kupię oko...

Znajdziesz tu informację, które pomogą Ci w zakupie E klasy.
Tu wrzucamy również ogłoszenia do oceny.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

jacejro
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2008, o 01:40
Lokalizacja: Lublin

Post autor: jacejro »

Witam.
Oj Panowie, a do galeri spojrzec to nie łaska. Przecież on jest w galeri uzytkowników. Wiem bo sam go tam wstawiłem. A propo progów. Niestety dane mi było kupic tylko takie bez oryginalnych zaślepek AMG więc trzeba było zrezygnowac z zaślepek i zainwestowac w podnośnik typu "żaba", co do "bicia" proponowałbym osobiste wnikliwe oględziny a dopiero później wysuwac pochopne wnioski, a klapa to poprostu kwestia regulacji.
P.S tylne lampy wymieniane tylko i wyłącznie z powodów estetycznych, a stere jak najbardziej do wgladu.
Bart
Posty: 13
Rejestracja: 21 paź 2008, o 14:45
Lokalizacja: WPR

Post autor: Bart »

:lol: kołowrotek...

[ Dodano: 2008-10-26, 18:41 ]
a to z dzisiejszych poszukiwań... chyba najlepszy "ogłoszeniowo" jaki do tej pory znalazłem... hmmm??

http://moto.allegro.pl/item466869684_me ... garde.html

... tylko lampy jakieś takie... ciemne... :roll:
jacejro
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2008, o 01:40
Lokalizacja: Lublin

Post autor: jacejro »

i sądząc po opiniach innych to na 100% bity w tył bo klapa sie nie zgrywa z błotnikiem. Chyba jakieś tureckie blachy zastosowano.
Panowie dajcie spokój popatrzcie dokładnie a zobaczycie, że w wiekszości mietków jest problem z klapą.
Bart
Posty: 13
Rejestracja: 21 paź 2008, o 14:45
Lokalizacja: WPR

Post autor: Bart »

... to jak to z tymi klapami jest?? chętnie poznam inne opinie... jak już mam wydać ponad 20 tysiaków to chce mieć auto nie bite... :roll:
Awatar użytkownika
fabek
Moderator
Posty: 9462
Rejestracja: 3 lip 2008, o 19:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: fabek »

Bart pisze::lol: kołowrotek...

[ Dodano: 2008-10-26, 18:41 ]
a to z dzisiejszych poszukiwań... chyba najlepszy "ogłoszeniowo" jaki do tej pory znalazłem... hmmm??

http://moto.allegro.pl/item466869684_me ... garde.html

... tylko lampy jakieś takie... ciemne... :roll:
silniczek malina. dobrze sprawdzic czy mocno nie tluczony i mozna kupowac.
agoonzo

Post autor: agoonzo »

Bart pisze::


http://moto.allegro.pl/item466869684_me ... garde.html

... tylko lampy jakieś takie... ciemne... :roll:
ciekawi mnie chromowany znaczek na kierownicy,bo w tym roczniku chyba tego nie było...chyba,że ktoś sobei sam to zamontował
Awatar użytkownika
fabek
Moderator
Posty: 9462
Rejestracja: 3 lip 2008, o 19:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: fabek »

bylo bylo, tez taki mam.
agoonzo

Post autor: agoonzo »

fabek pisze:bylo bylo, tez taki mam.
a to była opcja za dopłatą?w jakich wersjach można to spotkać?myślałem,że ten chromowany znaczek na kierownicy był tylko w ostatnim wypuście przed liftem...qrcze,mam chromowane obwódki zegarów i taki znaczek na kierze fajnie by się komponował :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości