad nogami pasażera, łatwy demontaż. Następnie odczytać jaka ona jest, o ile wiem są dwa rodzaje i dopiero potem kupić używkę.
Moim zdamiem zaciera sie silniczek, przynajmniej ja tak miałem (mogę sie mylić !).
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
lipa6
Posty: 563
Rejestracja: 25 lis 2014, o 19:52
Lokalizacja: SZ

Re: Problem z dmuchawą .

Post autor: lipa6 »

Rico pisze:Kolego. Najlepiej to wymontować dmuchawe, w W210 jest nad nogami pasażera, łatwy demontaż. Następnie odczytać jaka ona jest, o ile wiem są dwa rodzaje i dopiero potem kupić używkę.
Moim zdamiem zaciera sie silniczek, przynajmniej ja tak miałem (mogę sie mylić !).
Pozdrawiam.
Lecz o wiele łatwiej jest wymienić regulator obrotów dmuchawy potocznie zwany JEŻEM :hyhy:
P.S Nie ma za co :cwaniak:
moja EX
http://LORINSER E300TD lipa6
Tera
http://E430 AMG lipa6

Zawsze pali mi 6 litrów :cwaniak:
Zależy tylko, na ile kilometrów ;)
Rico
VIP
Posty: 80
Rejestracja: 1 kwie 2008, o 08:34
Lokalizacja: Wlkp.

Re: Problem z dmuchawą .

Post autor: Rico »

Regulator obrotów dmuchawy o ile to jest "JEŻ" (starsze modele mają inny) przymocowany jest do dmuchawy dlatego po wymontowaniu całej dmuchawy bardzo łatwo go sprawdzić, pomierzyć napięcia na różnych zakresach. Przyczyn może być wiele, ale jeżeli na wymontowanej dmuchawie nie znajdzie się przyczyny to najlepiej skorzystać z pomocy elektryka samochodowego. Decyzja należy do właściciela. :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości