PL menu Comand

Tutaj będą fotorelacje i opisy własnoręcznych napraw.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

ChubbChubbs
Posty: 607
Rejestracja: 14 lut 2013, o 22:21
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: ChubbChubbs »

Piasek pisze:W linku na płytę są 2 pliki wsadowe. 1kb i 150 mega - nagrywać to na 2 osobne płyty ?
Czy wszystko na jedną i napęd sam sobie poradzi ?
IMGBURNER-em wczytujesz ten plik 1KB tam sa informacje o "zabezpieczeniach i sposobie zapisu scieżki z danymi"
Awatar użytkownika
Piasek
Posty: 5725
Rejestracja: 3 cze 2013, o 13:38
Lokalizacja: CRA

Post autor: Piasek »

Czyli na jedną płytkę.
A co za różnica jakim programem to nagramy ?
Od kiedy to NERO wypadł z łask użytkowników wypalarek... :)
Awatar użytkownika
Mariusz
Posty: 777
Rejestracja: 29 sty 2009, o 18:51
Lokalizacja: Konin

Post autor: Mariusz »

Bo nie wszystkie programy dobrze wypalą płyte z zabezpieczeniami itd.
Był W210 E220 CDI 98/99r 125KM z niemieckim chipem około 150KM będzie W203
meran
Posty: 44
Rejestracja: 24 sie 2012, o 10:38
Lokalizacja: Przyszowice

Post autor: meran »

ChubbChubbs pisze:Witam

pozwoliłem sobie dodać linki do softu:

Comand 2.0 spolszczenie + instrukcja KROK po KROKU

LINK

INSTRUKCJA spolszczenia:

OPIS

Blaupunkt_TravelPilot_DX_2013-2014 PLCZ lektor :[/b]ktor

LINK


płytki polecam wypalać ImgBurner

a czy komuś udało się za pomocą tych linków wgrać spolszczenie i postawić nawigację?
W202 2,2 CDI sprzedany... W210 3,2 CDI obecnie
WDB2100261B098559
Awatar użytkownika
Aloiz
Doradca
Posty: 1922
Rejestracja: 10 kwie 2010, o 12:12
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Aloiz »

Ja się poddałem, Comand na początku znalazł aktualizacje i coś tam zaczynał robić, po chwili się wyłączył i tyle, nie reagował na żadny przycisk, myślałem ze uwaliłem Comanda, po 10 min udało sie włączyć :)
E320 CDI '99 Avantgarde
WDB2100261A988449
reloaded16
Posty: 228
Rejestracja: 5 paź 2012, o 16:25
Lokalizacja: Newcastle/Kalisz

Post autor: reloaded16 »

Aloiz pisze:Ja się poddałem, Comand na początku znalazł aktualizacje i coś tam zaczynał robić, po chwili się wyłączył i tyle, nie reagował na żadny przycisk, myślałem ze uwaliłem Comanda, po 10 min udało sie włączyć :)
z pl menu czy ciągle ang albo niem ?
Awatar użytkownika
Aloiz
Doradca
Posty: 1922
Rejestracja: 10 kwie 2010, o 12:12
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Aloiz »

Chciałem z Angielskiego na Polski :)
E320 CDI '99 Avantgarde
WDB2100261A988449
Awatar użytkownika
Piasek
Posty: 5725
Rejestracja: 3 cze 2013, o 13:38
Lokalizacja: CRA

Post autor: Piasek »

Właśnie - niech się wypowiedzą Ci którym udało się tego dokonać z zamieszczonych tutaj materiałów. Bo też nie chciałbym uwalić sobie comanda
ChubbChubbs
Posty: 607
Rejestracja: 14 lut 2013, o 22:21
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: ChubbChubbs »

meran pisze:a czy komuś udało się za pomocą tych linków wgrać spolszczenie i postawić nawigację?
Srawdzałem działa OK
ps. Uwaga na softy z chomików bo mają błędy
Aloiz pisze:Ja się poddałem, Comand na początku znalazł aktualizacje i coś tam zaczynał robić, po chwili się wyłączył i tyle, nie reagował na żadny przycisk, myślałem ze uwaliłem Comanda, po 10 min udało sie włączyć :)
Bo zapłon nie miałeś przekęcony
UPDATE trawa różnie od 10min do 40min ( zauważałem że jest zależne od stanu lasera )
Piasek pisze:Właśnie - niech się wypowiedzą Ci którym udało się tego dokonać z zamieszczonych tutaj materiałów. Bo też nie chciałbym uwalić sobie comanda
soft działa w 100% testowane na 8 sztukach albo i więcej ;-)

postępując krok po kroku wszystko będzie OK


MOŻE BYĆ TAK ŻE WSZYSTKO PRZEJDZIE , COMMAND ZRESTARTUJE SIĘ A JĘZYK NIE ZMIENI SIĘ ! WTEDY W OPCJACH POSZUKAĆ JĘZYKA POLSKIEGO ;-)
meran
Posty: 44
Rejestracja: 24 sie 2012, o 10:38
Lokalizacja: Przyszowice

Post autor: meran »

laser wyczyszczony w serwisie,płytki startują szybciej,zrobione płytki z linków dostępnych powyżej aplikacją IMG BURNER następnie Alcohol 120% w sumie wypaliłem 6 płytek i żadna nie chce ruszyć :( płytki TDK CD-R X52 sam już nie wiem co robię nie tak. Do głowy można dostać :niepewny: a może ja nie mam tego commanda co trzeba? Mógłby ktoś mnie oświecić po vin-ie? jak go dziś wyciągał gościu od lasera to pisało command 2.0 bez znacznika DX. Za wszelką pomoc z góry dzięki zanim ocipieję :zawstydzony:
W202 2,2 CDI sprzedany... W210 3,2 CDI obecnie
WDB2100261B098559
ChubbChubbs
Posty: 607
Rejestracja: 14 lut 2013, o 22:21
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: ChubbChubbs »

meran pisze:laser wyczyszczony w serwisie,płytki startują szybciej,zrobione płytki z linków dostępnych powyżej aplikacją IMG BURNER następnie Alcohol 120% w sumie wypaliłem 6 płytek i żadna nie chce ruszyć :( płytki TDK CD-R X52 sam już nie wiem co robię nie tak. Do głowy można dostać :niepewny: a może ja nie mam tego commanda co trzeba? Mógłby ktoś mnie oświecić po vin-ie? jak go dziś wyciągał gościu od lasera to pisało command 2.0 bez znacznika DX. Za wszelką pomoc z góry dzięki zanim ocipieję :zawstydzony:
nagrywasz płytki na nagrywarce w Notebooku pewnie :-) ?

bo tez taki problem jest że nagrywarki z notebookow maja problem z niektórymi obrazami ( programów , gier , itp )
Awatar użytkownika
Piasek
Posty: 5725
Rejestracja: 3 cze 2013, o 13:38
Lokalizacja: CRA

Post autor: Piasek »

ChubbChubbs pisze:nagrywarki z notebookow maja problem
nie, nie panie kolego
Nagrywarka albo działa albo nie. Nie ma znaczenia czy to not, tower czy jakiś external.
Wydaje mi się że to kwestia sprzętu (comanda) na jaki ma być to wrzucane.
Słabe lasery (z czego comand jest znany) ledwo czytające płytki tłoczone (ori) które jeszcze czytają ale już te wypalane domowymi metodami - zwłaszcza na max prędkościach nie.
Do tego jakieś wcześniejsze próby update softu - przeprowadzone z powodzeniem lub nie i przepis na wywalenie się napędu gotowy.
Myślę że bezpiecznym sposobem na sprawdzenie czy nasz napęd podoła spolszczeniu będzie zrobienie na naszej nagrywarce którą dysponujemy kopii ori płyty z mapą jaką napęd wiadomo że czyta. Jeżeli będzie ją bez problemu obsługiwał - mamy 99% gwarancji na powodzenie operacji. Jeżeli będą problemy z kopią (a ori czyta bez problemu) w ogóle się nei zabierajmy za próbę spolszczenia bo wywali isę w trakcie wczytywania i mamy uwalonego comanda.
meran
Posty: 44
Rejestracja: 24 sie 2012, o 10:38
Lokalizacja: Przyszowice

Post autor: meran »

pomysł kolegi @Piasek jest faktycznie całkiem mądry,spróbuję skopiować moją oryginalną nawigację na Włochy :) Zastanawiałem się jeszcze tylko czy aby te linki powyżej są odpowiednie do mojego Comanda? Zresztą pomoc zaoferował mi jeden z kolegów to może uda się wreszcie to załatwić :)
W202 2,2 CDI sprzedany... W210 3,2 CDI obecnie
WDB2100261B098559
ChubbChubbs
Posty: 607
Rejestracja: 14 lut 2013, o 22:21
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: ChubbChubbs »

Piasek pisze:nie, nie panie kolego
Nagrywarka albo działa albo nie
ma znaczenie i to duże
Siedze w komputerach 12lat ( sklep komputerowy )

nagrywarki w notebookach są inaczej skonstruowane maja słabsze lasery i nie raz maja problem z nagrywaniem "przerw w ścieżkach" i i zapisu scieżki poczatkowej z ID płyty .

np: u mnie na lenovo y550 (nagrywarka optirac - jeden z lepszych producentów ) wypalane płyty z obrazu z mapami z prędkoscia x2,4 lub x8
nie działa a żadnym aucie ( płyty verbatim /TDK )

Komputer stacjonary nagrywarka: Asus 24b5ST i Liteon rev. B ze softem pod gry Xbox - bez problemy każda prędkość działa w każdym aucie.

więc nagrywarka ma znaczenie . to samo miałem z mapami do BMW .

[ Dodano: 2013-10-25, 18:51 ]
wojtex1988 pisze:nie wyswietla mi oprogramowania poniżej ani nie da sie gałką wcisnąć start Bendienteil mimo ze sie wyswietla
przekręć gałą w prawo aby się podświetliło i wciśnij gałę ;-)
ChubbChubbs
Posty: 607
Rejestracja: 14 lut 2013, o 22:21
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: ChubbChubbs »

Poprawiam wstawkę po wkradł się błąd w mapach
Wszystko w jednej paczce

hasło do rozpakowania w210


LINK

PS. teraz powinno byc OK
Ostatnio zmieniony 27 paź 2013, o 13:06 przez ChubbChubbs, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości