POMPA WTRYSKOWA W E220 D

Paliwa alternatywne - gaz, oleje, oraz instalacje zasilające i wszystko co z tym związane.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Awatar użytkownika
dymek
Posty: 54
Rejestracja: 18 maja 2008, o 08:09
Lokalizacja: W-wa

POMPA WTRYSKOWA W E220 D

Post autor: dymek »

Witam zakupiłem niedawno E220 D i racja że ten silnik nie należy do zwinnych ale komfort jazy jest extra po przejechaniu 1350 km mogę to stwierdzić z pewnością!
Wyczytałem ze w tym modelu są wady z pompami lucasa może mi ktoś pokazać foto tej pompy jak wygląda i jaka jest jej cena?
Ostatnio zmieniony 30 gru 2008, o 16:19 przez dymek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kichcio
Posty: 4069
Rejestracja: 19 lut 2008, o 21:19
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: kichcio »

Bylo kilka tematow na forum o tym.

To nie o pompe paliwa chodzi a o pompe wtryskowa.
E 220 CDI '01 Elegance
piotrek
Posty: 23
Rejestracja: 17 maja 2008, o 12:25
Lokalizacja: Głogów

Post autor: piotrek »

Śmiało moge powiedziec że jezeli wystapi problem to m.SOBóTka woj dolnośląskie jest fachman który regeneruje chyba najlepiej w tym wojewóztwie koszt ok 1000zł.Gina wszelkie problemy.
Awatar użytkownika
okular
VIP
Posty: 766
Rejestracja: 24 maja 2008, o 05:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: okular »

Witam. Nie bardzo chce mi się wierzyć, że ktoś regeneruje pompę Lucasa za 1000 złotych, podczas gdy jeden z trzech czujników do niej kosztuje 800... W pesymistycznym wariancie koszt naprawy to 3600 PLN. :-? :-? :-?
Chudy
VIP
Posty: 406
Rejestracja: 16 kwie 2008, o 18:43
Lokalizacja: Szamotuły

Post autor: Chudy »

A tak propo tematu to ile może mniej wiecej kosztować regeneracja BOSCH'a?
Całe życie się człowiek uczy a i tak głupim umiera... :)

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
piotrek
Posty: 23
Rejestracja: 17 maja 2008, o 12:25
Lokalizacja: Głogów

Post autor: piotrek »

Kolega taxówkarz i jego paru kolegów na przełomie paru lat tak mi powiedzieli ze jest taki koszt.A ja im wierze bo polaciłem to koledze z pracy i potwierdził mi to.Powodzenia
Maciek
Posty: 5
Rejestracja: 28 gru 2008, o 20:52
Lokalizacja: Szczecin

Pompa lucas

Post autor: Maciek »

Koszt uszczelnienia pompy to min 1000zł(wiem bo naprawiałem u siebie), i to mało kto się tego podejmuje. Osobiście w Szczecinie objeżdziłem wszelkie zakłady zajmujące sie pompami i wszyscy odmówili. Ostatecznie naprawiłem w Widuchowej k.Gryfina. Ten sam problem miał mój kolega, skończyło się na kupnie nowej pompy w serwisie w Schwedt koszt 2000 euro. Wiem również że są dwa rodzaje tych pomp, z krótkim i długim kablem. Ta z krótkim jest praktycznie nieosiągalna w używkach, a występowała ona w wersjach 75KM(prawie wszystkie taxi). Profesjonalna i kompleksowa regeracja pompy zaczyna się od 3000tys zł.(Gryfino Bojarski)
E320T '97 LPG
Awatar użytkownika
fabek
Moderator
Posty: 9462
Rejestracja: 3 lip 2008, o 19:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: fabek »

STAR DIAGNOSIS C3/C4 NAPRAWA | CHIPTUNING STAGE1 DPF_OFF EGR_OFF ADBLUE_OFF
Awatar użytkownika
Jordan
Posty: 92
Rejestracja: 9 lis 2008, o 05:58
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Jordan »

Koszt samego uszczelnienie Boscha i Lukasa w Bydgoszczy w Bosch service to 800-1000zł

Wymieniali mi wszystkie uszczelki na Lukasie.... Popuszczała i leciało po poduszcze silnika ktora wkoncu szlak trafił.
W210 SILVER SEDAN
2,2D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości