opinia e240

Znajdziesz tu informację, które pomogą Ci w zakupie E klasy.
Tu wrzucamy również ogłoszenia do oceny.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

maniaa_i_zbysiu
Posty: 5
Rejestracja: 27 wrz 2010, o 19:40
Lokalizacja: wielkopolskie

opinia e240

Post autor: maniaa_i_zbysiu »

witam
co Fachowcy myślą o tym egzemplarzu??
http://otomoto.pl/mercedes-e-240-avantg ... 53788.html
pozdr
Awatar użytkownika
wasiliew
Doradca VIP
Posty: 3484
Rejestracja: 20 kwie 2008, o 20:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wasiliew »

Zauwazyłem brak naklejki na prawej listwie na błotniku, tył lewy cos się zderzak krzywo schodzi, no i na pewno przy 225kkm lampy nie mogą być takie ciemne!

pozdr
Jest W203 C180T kompressor
.:WDB2032461F829195:.

ex W210 Classic '97 E200T - LPG Stag 300
.:WDB2102351A504364:.
maniaa_i_zbysiu
Posty: 5
Rejestracja: 27 wrz 2010, o 19:40
Lokalizacja: wielkopolskie

Post autor: maniaa_i_zbysiu »

z ta naklejka to wlasciciel mowi ze jakas mala przygode musial miec- auto ponoc z polskiego serwisu
co do przebiegu wydaje mi sie ze tapicera i kierownica nie wygladaja zle
chyba nie ma ksenonow choc powinien miec tak???(vin to potwierdza)
dzieki za info
Awatar użytkownika
wasiliew
Doradca VIP
Posty: 3484
Rejestracja: 20 kwie 2008, o 20:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wasiliew »

maniaa_i_zbysiu pisze:co do przebiegu wydaje mi sie ze tapicera i kierownica nie wygladaja zle
chyba nie ma ksenonow choc powinien miec tak???(vin to potwierdza)
dzieki za info
Tak powinien mieć ksenony. Te lampy są tak ciemne, że nawet nie widać czy to gładkie klosze czy nie.

Tapicerka ok, pedały ok, kierownicę nie za dobrze widać na tych fotkach.

Czy z polskiego salonu to nie powiem, kolega noc wg VINu musiałby zobaczyć.

pozdr
Jest W203 C180T kompressor
.:WDB2032461F829195:.

ex W210 Classic '97 E200T - LPG Stag 300
.:WDB2102351A504364:.
melon410
VIP
Posty: 60
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 20:50
Lokalizacja: Stargard

Post autor: melon410 »

Kierownica nie wygląda źle, no właśnie czy nie powinna być obszyta skórą. Ta na zdjęciu chyba jest normalna.
Jest ML 350 W163 rok 2004 Był W210 300 TD AVANTGARDE 99r
MB 210 E 200 benzyna 97r, W124 2.3 91r, W124 2.0 92r, W124 2.8 93r
Awatar użytkownika
kris_lodz200E
Posty: 282
Rejestracja: 24 maja 2009, o 17:37
Lokalizacja: Łódź

Post autor: kris_lodz200E »

moje odczucia- auto chyba dość kombinowane. Tylny lewy błotnik podgięty pod lampą , klapa leży krzywo to z tyłu co rzuca się w oczy, brak nalepki na prawym przednim błotniku poza tym chyba błotnik leży wyżej niż drzwi( listwy sie nie zgrywają) i trzecia rzecz która mi się rzuciła w oczy kierownica a dokładnie zaślepka poduszki bez chromowanego znaczka. Innymi słowy na pewno robiony lewy narożnik tył i prawy przód. Proponuje znaleźć serwis w pobliżu i dokładnie prześwietlić autko szczególnie na wypadkowość i sprawdzenie czy są wszystkie poduszki. A przy okazji przebieg. Ot taka moja rada. Generalnie mocno bym się przyjrzał. Ale autko generalnie ładnie się prezentuje. Co do silnika polecam:D Przyzwoite spalanie a i osiągi nie najgorsze:) Myślę że cena do negocjacji więc będzie co targować ale jeśli okaże się że był mocno dziabnięty zastanowiłbym się na Twoim miejscu. Jakbyś miał pytania co do eksploatacji tego modelu to dzwoń albo pisz:) Podpowiem Ci co i jak i gdzie zajrzeć:):D
Krzysiek www.mblodz.pl
tomm17
Posty: 56
Rejestracja: 12 lis 2009, o 12:16
Lokalizacja: Bytom

Post autor: tomm17 »

W Avangarde kierownica na pewno powinna być w skórze, i jak koledzy już zauważyli w roczniku 99 poduszka kierowcy powinna mieć chromowana gwiazdę, w połączeniu ze źle spasowanym błotnikiem to może dawać do myślenia. Generalnie auto do dokładnego prześwietlenia, ale za tą cenę chyba nie warto
E 270 CDI Kombi - 2001 - ex
Awatar użytkownika
Wlodas
Posty: 28
Rejestracja: 28 cze 2010, o 15:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wlodas »

a może ten wątek zaczniecie od sprawdzenia tego linku
http://allegro.pl/item1233058217.html
pisze do
maniaa_i_zbysiu.....macie parę postów i już dyskutujecie, o tym co powiedział sprzedający, a on ma was....wiecie gdzie, chce sprzedać ,,,czyli kasa !!!!!
wolicie coś od handlarza, lub ludzi którzy se kupili MB i mają stalową kratkę, to coś oznacza, ale już dziś chyba wyczerpałem mój jad dla ludzkiej głupoty,
POZDRAWIAM MYŚLĄCYCH,
bo Polak głupi po szkodzie jak i przed szkodą
S124 - E280T+LPG, 1994-jest
Hyundai Lantra 1,5 GLS - EX
W124-200D, W123-300TD, W123-200D
125p, 126p
pierwsze to motor
po tacie Pannonia 250
Klosiak
VIP
Posty: 1909
Rejestracja: 6 kwie 2008, o 19:19
Lokalizacja: PL

Post autor: Klosiak »

Wlodas, zgadzam sie z Toba w 100%. Moj juz troche wisi i slaby odzew jest. Pewnie z powodu ceny ale nie sprzedam czegos na co chucham i dmucham za bezcen. Wole jedzic sam. Jak dozbieram kasy to wtedy samochod dobije i sprzedam za grosze komus kto bedzie z zakupu zadowolony bo dal malo. Tyle ze w przeciagu nastepnych 6 miesiecy wlozy w auto drugie tyle.
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2010, o 22:51 przez Klosiak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wlodas
Posty: 28
Rejestracja: 28 cze 2010, o 15:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wlodas »

hmmm...
za te słowa KLOSIAK "Interesuje mnie Skoda Octavia I Kombi (RS 1.8T 180KM lub 1.9TDI 130KM)."
powinieneś być skarcony, ale Polska to wolny kraj, mimo ze oddajesz OKO, a pragniesz w/w,
spoko,.... masz do tego prawo.... polecam ci portale dla osób z południowej Polski , czyli z gór bo tam 4matic sprawdza się najlepiej, bo tak mi powiedział taksówkarz w Wiśle, jak tam byłem wiele razy zimą !!! Pomyśl może warto !!! też w innych górskich miastach.

ps
lubię logikę
S124 - E280T+LPG, 1994-jest
Hyundai Lantra 1,5 GLS - EX
W124-200D, W123-300TD, W123-200D
125p, 126p
pierwsze to motor
po tacie Pannonia 250
PioWi
Posty: 56
Rejestracja: 6 sie 2009, o 23:48
Lokalizacja: Strzelce Kraj

Post autor: PioWi »

kolego Klosiak zdecydowanie nie oddawaj za grosze ja sprzedawałem 2 miesiące ale znlazłe klienta który docenił i był skłonny dać więcej niż wartości rynkowe
ex S210 e240 Avantgarde WDB2102611A513835
Klosiak
VIP
Posty: 1909
Rejestracja: 6 kwie 2008, o 19:19
Lokalizacja: PL

Post autor: Klosiak »

Wlodas pisze:za te słowa KLOSIAK "Interesuje mnie Skoda Octavia I Kombi (RS 1.8T 180KM lub 1.9TDI 130KM)."
Hm...z ta RS-ka to jest po prostu tak ze kiedys do takiej wsiadlem w salonie i co tu duzo mowic...bardzo mi sie spodobalo. Pozatym byla w domu Octavia i nie bylo z nia zadnych problemow. Teraz jest Superb i smiem twierdzic ze to bardzo twarde auto jest. Jezdzi zarobkowo po Warszawie i miejscowosciach podwarszawskich. Przez ostatnie 2 lata przejechala ponad 100 000 km po tych dziurawych drogach i praktycznie nic sie nie dzialo/dzieje. Mialem przejac to auto bo to ojca ale on stwierdzil ze jak mu sie nie psuje to bedzie jedzil dalej :mrgreen: Ogolnie wiadomo ze taka Octavia RS ma sie nijak do OKA ale ja mam plan, ktory zeby zrealizowac to musze zaczac jezdzic samochodem troche tanszym w utrzymaniu :-) A dzieki temu kiedys jak bozia da to moze jeszcze pojezdze jakims fajnym Mercem. Ja do Skod nic nie mam. Dla mnie to dobre i trwale samochody.
Wlodas pisze:polecam ci portale dla osób z południowej Polski , czyli z gór bo tam 4matic sprawdza się najlepiej, bo tak mi powiedział taksówkarz w Wiśle, jak tam byłem wiele razy zimą !!! Pomyśl może warto !!! też w innych górskich miastach.
To moze tam tez uderze z ogloszeniem :-)
PioWi pisze:kolego Klosiak zdecydowanie nie oddawaj za grosze ja sprzedawałem 2 miesiące ale znlazłe klienta który docenił i był skłonny dać więcej niż wartości rynkowe
Tak sobie obiecalem. Jak nie bedzie odzewu to bede nim sobie jezdzil dalej :-)
Awatar użytkownika
kris_lodz200E
Posty: 282
Rejestracja: 24 maja 2009, o 17:37
Lokalizacja: Łódź

Post autor: kris_lodz200E »

Wlodas pisze:a może ten wątek zaczniecie od sprawdzenia tego linku
http://allegro.pl/item1233058217.html
pisze do
maniaa_i_zbysiu.....macie parę postów i już dyskutujecie, o tym co powiedział sprzedający, a on ma was....wiecie gdzie, chce sprzedać ,,,czyli kasa !!!!!
wolicie coś od handlarza, lub ludzi którzy se kupili MB i mają stalową kratkę, to coś oznacza, ale już dziś chyba wyczerpałem mój jad dla ludzkiej głupoty,
POZDRAWIAM MYŚLĄCYCH,
To akurat moje autko:) :D:D Doszedłem do wniosku że jednak chyba cena była zbyt niska:) Bo widzę że tendencja jest nie na czytanie i patrzenie skąd autko (że nie z placu od handlarza a z domu ) poszła z dymem a liczy się teraz żeby cena była odpowiednio wysoka......... :mrgreen: Ale to mentalność ludzi co po części rozumiem....zawiedli się kiedyś na okazji i ot takie podejście tyle tylko, że handlarze też ostatnio się wycwanili i zawyżają często ceny:) Można to na gieldzie łódzkiej zaobserwować:) A naród ufny liczy że jak zapłaci odpowiednia gotówkę to kupi coś porządnego. Często jest tak że później są zawiedzeni.......ale może kiedyś wydorośleją:) Wezmą ze sobą na zakupy speca, zabiorą auto na warsztat i wtedy będą mieli pewność tyle że często na to szkoda pieniążków....
Krzysiek www.mblodz.pl
maniaa_i_zbysiu
Posty: 5
Rejestracja: 27 wrz 2010, o 19:40
Lokalizacja: wielkopolskie

Post autor: maniaa_i_zbysiu »

wlodas
auto z kratka zeby odliczac paliwo
dostajac fakture kosztowalby mnie 13 z groszem
malo jest okularow z homologacja i faktura
dlatego wrzucilem to do waszej oceny
mialem juz ugadany serwis w gdansku czy w gdyni - nie pamietam- jednak wiem ze czesto z doswiadczenia mozecie powiedziec wiecej niz serwis
zreszta jezdze e39 i patrolem nakupilem sie juz kilka samochodow
chcialem o ocene auta a nie o pouczanie
ale rozumiem ze nie miales nic zlego na mysli

kupilem 3,2
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Lookmal
VIP
Posty: 439
Rejestracja: 18 sie 2008, o 09:33
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Lookmal »

kris_lodz200E pisze:
To akurat moje autko:) :D:D Doszedłem do wniosku że jednak chyba cena była zbyt niska:) Bo widzę że tendencja jest nie na czytanie i patrzenie skąd autko (że nie z placu od handlarza a z domu ) poszła z dymem a liczy się teraz żeby cena była odpowiednio wysoka......... :mrgreen: Ale to mentalność ludzi co po części rozumiem....zawiedli się kiedyś na okazji i ot takie podejście tyle tylko, że handlarze też ostatnio się wycwanili i zawyżają często ceny:) Można to na gieldzie łódzkiej zaobserwować:) A naród ufny liczy że jak zapłaci odpowiednia gotówkę to kupi coś porządnego. Często jest tak że później są zawiedzeni.......ale może kiedyś wydorośleją:) Wezmą ze sobą na zakupy speca, zabiorą auto na warsztat i wtedy będą mieli pewność tyle że często na to szkoda pieniążków....
filozofia poprawna ale ja też uważam, że przy tym roczniku i stanie powinieneś cenić go więcej, chyba że ma jakieś ukryte wady :mrgreen:
W203 C270CDI WDB2030161F625560
W210 E200 Classic 97' - sprzedany
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości