Islamizacja Europy

Rozmowy na różne tematy, niekoniecznie o motoryzacji.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

CHARLI-95
Posty: 109
Rejestracja: 5 lip 2012, o 23:26
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: CHARLI-95 »

I to wszystko przez religię. W sumie szkoda mi tych ludzi, bo nie są już zdolni do normalnego myślenia tylko kieruje się nimi jak bydłem. Mózgi już mają totalnie wyprane. No ale cóż, niektórzy chyba chcą być zniewoleni...
w124 250d 92r
Awatar użytkownika
Sebekw208
Posty: 848
Rejestracja: 15 lip 2010, o 19:34
Lokalizacja: Olecko

Post autor: Sebekw208 »

Co raz głośniej o nich słychać. A ja co raz częściej zastanawiam się dlaczego to Hitler nienawidził żydów a nie ich?
Mercedes-Benz

W210 E220 CDI Elegance '02
WDB2100061B480925

W124 E200 '95
WDB1240191J071953
olaf
Posty: 636
Rejestracja: 14 maja 2010, o 16:52
Lokalizacja: Szczecinek/Warszawa

Post autor: olaf »

oni nawet się nie kryją z tym, że nas powyżynają :rotfl: na szczęscie jak już wspomniałem to problem bogatych krajów, przy naszym socjalu żaden muzułmanin nie wyżyje a więc będą osiadać się w zachodniej europie i to oni muszą i będą musieli zrobić z nimi porządek.
W210 E290 TD, 97 r Classic
WDB2100171A406492
-----------------------------------------------------
Dyplomacja - to powiedzieć komuś s...... tak aby poczuł podniecenie na samą myśl o zbliżającej się podróży.
Awatar użytkownika
danloop
Posty: 661
Rejestracja: 29 mar 2010, o 18:23
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: danloop »

i Angole wzięli sprawy w swoje ręce

W Londynie spłonął meczet, podejrzewa się podpalenie

Kod: Zaznacz cały

Przyczyna pożaru, który zniszczył meczet w północnej części Londynu, nie jest na razie znana, ale śledztwo toczy się wokół podejrzenia, że było to podpalenie - poinformowała brytyjska policja

W dochodzeniu uczestniczą też specjaliści od zwalczania terroryzmu.

Pożar wybuchł w meczecie stanowiącym część ośrodka Somalijskiego Barawańskiego Stowarzyszenia Dobroczynnego. Przybyła wraz ze strażakami policja znalazła na budynku ośrodka napisy "EDL" - co jest skrótem nazwy antyimigranckiej Angielskiej Ligi Obrony. Obecnie bada się, czy napisy te mają związek z pożarem.

Nikt nie doznał obrażeń od ognia, ale dach piętrowego budynku częściowo się zawalił. Jak wskazuje policja, od czasu dokonanego trzy tygodnie temu w Londynie brutalnego zabójstwa żołnierza, za czym mogły stać motywy islamistyczne, zwiększyła się liczba pogróżek pod adresem muzułmańskich instytucji w Wielkiej Brytanii.

- Jesteśmy oburzeni i głęboko zasmuceni tym atakiem na spokojna społeczność - komentował wydarzenie rzecznik ośrodka, Abubakar Ali. - Londyńczycy odbiorą ten atak tak jak na to zasługuje, jako tchórzliwy, żałosny i całkowicie pozbawiony sensu - powiedział burmistrz Londynu, Boris Johnson. Jak podkreślił Johnson, w tak otwartym i tolerancyjnym mieście nie ma miejsca na nienawiść, przemoc i uprzedzenia.
Przeczytaj więcej o:  londyn, meczet, podpalenie, Wielka Brytania
http://www.rp.pl/artykul/30,1016672-W-L ... lenie.html

http://www.sadistic.pl/w-londynie-splon ... 203983.htm
E290 - od święta, na codzień -> BJ
WDB2100171A800044
Awatar użytkownika
DirtyHarry
Posty: 708
Rejestracja: 5 wrz 2010, o 15:36
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: DirtyHarry »

Obrazek
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
"Gdyby przedni napęd był lepszy,ludzie chodziliby na rękach"
olaf
Posty: 636
Rejestracja: 14 maja 2010, o 16:52
Lokalizacja: Szczecinek/Warszawa

Post autor: olaf »

[quote="danloop"]i Angole wzięli sprawy w swoje ręce

W Londynie spłonął meczet, podejrzewa się podpalenie

no i się zacznie .Czas najwyższy skończyć z tą poprawnością polityczną i nazwać sprawy po imieniu.
W210 E290 TD, 97 r Classic
WDB2100171A406492
-----------------------------------------------------
Dyplomacja - to powiedzieć komuś s...... tak aby poczuł podniecenie na samą myśl o zbliżającej się podróży.
Qrius
Posty: 265
Rejestracja: 20 wrz 2012, o 23:42
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Qrius »

redaktorbs, mam mieszane uczucia kiedy oglądam takie filmy, ponieważ ukazują skrajny fanatyzm religijny. Czy wszyscy muzułmanie tacy są? Nie. Czy większość? Być może. Ja znam jednego co najmniej dobrze. Wspomniany znajomy pójdzie ze mną na piwo, od wielkiego dzwonu (o zgrozo!) zje nawet kebaba z wieprzowiną. Nie czuje się tym splugawiony. Wierzy, koran jednak interpretuje w sposób, nie przeczę, być może wygodny dla siebie, ale dzięki temu nie przepełnia go ani dewotyzm, ani fanatyzm właśnie. Brzmi znajomo? Wystarczy podmienić słowa koran na biblia, a muzułmanin na katolik, może być polski katolik :) Z racji tego, że do islamu, jak i do chrześcijaństwa mam podobny stosunek jak do wszelkich guseł słowiańskich, niejednokrotnie podejmowano próby mojej indoktrynacji. Również próbował ów kolega. Wspominam te próby jako jedne z bardziej przyjemnych, para inteligenckich ;) rozmów jakie było mi dane przeprowadzić w życiu.
To co ukazałeś w filmie, to choroba psychiczna. Nic więcej. Zasłonięte ciemne umysły żądzą jakiejś chybionej zemsty w imię "świętej" księgi i jedynego słusznego boga. Tu już jest konieczna izolacja. Bo zgodzę się, że zmierza to w złym kierunku.
Mam tylko nadzieję, że za te 15-20 lat nie będziemy świadkami krwawej wojny, na wzór inkwizycji, gdzie na m.in. bliskim wschodzie bestialsko mordowano w imię tego "naszego" boga.
devil_inside
Posty: 860
Rejestracja: 28 lip 2011, o 11:31
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: devil_inside »

Qrius, tyle że jest subtelna różnica między radykalnym katolikiem, a radykalnym muzułmaninem. Zdewociały katolik może Cie conajwyżej próbować nawracać, lub truć dupę umoralniającą gadką, natomiast radykalny wyznawca islamu, może Cie poprostu subtelnie unicestwić, pod wizją zbawienia kolejnych 7-miu pokoleń. Czasy kiedy słowa biblii były interpretowane jako zachęta do krucjat krzyżowych dawno minęły, natomiast jihad póki co siedzi w głowach przedstawicieli bliskiego wschodu, w interpretacji - powiedział bym "niezbyt bezpiecznej".
Oczywiście nie ma co uogólniać, też znałem kilku sympatyznych kurdów czy turków, ale ma swoje plusy fakt że żyjemy w małoliberalnym kraju, o niskim socjalu, ktory nie przyciąga ludzi, z którymi mogło by dochodzić do konfliktów na jakimkolwiek tle. Dopóki zasiłek dla bezrobotnych nie będzie oscylował w granicach 80 najniższej krajowej i nie będzie wyplacany w sposób ciągły (a nie tylko 6 miesięcy), nie grozi nam "zamurzynienie" czy "zaarabienie".
Mercedes Benz E300TD '97
BMW K75 '88
Awatar użytkownika
danloop
Posty: 661
Rejestracja: 29 mar 2010, o 18:23
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: danloop »

Qrius pisze:Wystarczy podmienić słowa koran na biblia, a muzułmanin na katolik, może być polski katolik :)
nie widizałem żeby w ostatnim czasie ktoś mordowal w imię Chrześcijaństwa lub wzywał do nienawiści. Co w przypadku Islamu ma miejsce i to bez zbędnego krycia się z tym, co więcej żadne władze europejskie się temu nie sprzeciwiają, i mydlą oczy co było doskonale widać po zamordowaniu żołnierza w UK. Nie mają sensu takie porównania. Wypraw krzyżowych nie popieram, jednak nie ma pozwolenia na takie narzucanie swoich praw jeśli się jesto gościnnie.

W UK organizują się i z premedytacja jada na ich socjalu :) u nas może nie bedą jechać na socjalu bo go nie ma ale przyjechać też przyjadą, Max Kolonko dobrze to podsumował cytując Kadafiego.
E290 - od święta, na codzień -> BJ
WDB2100171A800044
Qrius
Posty: 265
Rejestracja: 20 wrz 2012, o 23:42
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Qrius »

Powiem tak - ciężko się z Wami koledzy nie zgodzić, bo... po prostu macie rację. Dla mnie to szarańcza, którą powinno się tępić. Każdy przejaw fanatyzmu, czy to politycznego, czy to religijnego właśnie, powinien być tłamszony w zalążku, bo jak wiemy, to "on" właśnie zapisał się w historii, jako główny powód największych męk człowieka. Ale zastanówcie się tylko. Nie wydaje Wam się, że ta cienka granica, jaką jest zabijanie w imię wyższej ideologii, jaką dla wielu jest wiara, byłaby dla chrześcijan idealnym narzędziem indoktrynacji, gdyby nie np. piąte przykazanie oraz powszechnie przyjęte normy świata "cywilizowanego"? Może inaczej. Osobiście odnoszę wrażenie, że Polski katolik-dewot byłby jednym z pierwszych, który nożem nawracałby z miłosierdziem bliźnich i to on pierwszy w imię swojego boga rzuciłby tym biblijnym kamieniem, gdyby tylko wersy o nim były z biblii wymazane.
Awatar użytkownika
danloop
Posty: 661
Rejestracja: 29 mar 2010, o 18:23
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: danloop »

Qrius pisze: Polski katolik-dewot byłby jednym z pierwszych, który nożem nawracałby z miłosierdziem bliźnich i to on pierwszy w imię swojego boga rzuciłby tym biblijnym kamieniem, gdyby tylko wersy o nim były z biblii wymazane.
i takie zboczenia należy wycinać i wyrzynać.
Jakby na to nie patrzeć to wyleczony jestem z tolerancji.
E290 - od święta, na codzień -> BJ
WDB2100171A800044
CHARLI-95
Posty: 109
Rejestracja: 5 lip 2012, o 23:26
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: CHARLI-95 »

Qrius, masz rację. Fanatyzm - nieważne jaki zawsze powoduje problemy. Katolicy może i nie są zagrożeniem, ale jak czasem sobie włączę Radio Maryja to aż nie mogę uwierzyć, że teoretycznie zdrowi na umyśle ludzie gadają takie bzdety.
w124 250d 92r
Qrius
Posty: 265
Rejestracja: 20 wrz 2012, o 23:42
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Qrius »

CHARLI-95 pisze:(...) ale jak czasem sobie włączę Radio Maryja (...)
"czasem", dobra, dobra, my już tam swoje wiemy ;)
hammond24
Doradca
Posty: 4115
Rejestracja: 11 kwie 2008, o 15:30
Lokalizacja: łódź

Post autor: hammond24 »

danloop,Jakby na to nie patrzeć to wyleczony jestem z tolerancji.

A zupełnie niepotrzebnie,bo tolerancja z zasady nie dotyczy dewiantów.
hammond24
W210 2.3 B+LPG 1997 ASB
WDB2100371A415889
W140 2.8+LPG 1993 Manual
WDB1400281A163186
Taxi driver /niestety/Zawsze wiedziałem że źle skończę.
Awatar użytkownika
danloop
Posty: 661
Rejestracja: 29 mar 2010, o 18:23
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: danloop »

heh no fajnie tylko że coraz więcej taich jest i domagają się coraz większej ilości praw
E290 - od święta, na codzień -> BJ
WDB2100171A800044
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości