Pedał sprzegła czasami dziwnie wpadla w podloge :-x

Skrzynia biegów i sprzęgło

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

badyl.lodz
Posty: 22
Rejestracja: 16 kwie 2008, o 11:48
Lokalizacja: Łódź

Pedał sprzegła czasami dziwnie wpadla w podloge :-x

Post autor: badyl.lodz »

Witam kolegów ;) mam dosyc nietypowo sprawę ,chodzi o sprzęgło a dokładnie o jeden z elementów tego układy. Ktos powiedział mi ze może ty byc wysprzęglik. Ja jakoś zawsze jeżdziłem automatami z gwiazdom na masce wiec problemu nie znam. Sprzegło zachowuje sie w taki sposób ze czasami (najczęsciej na mocno rozgrzanym silniku) pedał w momencie wcinięcia wpada w podłoga nie wysprzeglając i nie wraca. Wtedy odciągm go z powrotem do pozycji wyjściowej wciskam jeszcze raz i działa dobrze :) az do następnego razu:P hehe. Nie mam pojecia co to moze byc . Jak narazie nie jest to jeszcze tak bardzo uciażliwe ale zaczyna sie to dziac coraz czesciej i zastanawim sie kiedy bede musiał zaczac radzic zobie bez niego:P Jezeli ktos ma pomysł co moze byc przyczynom takiej awarii to bardzo prosze o podpowidz .Pozdrawiam Badyl
W 116 280 SE 73 rok
W 210 290 TD 96 rok
Awatar użytkownika
windykatorek
Doradca VIP
Posty: 2580
Rejestracja: 5 kwie 2008, o 19:26
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: windykatorek »

bardziej bym stawiał na pompe w pedale pewnie przy rozgrzanym moztorzepłyn staje sie troszke zadszy od temperaturyi zaczyna przepuszczać pompa poprostu nie robi cisnienia i nie podaje na wysprzeglik jakby padł wysprzeglik pewnie zacza by cieknąc ,,


MOD_EDIT: Bardzo prosze o używanie interpunkcji, aby posty były bardziej czytelne.
Ostatnio zmieniony 4 cze 2008, o 07:25 przez windykatorek, łącznie zmieniany 2 razy.
badyl.lodz
Posty: 22
Rejestracja: 16 kwie 2008, o 11:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: badyl.lodz »

Własnie z tego samego założenie wyszedlem i ja wymontowal. Tylko wszystko wyglada w niej bardzo przyzwoicie , no ale zamówilem zestaw naprawczy. Jutro wymienie uszczeleczki i płyn w układzie moze cos pomoze. Dam znac jak sie skonczylo. Pozdrawiam Badyl

[ Dodano: 2008-06-06, 01:02 ]
Jak narazie gra i trąbi zespól kombi :) mam nadzieje ze już po usterce ;) pozdrawiam Badyl
W 116 280 SE 73 rok
W 210 290 TD 96 rok
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości