Zamykanie-ryglowanie tylnej klapy-kombi

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

(me: how)
Posty: 7
Rejestracja: 22 sie 2010, o 17:34
Lokalizacja: Sz-n

Post autor: (me: how) »

W skasowanym poście napisałem, tu mi umknęło.

Nieszczelność powoduje, że siłownik nie pracuje i nie zamyka mi klapy.

Być może przypadek, ale w tym samym czasie straciłem jedną z funkcji ortopedycznego fotela: regulację "bocznego trzymania".
Awatar użytkownika
fabek
Moderator
Posty: 9462
Rejestracja: 3 lip 2008, o 19:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: fabek »

(me: how) pisze:Nieszczelność powoduje, że siłownik nie pracuje i nie zamyka mi klapy.
oczywiscie to bedzie przyczyna. moze wymiana oringu lub uszczelnienie gniazda w silowniku pomoze. krociec wyglada dobrze.
(me: how) pisze:Być może przypadek, ale w tym samym czasie straciłem jedną z funkcji ortopedycznego fotela: regulację "bocznego trzymania".
to nie przypadek kolego, uklad podcisnienia jest jak sznur lampek choinkowych, wystarczy ze jedna odlaczysz a wszystkie zgasna.
Awatar użytkownika
greak
Posty: 181
Rejestracja: 6 paź 2010, o 11:50
Lokalizacja: Strzelce Krajeńskie
Kontakt:

Post autor: greak »

Ja mam ten sam problem auto ma otrwartą klapę, rozebrałem dziisaj i siłownik otwiera ale jakby nie ma siy zamknąć, ciągnie i lekko się przesuwa ale nie zamyka, czyściłem wd i rozruszałem ręką nic nie dało, z drugiej strony jest jakby mała dzwignia od klamki klapy jak ją przesunę w lewo siłownik działa zamyka i otwiera ae jak jest puszczona ta gałka to jest tak jak wyżej, czy cos się przestawiło czy siłownk jest za słaby?
VIN: WDB2102061X083517
Obrazek
przesyłki kurierskie krajowe i zagraniczne
www.pluspaczka.pl
Proxymity
Posty: 6
Rejestracja: 1 paź 2012, o 15:05
Lokalizacja: WRO

Post autor: Proxymity »

kontynuując temat...
ja natomiast zauważyłem, że przy zamykaniu auta klapka paliwa zamyka się z opóźnieniem ok 3-4 sek, słychać jak coś buczy (domyslam się że pompka).
Natomiast ze środka samochodu jak zrobiłem experyment słychać w trakcie "oczekiwania" na klapkę, że z prawych drzwi pasażera z przodu szumi powietrze.
Czy to wyciek, czy zawór upustowy?
Awatar użytkownika
tonidriver
Posty: 9114
Rejestracja: 21 cze 2008, o 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tonidriver »

Proxymity, ma być cisza przy zamykaniu,pewnie nieszczelność
Awatar użytkownika
Kucza
VIP
Posty: 753
Rejestracja: 27 maja 2010, o 21:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kucza »

Proxymity, Siądź sobie z tylu na kanapie zdejmij kanapę tam gdzie jest aku , tam tez jest wszystko co trzeba do centralnego , będą wężyki i pompka chyba pozamykaj auto parę razy i posłuchaj czy tam nie syczy.

pozd.
https://www.facebook.com/PomocDlaAmelki# => Lubie to
320CDI WDB2102261B144870
240T 99r był
300TD 97r był
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości