W140 do oceny

Problemy dotyczące pozostałych Mercedesów W211, W124, W220, W140, W202 itd.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

wirka7
Posty: 150
Rejestracja: 9 sie 2010, o 18:49
Lokalizacja: Warszawa

W140 do oceny

Post autor: wirka7 »

możecie ocenić mi ten egzemplarz?Spodobał mi się bardzo i jestem umówiony na oględziny i kupno w najbliższym czasie
http://otomoto.pl/mercedes-benz-s-300-C19335526.html
Zdjęcia sa robione w momencie zakupu tego autka.Teraz ma skóry z logiem mercedesa(koszt...podobno 6 tysi).Właściciel twierdzi że to igła.Po zimie pojechał do lakiernika bo miał drobne ślady po kamyczkach.
misio
Awatar użytkownika
szczypior87
VIP
Posty: 544
Rejestracja: 20 maja 2009, o 21:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: szczypior87 »

mi tak klapa tylna coś nie teges no i co z tym podłokietnikiem ? ale nawet jak był lekko walony to co z tego ważnie żeby mechanicznie był sprawny :) teraz auta z salonu potrafią być klepane i malowane :mrgreen:
CLK W208 200 KOMPRESSOR 192KM
VIN: WDB2083451F020375
FOTKI: MOJE OCZKO
wirka7
Posty: 150
Rejestracja: 9 sie 2010, o 18:49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wirka7 »

Podejrzewam że podłokietnik był po prostu podniesiony.Facet,65 lat,fanatyk mercedesów.Samochód w tej chwili stoi w garażu.Na wszystko są papiery.Lącznie z drobnymi sprawami typu wymiana olejów.Możesz mi podpowiedzieć co widzisz nie teges w tylnej klapie?Może nie znam się ale ja tam nic zlego nie zauważam.
misio
Awatar użytkownika
tonidriver
Posty: 9114
Rejestracja: 21 cze 2008, o 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tonidriver »

szczypior87 pisze:mi tak klapa tylna coś nie teges
Bo zdjęcie robione z boku dlatego jedna szpara (bliższa) wydaje się być większa niż ta oddalona.
qoompel
Doradca
Posty: 3888
Rejestracja: 7 mar 2009, o 07:46
Lokalizacja: Chrząszczyrzewoszyce

Post autor: qoompel »

wirka7 pisze:Zdjęcia sa robione w momencie zakupu tego autka
Nie mogę zrozumieć tego fragmentu?

Cena chyba dobra jak za 300TD. Te felgi W OGÓLE nie pasują do tego auta (tak przynajmniej wygląda to ze zdjęć). Koła za małe. Szkoda, że nie ma skóry...
Szukasz pomocy? Pisz poprawnie!

Obrazek
Awatar użytkownika
kowal755
Doradca
Posty: 2490
Rejestracja: 16 lut 2010, o 16:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kowal755 »

szczypior87 pisze:ale nawet jak był lekko walony to co z tego ważnie żeby mechanicznie był sprawny :)
Zupełnie się z tym nie zgodzę. Lepiej żeby do zrobienia była skrzynia czy zawieszenie, bo budy, choćbyś władował dwie taczki pesos, i tak nie przywrócisz do stanu fabrycznego, jeśli było coś rzeźbione.
wirka7 pisze: ma skóry z logiem mercedesa(koszt...podobno 6 tysi).
qoompel pisze:Szkoda, że nie ma skóry...
:roll:
Mercedes E220 CDI, sedan, 2002r.
wirka7
Posty: 150
Rejestracja: 9 sie 2010, o 18:49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wirka7 »

auto ma skóry jak napisałem wcześniej.Zrobione na zamówienie po sprowadzeniu auta.Człowiek wydaje mi się uczciwy,na wszystko zgadza sie.Powiedziałem że jade do niego z profesjonalnym miernikiem lakieru(pozyczylem taki w zaprzyjaznionym warsztacie blacharsko-lakierniczym).Nie zadne magnesiki ale elektroniczny.Nie wystraszył się tego.Jutro skoro świt wyruszam po auto swoich marzeń.Auto którego szukałem prawie 2 lata.Dam znać co i jak już po powrocie.A jesli chodzi o zdjęcia...Facet porobił je sobie dwa lata temu jak nabył mercedesa.Zapewniał mnie że w realu wygląda lepiej niż na fotkach.

[ Dodano: 2011-07-05, 23:52 ]
Byłem,obejrzałem(nie tylko ja).Nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń.Wizyta w banku w Bydgoszczy i auto zmieniło właściciela(znaczy ja jestem nowym właściecielem-3-cim od nowości).Wszystko jak było napisane w ofercie a nawet jeszcze lepiej.Panowie...trafił mi się rodzynek.Właściciel jak odjeżdzałem miał łzy w oczach(autentyczne).Zostaliśmy ugoszczeni w domu jak starzy dobrzy znajomi.Gdyby nie to że czekał mnie powrót do domu to pewno jeszcze wódeczki byśmy napili się.I właściciel ucieszył się że autko trafia do osoby która może w części tak pokocha je jak on.Przyznam że 2 lata szukałem i znalazłem rodzynka.Cieszę się.Jedno z moich marzeń życiowych dzisiaj spełniło sie.Teraz tylko potrzebuję jakiejś instrukcji po polsku bo nie wszystko ogarniam.Jeśli ktoś ma to serdeczna prośba o podesłanie.
misio
Awatar użytkownika
Maciek_rbk
Posty: 206
Rejestracja: 2 mar 2011, o 00:45
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: Maciek_rbk »

wirka7, gratuluje zakupu!

W wolnej chwili wrzuć fotki i pochwal się stanem rzeczywistym (tym lepszym) i skórami:)

Długiej i bezobsługowej eksploatacji!
Land Rover Discovery 3 2.7 TDV6 HSE
SALLAAA145A305257
EX: Mercedes-Benz Ml320 W163
WDC1631541A143987
Next: Gelandewagen G63 Aufrecht Melcher Großaspach (jak dobrze pójdzie).
http://www.omega-system.net.pl
Awatar użytkownika
fabek
Moderator
Posty: 9462
Rejestracja: 3 lip 2008, o 19:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: fabek »

wirka7 tylko pozazdrościć. Uciesz nasze oczy świeżymi fotkami, bo na pewno jest co oglądać.
STAR DIAGNOSIS C3/C4 NAPRAWA | CHIPTUNING STAGE1 DPF_OFF EGR_OFF ADBLUE_OFF
Awatar użytkownika
tonidriver
Posty: 9114
Rejestracja: 21 cze 2008, o 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tonidriver »

wirka7, no gratulujemy :mrgreen:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 19 gości