Panowie Włączcie Czujne Oczy i Poardzcie Co To ... ?? ??

Znajdziesz tu informację, które pomogą Ci w zakupie E klasy.
Tu wrzucamy również ogłoszenia do oceny.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

quo2
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2009, o 01:00
Lokalizacja: stargard

Panowie Włączcie Czujne Oczy i Poardzcie Co To ... ?? ??

Post autor: quo2 »

witam jak w temacie prosze o wasze opinie w tym temacie ! nie wiem co o tym myslec wiec wszystkie nawet najbardziej krytyczne opinie beda cennymi .
A oto ono znaczy sie ogloszenie lub on znaczy sie mietek:
http://moto.allegro.pl/item608664177_su ... rawdz.html
Awatar użytkownika
fabek
Moderator
Posty: 9462
Rejestracja: 3 lip 2008, o 19:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: fabek »

po co Ci ten budyn? do pracy?
STAR DIAGNOSIS C3/C4 NAPRAWA | CHIPTUNING STAGE1 DPF_OFF EGR_OFF ADBLUE_OFF
Havok
Posty: 85
Rejestracja: 27 mar 2008, o 14:40
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Havok »

Ej no dobry budyń nie jest zły :)
Jeśli quo2 nie przeszkadza kolor i że po taxi to szczerze mówiąc ja nie widziałem lepiej zadbanego budynia.
Jak nie patrzeć to samochód do toczenia się, cena trochę za duża. Przynajmniej ja bym tyle nie dał :)
W210 E220 CDI Avangarde 2000r.
lysyzlota
VIP
Posty: 336
Rejestracja: 8 gru 2008, o 09:19
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: lysyzlota »

"Wytrzymały silnik 2,2 D - 95KM ekonomiczny i nie do zajechania, nie ma się co w nim psuć tylko wymieniać olej".

Może w silniku nie ma co się popsuć ale za to pompa wtryskowa lukasa psuję się często a kosztuje 3 razy tyle co goły silnik.
Jedyn zaleta przedniego napędu jest taka, że cofając masz tylny napęd

Co mnie nie zabija, to czyni mnie silniejszym - F.Nietzsche
Awatar użytkownika
Mundek
VIP
Posty: 69
Rejestracja: 1 mar 2009, o 08:11
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Mundek »

Heh dobre sobie, 4 lata w niemcowni na słupku i teraz ma 238 kkm? Przecież tam majonezy jeżdżą całą dobę tylko kierowcy się zmieniają.
Nie ważne co masz pod dupą, ważne co nad nią.
MichalZSlupsk
Posty: 162
Rejestracja: 31 lip 2008, o 16:37
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: MichalZSlupsk »

to wychodzi coś koło 17 tyś. rocznie...no nie wiem... ja mało jeżddżę i robię koło 30 tyś. Podłokietnik nie wygląda na zmęczony, a przecież w taksóweczkach to częste zjawisko. tylko tak sobie myślę ze w tej cenie to i niebudyniowego dostaniesz, przecież to pierwszy wypust??!!
E 200 CDI sedan Automat 99r Po Lifcie
W124 91r 2,5 D Automat - sprzedany:(
jeep grand cherokee ZJ 94r 4,0 Benzyna
Renault Laguna 02r 2.2 dci Initiale Paris
karol999
Posty: 461
Rejestracja: 27 sie 2008, o 12:40
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: karol999 »

Ja nie wiem co wy macie do budyniow. :mrgreen: Ja nie jestem taksowkarzem i nie mam zamiaru nim byc a mi sie podoba.
Havok pisze:szczerze mówiąc ja nie widziałem lepiej zadbanego budynia.
spojrz na mojego :-P :-P
Mercedes W220 5.0 V8
Opel Calibra 2.0 16v
Awatar użytkownika
tonidriver
Posty: 9114
Rejestracja: 21 cze 2008, o 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tonidriver »

Niema taksówki z niemiec ktora ma mniej niz 400tyś.Tymbardziej z 95r. Według mnie ma 500-700 tyś.To ze zadbany to fajnie ale 700 moze mieć najechane czego z zewnatrz nie musi byc widać. Jeśli dobrze jezdzi to cena jest ok.
Puppet_Master
Posty: 151
Rejestracja: 21 maja 2008, o 22:08
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Puppet_Master »

Jego właściciel wbrew pozorom może być na wskroś uczciwy... być może rzeczywiście ma 238k KM na liczniku... tylko, że nie wiadomo który raz już licznik tyle osiągnął;]

Nowe siedzenia robią wrażenie, ale nimi bym się nigdy nie sugerował. Ostatnio w innym aucie wymieniłem siedzenia+kanapy+obicia za śmieszne pieniądze, a efekt jak "nówka z salonu".

Sympatyczny odpicowany i pewnie odmalowany 3 razy budyń z pierwszego roku produkcji, za 13.600 zł netto, w którym nawet za felgi trzeba dopłacić, ale "nie wymaga żadnego wkładu finansowego".

Kto wie, może jest cień prawdy w zapewnieniach sprzedającego.
MB CDI270 S210 01'
zematis
Posty: 667
Rejestracja: 15 maja 2008, o 21:32
Lokalizacja: Wrocław - Dusseldorf

Post autor: zematis »

jedyne co mnie przeraża to rok produkcji

ale nie zgadzam sie z tym ze kazdy budyń ma przbieg po 700 tys

jak wiadomo przynajmniej mi takiego budynia mozna sobie tutaj kupic na taxi wystarczy sobie zameldowac działanosc gospodacza jako taxi

w niemczech nie zawsze wszystkie taksówki działają w zrzeszeniach

sąsiad ma firme taxi i ma tylko 2 budynie i jak sam mówi te jego taksówki zazwyczaj stoją wiecej niz jeżdzą

widze te auta codziennie jedno 210 i jedno 211 i one naprawde maja niewielkie przbiegi

[ Dodano: 2009-04-22, 22:20 ]
tak ze ten moze faktycznie miec niewiele nabite

ALE nie twierdze że każdy budyn ma taki przebieg - to loteria
Jeep Grand Cherokee Laredo ZJ 96r 4,0HO R6 46HE AFTAMAT :D (hydrauliczny)
E240 Avantgarde 99 automat ( na sprzedaż )
E220 Cdi Elegance 2000 automat
w126 sec 380 86 automat
Awatar użytkownika
Mundek
VIP
Posty: 69
Rejestracja: 1 mar 2009, o 08:11
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Mundek »

Faktycznie jest taka szansa, ale niestety kolor sieje ziarno niepokoju (osobiście nic do niego nie mam). Jeśli chcesz to spróbuj, tylko trzeba go gruntownie zbadać, dobry specjalista potrafi stwierdzić czy maszyna jest zużyta bardziej niż wskazuje na to licznik. Dopytaj czy za radio nie trzeba dopłacić bo widzę, że jeszcze nie wyjął, a pisze że ma oryginalne tylko nie wiadomo czy w standardzie czy jako opcja :lol:
Nie ważne co masz pod dupą, ważne co nad nią.
Awatar użytkownika
Lookmal
VIP
Posty: 439
Rejestracja: 18 sie 2008, o 09:33
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Lookmal »

zematis pisze:jedyne co mnie przeraża to rok produkcji

ale nie zgadzam sie z tym ze kazdy budyń ma przbieg po 700 tys

jak wiadomo przynajmniej mi takiego budynia mozna sobie tutaj kupic na taxi wystarczy sobie zameldowac działanosc gospodacza jako taxi

w niemczech nie zawsze wszystkie taksówki działają w zrzeszeniach

sąsiad ma firme taxi i ma tylko 2 budynie i jak sam mówi te jego taksówki zazwyczaj stoją wiecej niz jeżdzą

widze te auta codziennie jedno 210 i jedno 211 i one naprawde maja niewielkie przbiegi

[ Dodano: 2009-04-22, 22:20 ]
tak ze ten moze faktycznie miec niewiele nabite

ALE nie twierdze że każdy budyn ma taki przebieg - to loteria
oj bardziej uczciwe przebiegi budynia są tutaj:
2003 rok
2003 rok
a już najbardziej realne to tutaj:
też 2003 rok

Co ciekawe - jeszcze 2-3 miesiące temu większość budyniów w211 miało na otomoto przebiegi większe o 30% ;) Bardzo ciekawe....

[ Dodano: 2009-04-23, 08:47 ]
Mundek pisze:Faktycznie jest taka szansa, ale niestety kolor sieje ziarno niepokoju (osobiście nic do niego nie mam). Jeśli chcesz to spróbuj, tylko trzeba go gruntownie zbadać, dobry specjalista potrafi stwierdzić czy maszyna jest zużyta bardziej niż wskazuje na to licznik. Dopytaj czy za radio nie trzeba dopłacić bo widzę, że jeszcze nie wyjął, a pisze że ma oryginalne tylko nie wiadomo czy w standardzie czy jako opcja :lol:
czy kierownica z chromowanym znaczkiem i skórą w budyniu 96' jest realna? Mam wrazenie że auto miało dzwona z przodu i tak przyjechało w 99' roku - co się wyłącznie zresztą wówczas opłacało. :-D
Wtedy może faktycznie przebieg byłby mały - dzwon w 98 roku przy przebiegu rzędu 100 tyś km, rok postoju w ubezpieczalni i kolejne 140 tyś w Polsce przez 10 lat u emeryta...
Emeryt oczywiście rockandroll'owiec ze wzmakiem w kufrze :mrgreen:
W203 C270CDI WDB2030161F625560
W210 E200 Classic 97' - sprzedany
Havok
Posty: 85
Rejestracja: 27 mar 2008, o 14:40
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Havok »

karol999 pisze:Ja nie wiem co wy macie do budyniow. :mrgreen: Ja nie jestem taksowkarzem i nie mam zamiaru nim byc a mi sie podoba.
Havok pisze:szczerze mówiąc ja nie widziałem lepiej zadbanego budynia.
spojrz na mojego :-P :-P
Niech Ci będzie, twój ładniejszy ;P

Panowie to jest budyń i nie ma co się łudzić niskim przebiegiem, aż takie cuda się nie zdarzają. Ale na 700 to nie wygląda :P Te 238 to zrobił w niemcowni na taxi a to co wyjeździł w Polsce to mu skręcili ;P Dokładnie obejrzeć i jeśli nic go nie zjada to chyba warto, tylko jak dla mnie cena za duża :P

A niżej potwierdzenie że dobry budyń nie jest zły :mrgreen:

http://img210.imageshack.us/img210/3089/budy.jpg
W210 E220 CDI Avangarde 2000r.
ed.die
Posty: 98
Rejestracja: 25 wrz 2008, o 15:04
Lokalizacja: Brodnica

Post autor: ed.die »

Na 100% nie ma tego przebiegu. ja sadze tylko po kierownicy i lewarku u mnie rok '99
teraz około 320 tyś orginalnych udokumentowanych książka i fakturami i kierownica znacznie lepiej wyglada nie jest wyslizgana od środka. tylko z zewnątrz a tu widać że cała aż sie świeci i brak struktury skóry. Ja osobiście stawiał bym na grubo ponad 400tyś. Po mercedesie nie widać przebiegu jest zrobiony z dobrych materiałów. jeśli porównywac przebiego po stanie wnetrza to tylko do tych samych modeli a nie np do golfa bo w nim sa tanie materiały. i do samochodu na który sie jest pewnym w 100% co do przebiegu.
E200 Elegance '99
220CE '93
Ex 230CE 1989 110k przebiegu skasowany przez pajaca w Matizie :(
Pussey
Posty: 1007
Rejestracja: 6 sty 2009, o 15:31
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Pussey »

Ja bym nie brał. Sam mam 2,2D i przeklinam ten motor :mrgreen:
Powolny, zbiera się, zbiera się, ziewam, a on nadal się zbiera...
Gdybym teraz szukał auta to Td lub CDi

Hak też ma więc styrany motor może być, a że umyty i worek z odkurzacza pod maską wytrzepany to można napisać, że zero wycieków :mrgreen:

Lukasa koledzy wspomnieli.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości