Układ elektryczny turbina

Wnętrze, układ elektryczny, klimatyzacja.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

jimmy556
Posty: 5
Rejestracja: 26 sty 2015, o 12:44
Lokalizacja: RECZ

Układ elektryczny turbina

Post autor: jimmy556 »

E300, 98rok, 177KM, AVANTGARDE, SEDAN.

PROBLEM PIERWSZY:

- Centralny raz otwieram z 20 metrów, a raz stoje przy aucie i klikam kilka razy żeby się otworzył.
- Szyba przeważnie od kierowcy otwiera się lub nie, to samo szyberdach oraz prawe lusterko przy wstecznym opuszcza się lub nie.
- przeważnie po resecie (odłączeniu aku) wszystko działa, ale nie raz bez resetu tez potrafi się sam naprawić, i tak w kółko.

Czytałem na forach, moduł, pompa itd. żadnej konkretnej odp. zdjęcia już zostały usunięte albo zablokowane w sumie nic nie znalazłem oprócz poszlak.

Panowie proszę o pomoc, o foto modułu oraz foto innych rzeczy mogących być przyczyną błędu, proszę napiszcie gdzie znajduje się moduł komfortu? oraz inne rzeczy, ponieważ nie wszyscy elektrycy do końca wiedzą. Trzeba zostawić auto na 3 dni, a potem się zobaczy.


PROBLEM DRUGI:

- turbina nie działa przy odpaleniu auta, np. po nocy.
Dopiero po przejechaniu kilku kilometrów i ponownym uruchomieniu auta działa bez problemu, chociaż miałem przypadki, że wyłączyła mi sie podczas jazdy. Znowu musiałem zgasić silnik itd.

Proszę o pomoc jestem za granicą i mam związane ręce
gufner
Posty: 320
Rejestracja: 21 sie 2011, o 18:49
Lokalizacja: Łódź

Post autor: gufner »

Objawy jak u mnie. Jeśli chodzi o elektrykę to powodem było zwarcie na CANie. Dopiero podpięcie pod oscyloskop dało wyniki i można było znaleźć winowajcę - silniczek tylnych drzwi pasażera.
VIN: WDB2100171A489931
Mercedes-Benz E290TD 1997r.
Łódź - Bałuty
Awatar użytkownika
maciekolo
Posty: 311
Rejestracja: 6 lis 2009, o 19:51
Lokalizacja: Radom

Post autor: maciekolo »

jimmy556 pisze:Proszę o pomoc jestem za granicą i mam związane ręce
Więzienie, porwanie?
-Tato czy ten samochod jest zepsuty ???
-Nie synku.... to Diesel..... ;)
jimmy556
Posty: 5
Rejestracja: 26 sty 2015, o 12:44
Lokalizacja: RECZ

Post autor: jimmy556 »

Poczekam , aż zrobi się cieplej i postaram sie wymienic najpierw ta pompke, tylko musze ją jeszcze znaleźć :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości