Awaria skrzyni manualnej

Skrzynia biegów i sprzęgło

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Cristobal
Posty: 81
Rejestracja: 21 lis 2009, o 23:33
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Cristobal »

noc pisze:Skrzynia do wymiany.Dlaczego?
One tak mają, luz na drążku sterującym (cięgle) spowodował przez pewien czas nie pełne zazębienie biegu.Teraz "po pticach".Niewiele osób ma ściągacze do łożysk "choinki", a jeszcze mniej wie jak ustawić nowe przesuwki synchronizatorów.
Osobiście włożył bym używaną.
Kolego noc szczerze powiem że czekałem na Twoją opinię w sprawie. Mam kolegę który jak wiem niejedną skrzynkę rozbierał i składał i działa. Chciałem tylko zasięgnąć wiedzy gdzie szukać a gdzie nie. W takim układzie możesz bardziej rozjaśnić co prawdopodbnie będzie do wymiany a co nie? Piszę prawdopodobnie bo jak się jej nie rozbierze to i tak jest to tylko gdybanie.
E220D'97 ELEGANCE
VW New Beetle 2.0i'99 Highline
dawniej nick BREAK220D
WDB2100041A321849
Awatar użytkownika
noc
Ekspert
Posty: 8221
Rejestracja: 1 lis 2008, o 19:53
Lokalizacja: Warszawa Pochwały zagubione 500+

Post autor: noc »

Chętnie bym wrzucił cały rysunek skrzyni biegów (nie ten z EPC), ale w tym momencie po kilku już ostrzeżeniach z wiadomej f-my, nie mogę.Żałuję, ale jest na mnie "nacisk".
Gdybyś miał ochotę poszperać, to gdzieś na którymś forum sąsiadów już to "ktoś :-P " wrzucił. :lol:
Śniłem o królewnach i mam cudowną żonę,
śliczną córkę i piękną Mercedes
małą czarną W168 1,6

Niemal pół wieku naprawiam MB
13 certyfikatów MB Stuttgart
Warsztat W-wa Ursus (22) 6626890

Znajdziecie mnie tam gdzie MB.
Cristobal
Posty: 81
Rejestracja: 21 lis 2009, o 23:33
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Cristobal »

noc pisze:Chętnie bym wrzucił cały rysunek skrzyni biegów (nie ten z EPC), ale w tym momencie po kilku już ostrzeżeniach z wiadomej f-my, nie mogę.Żałuję, ale jest na mnie "nacisk".
Gdybyś miał ochotę poszperać, to gdzieś na którymś forum sąsiadów już to "ktoś :-P " wrzucił. :lol:
hmm a to gnoiki :evil: kurcze z tym szperaniem to u mnie nie za tęgo

Pozdrawiam

Krzysiek
itkp@interia.eu
E220D'97 ELEGANCE
VW New Beetle 2.0i'99 Highline
dawniej nick BREAK220D
WDB2100041A321849
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości