Proszę o porady czy warto kupić tego E 320.

Znajdziesz tu informację, które pomogą Ci w zakupie E klasy.
Tu wrzucamy również ogłoszenia do oceny.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

olkiewiczd
Posty: 3
Rejestracja: 1 gru 2008, o 21:40
Lokalizacja: Toruń

Proszę o porady czy warto kupić tego E 320.

Post autor: olkiewiczd »

Witam. Proszę o porady czy warto kupić tego mercedesa. Będzie to moja pierwsza maszyna z tej marki. Czego mogę się po nim spodziewać. Na co zwracać uwagę gdy będę go oglądał? Może ktoś coś podpowie mi na temat utrzymania tego auta. Jakie zużycie paliwa? Jakie naprawy lub wymiany części trzeba przeprowadzać. Z góry dzięki.
LINK: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6474869
Awatar użytkownika
fabek
Moderator
Posty: 9462
Rejestracja: 3 lip 2008, o 19:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: fabek »

smietnik, w dodatku z bydgoszczy niecieszaca sie dobra slawa. szukaj dalej.
STAR DIAGNOSIS C3/C4 NAPRAWA | CHIPTUNING STAGE1 DPF_OFF EGR_OFF ADBLUE_OFF
olkiewiczd
Posty: 3
Rejestracja: 1 gru 2008, o 21:40
Lokalizacja: Toruń

Post autor: olkiewiczd »

Widzę, że kolega odradza zakup tego Mercedesa. Poproszę w takim razie o poradę czy warto myśleć o kolejnym, który jest pod tym linkiem: http://vip-mobile.otomoto.pl/mercedes-e ... 49571.html
Awatar użytkownika
fabek
Moderator
Posty: 9462
Rejestracja: 3 lip 2008, o 19:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: fabek »

mozesz okreslic jakiego szukasz sprzetu i za jakie pieniadze? bedzie latwiej.
STAR DIAGNOSIS C3/C4 NAPRAWA | CHIPTUNING STAGE1 DPF_OFF EGR_OFF ADBLUE_OFF
piker
VIP
Posty: 251
Rejestracja: 1 lis 2008, o 21:03
Lokalizacja: Bydgoszcz-Zielonka

Post autor: piker »

fabek pisze:smietnik, w dodatku z bydgoszczy niecieszaca sie dobra slawa. szukaj dalej.
Witam. Kolego Fabek, dlaczego Bydgoszcz nie cieszy się dobrą sławą?? :-(
s210 e300td 97r avantgarde WDB2102251A577820- sprzedany
Volvo S80 2.4b
Triumph Tiger 00'
Awatar użytkownika
Sylwek
Posty: 204
Rejestracja: 7 wrz 2008, o 17:12
Lokalizacja: Opolskie

Post autor: Sylwek »

fabek pisze:mozesz okreslic jakiego szukasz sprzetu i za jakie pieniadze? bedzie latwiej.
Skoro kolega pokazuje nam auta którymi jest zainteresowany to i cena mu odpowiada. Co do auta z drugiego linku to widze, że z pierwszego roku produkcji, a więc ze silnikiem wszystko może sie zdarzyć (słyszałem ze są awaryjne) ale inni koledzy bardziej doświadczeni na temat tej marki niż ja wyjasnią Ci to lepiej. Na zdjęciach nie w sposób zobaczyć w jakim stanie są blachy. Wyposażenie natomiast całkiem przyzwoite.
Moja gwiazdeczka. Mercedes E220 Elegance
98'
Awatar użytkownika
fabek
Moderator
Posty: 9462
Rejestracja: 3 lip 2008, o 19:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: fabek »

piker pisze: Witam. Kolego Fabek, dlaczego Bydgoszcz nie cieszy się dobrą sławą?? :-(
nie wiem dlaczego, ale juz nie pierwszy raz taka opinie slysze nt. bydgoszczy, nawet na forum przewinelo sie. osobiscie zdania jestem, ze wszedzie sie mozna nadziac.
STAR DIAGNOSIS C3/C4 NAPRAWA | CHIPTUNING STAGE1 DPF_OFF EGR_OFF ADBLUE_OFF
ariel
Posty: 2
Rejestracja: 3 gru 2008, o 16:22
Lokalizacja: Ancona /Włochy

Post autor: ariel »

i kolejna sprawa, jeśli mogę się wtrącić, auto z 2 linku...
130 tys.km ?????????
w samochodzie z 1995roku??
to wychodzi 833km miesięcznie...???
już widać, że...
kręcony...
Klosiak
VIP
Posty: 1909
Rejestracja: 6 kwie 2008, o 19:19
Lokalizacja: PL

Post autor: Klosiak »

hm...ja bym powiedzial ze ten z drugiego linku to nie jest AVANTGARDE a ELEGANCE bo nie ma grilla od AVANTGARDE i w srodku ma drewno od ELEGANCE :)

popieram wypowiedz uzytkownika ariel :) podajrzany ten samochod :)
olkiewiczd
Posty: 3
Rejestracja: 1 gru 2008, o 21:40
Lokalizacja: Toruń

Post autor: olkiewiczd »

Witam kolegów i dzięki za porady. Nie mogę dokładnie określić się jaka cena mi odpowiada, bo auta które przedstawiłem mogę otrzymać w zamian za mój obecny pojazd ze stajni VW. Właściciele tych aut wyrazili chęć zamiany. Mogę tylko dodać, że auto z drugiego linku ma uszkodzony mechanizm przedniej prawej szyby i klima nie chłodzi. Nie ma oznak rdzy, a opony może pochodzą jeszcze do lata. Mam jeszcze jeden link i proszę na niego zerknąć. Może z drobną dopłatą coś bym tutaj zdziałał: http://www.allegro.pl/item488618376_mer ... _w210.html
pxj
Posty: 137
Rejestracja: 4 lis 2008, o 18:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: pxj »

Witam.
W ogłoszeniu gość pisze o wykwitach koło zamka bagażnika, ale sądząc po wielkości tego wykwitu to drzwi pod uszczelkami też będą solidnie przeżarte. Sam w ubiegłym tygodniu przywiozłem z Niemiec okulara, wcześniej przez dwa miesiące szukałem w Polsce, kilka oglądałem, stan żadnego mi nie odpowiadał i właśnie regułą było to, że im większy wrzód koło zamka, tym większa rdza pod uszczelkami, telefonicznie oczywiście zawsze było ok. Samochód który kupiłem w Niemczech w porównaniu z cenami w Polsce wyszedł mnie drogo, ale u nas nic godnego uwagi nie znalazłem. Życzę powodzenia w poszukiwaniach, coś naprawdę dobrego ciężko znaleźć chyba, że zapłacisz więcej.
E270CDI Avantgarde 2000r
WDB2100161B300064
.Leszczu.

Post autor: .Leszczu. »

No i przynajmniej jestes zadowolony z zakupu ,bo tanio to drogo.
Jezeli uwzglednic teraz kurs Euro to auta u nas sa tanie.
Tylko zeby cos wybrac to trzeba sie bardzoa to bardzo naszukac.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości