Mercedes E320 cdi

Znajdziesz tu informację, które pomogą Ci w zakupie E klasy.
Tu wrzucamy również ogłoszenia do oceny.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

marcinw
Posty: 5
Rejestracja: 2 mar 2015, o 11:47
Lokalizacja: dolnyslask

Mercedes E320 cdi

Post autor: marcinw »

Witam wszystkich chciałbym zakupić ten oto model Mercedesa http://olx.pl/oferta/mercedes-e320-cdi- ... 88b05559d5 Powiedzcie mi na co zwrócić uwagę przy zakupie, dodam że będzie to mój pierwszy Mercedes.
Awatar użytkownika
kid
Posty: 4807
Rejestracja: 5 sty 2012, o 16:09
Lokalizacja: 100licaKochana

Post autor: kid »

Zdjęcia słabe ale to co ja zauważyłem:
- obszywana kierownica
- lampy już przyciemnione
- przód taki sobie
- pisze że 285 tyś, super hiper oryginał a 6 wtrysków wymienione...

Ogólnie nie jest zła (wyposażenie) ale po kiego takie opowiadania pisać?
:hyhy:
Obrazek
Awatar użytkownika
Muniek
Posty: 2843
Rejestracja: 15 paź 2012, o 09:36
Lokalizacja: Bydgoszcz/Poznań
Kontakt:

Post autor: Muniek »

Sprawdzenie historii i stanu w ASO kosztuje 250zł. Tyle chyba możesz wydać. Jeśli to o czym pisze sprzedający to nawet w 90% prawda to wart swojej ceny. No chyba, że dopatrzysz się gdzieś poważnej korozji (pod kołem zapasowym, pod maską, pod akumulatorem) to możesz zaprzestać na tym oględziny.
Mercedes-Benz E-klasa W210 E320 3.2 V6 224KM 4Matic Elegance 2001
VIN: WDB2100821X053822
Ex: W210 E270 CDI 170KM 2001
_Adam_
Posty: 69
Rejestracja: 26 lis 2014, o 06:44
Lokalizacja: Łódź

Post autor: _Adam_ »

Nie masz do niego bardzo daleko... podjechać zobaczyć można. Dość dobrze wyposażony, zdjęcia słabe jak zwykle, ale wygląda ładnie.

Bardzo mi przypomina egzemplarz który oglądałem w Świebodzicach, nie jestem pewien czy to ten sam czy nie. Spójrz na miskę olejową od spodu. Ten ze Świebodzic miał pękniętą i klejoną chyba plasteliną.
Ogłoszenie na OLX pisze:zapraszam z komputerami oraz innymi przyrzadzami badaczy pisma św.


takie stwierdzenie wg mnie świadczy że on często sprzedaje auta - nie jest handlarzem zawodowym tylko być może z doskoku. To wg mnie nawet gorzej, zapytaj czy w dowodzie rejestracyjnym on jest właścicielem.

Tak jak napisałem na początku - nie jest to dla Ciebie drugi koniec Polski więc pojechałbym zobaczyć.
BYŁ: W123 240D 85r.
BYŁ: W124 300D 91r.
JEST: W210 2,7CDI, 2000r. WDB2100161B177803
JEST: W211 3,2CDI 2007r. WDB2112221B144831
Awatar użytkownika
Adaś
Posty: 263
Rejestracja: 22 sie 2011, o 10:50
Lokalizacja: Warszawa - Sluzew

Post autor: Adaś »

Jeśli szukasz pewnego okulara, to zapraszam:

http://allegro.pl/show_item.php?item=5543966052
perzu126
Posty: 517
Rejestracja: 29 lip 2014, o 01:16
Lokalizacja: Perzów

Post autor: perzu126 »

marcinw, generalnie obejrzyj wszystkie zakamarki w poszukiwaniu rdzy. Jesli ktos porządnie zrobił to będziesz miał spokój przez kilka lat. Przebieg moim zdanie skręcony z 400tkm. Pamiętaj, że to E klasa a nie Ford czy Łopel i auto ma jechać jak nowe, nie skrzypiec, nie trzeszczeć dobrze sie prowadzić . Skrzynia ma zmieniać biegi bez szarpnięć a silnik mruczeć a nie klepać. Sprawdź czy cała elektryka jest sprawna.

Moze zainteresuj sie autem Adasi, bo mimo że drogie to warte tej ceny jeśli jego.

Co do ogłoszenia to muszę :hyhy: sie ponabijać szczególnie z Tiptronica, bo w Mercedesie nie ma Tiptronica. No i głowica DOHC, to juz w ogóle wersja Unlimited Chrom Edition :wstyd:
_Adam_ pisze:To wg mnie nawet gorzej, zapytaj czy w dowodzie rejestracyjnym on jest właścicielem.
Teraz jest mnóstwo takich przydomowych sprzedawców: tanio kupują, drogo sprzedają i do tego umowa na poprzedniego właściciela. Rekordziści to jeżdżą tak pół roku nawet.
W sumie to nie jest zle, jesli ktoś coś zrobi przy aucie przy okazji.
C220D WDB2021211A313360
Obrazek
A208 CLK 200Kompressor
Forum W202
Star Diagnosis, okolice Kępna
marcinw
Posty: 5
Rejestracja: 2 mar 2015, o 11:47
Lokalizacja: dolnyslask

Post autor: marcinw »

Dziękuję wszystkim za porady, na pewno przydadzą się przy oględzinach auta ( dopiero teraz :/ wiadomo czas urlopowy ),o moich uwagach i spostrzeżeniach na pewno was poinformuję, jeszcze raz dziękuję.
kondziak
Posty: 277
Rejestracja: 9 paź 2010, o 22:42
Lokalizacja: Białystok

Post autor: kondziak »

kid pisze:Zdjęcia słabe (żeby ukryć jakieś niedociągnięcia) ale to co ja zauważyłem:
- obszywana kierownica (bo skóra się poprostu powycierała od przebiegu to obszył bo brzydko to wygladało)
- lampy już przyciemnione (to akurat nie poblem koszt polerowania jednego reflektora 35zł i będą jak nowe ;)
- pisze że 285 tyś, super hiper oryginał a 6 wtrysków wymienione... (ja wtryski robiłem i to dwa tylko przy przebiegu licznikowym 330 choć podejżewam że był skręcony ze 100 tysięcy przebieg nie realny)

Ogólnie nie jest zła (wyposażenie) ale po kiego takie opowiadania pisać?
Tu akurat jestem zwolennikiem wypracowań żeby potencjalny klient wiedział na co się porywa :rotfl:

[ Dodano: 2015-07-27, 08:46 ]
Adaś pisze:Jeśli szukasz pewnego okulara, to zapraszam:

http://allegro.pl/show_item.php?item=5543966052
Bardzo ładny ale z tą ceną będzie miał bardzo ciężko żeby sprzedać ;) . Mimo wszystko powo.

[ Dodano: 2015-07-27, 08:48 ]
Muniek pisze:No chyba, że dopatrzysz się gdzieś poważnej korozji (pod kołem zapasowym, pod maską, pod akumulatorem) to możesz zaprzestać na tym oględziny.
Panowie nie przesadzajmy ze rdzą można powalczyć. Niech się potarguje jak coś znajdzie.
W210 4.3 2001r. AVANTGARDE
WDB2100701B332375
Jeżeli pomogłem kliknij magiczne "pochwal" nie wstydź się :-).
Pussey
Posty: 1007
Rejestracja: 6 sty 2009, o 15:31
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Pussey »

Zadbane auto sprzeda się w dobrych pieniądzach.
Kwestia kto ma większe ciśnienie :hyhy:
yellowstone2012
Posty: 1388
Rejestracja: 10 gru 2012, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Post autor: yellowstone2012 »

_Adam_ pisze:zapytaj czy w dowodzie rejestracyjnym on jest właścicielem.
Bardzo mądre pytanie i od ilu lat jest w jego posiadaniu.
perzu126 pisze:generalnie obejrzyj wszystkie zakamarki w poszukiwaniu rdzy
Później zapytaj czy połowę opuści :hyhy:
perzu126 pisze:Rekordziści to jeżdżą tak pół roku nawet.
Ja jeżdżę półtora, a pół roku i 30tys. zrobiłem na papierku od Policji jak mi dowód rejestracyjny zabrali za brak przeglądu (przegląd zrobiłem)
W komisach nie rzadko spotyka się, że auta mają po 7-9 umów pośrednich. Zaletą tego jest to, że nie każdy właściciel zgłasza zbycie auta w Urzędzie komunikacji i mandaty z fotoradarów nie przychodzą, bo policjanci przy wizycie u 4 osoby, która okazuje umowę kupna-sprzedaży zazwyczaj rezygnują w poszukiwaniu właściciela.

Generalnie jak ktoś kupował jako nową wygodna E-klasę z największym dostępnym silnikiem diesla za cenę 100% wyższą niż kosztował taki sam nowy z najmniejszą benzyną to po to żeby TŁUC NIM KILOMETRY, pewnie trochę więcej niż deklarowane 20tys. rocznie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości