W210 na W211 ??

Wszytko o Mercedesie E W210

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Leonidas
Posty: 6
Rejestracja: 3 lip 2008, o 15:00
Lokalizacja: Poznań

W210 na W211 ??

Post autor: Leonidas »

Witam
Tak sie zastanawialem ostatnio czy da rade w okularze zrobic światła od W211 i ogolnie jakos przerobic okularnika na tą nowszą e-klase
bo ten 211 jest zajebisty ogolnie tylko ze drogi :(
a tak to w210 moze zmodyfikowac

ktoś może juz tak zrobił
co sądzicie koledzy ???
W210 E300 TD Avantgarde
Awatar użytkownika
okular
VIP
Posty: 766
Rejestracja: 24 maja 2008, o 05:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: okular »

Kolego, z dużego miasta jesteś, a pytasz o takie rzeczy... :oops: :oops: :oops:
E320 CDI
2000
AVANTGARDE
KOMBI
Awatar użytkownika
fabek
Moderator
Posty: 9462
Rejestracja: 3 lip 2008, o 19:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: fabek »

szybko popros moderatora zeby skasowal temat, bo jeszcze wszyscy nie widzieli i masz szanse wyjsc z tego calo :-P
Awatar użytkownika
CLK
Posty: 91
Rejestracja: 10 lip 2008, o 16:13
Lokalizacja: WielkoPolska

Post autor: CLK »

Widziałem 126p przerobionego na okulara, więc swoje 210 spokojnie możesz zacząć przerabiać. Sukces gwarantowany, nikt nie zauważy, laski będą kwiczały z zachwytu, a Ty staniesz się królem szos.
W butach odrywasz czwarty pasek?
Awatar użytkownika
windykatorek
Doradca VIP
Posty: 2580
Rejestracja: 5 kwie 2008, o 19:26
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: windykatorek »

ja jak byłem mały odrywałem :)) i ze spodenek krótkich tez pamietam ze odprułem:0 , i metki na hali tez kupowałem :), to cos mniejwiecej na zasadzie kupic pontiaka fiero i przerobic go na ferrari f40 , sciema niezła ale i tak wiesz ze masz pontiaka fiero i tu cały szkopuł
Mondeo HB 2007 1.8 duratec
JEŻDŻE FORDEM BO JESTEM LORDEM :)
Awatar użytkownika
Gradzik
VIP
Posty: 422
Rejestracja: 30 sie 2008, o 12:07
Lokalizacja: Opoczno/Warszawa

Post autor: Gradzik »

Nie to żebym się uważał za starego, ale....

może od razu SL 500:)
ten jest w bardzo niskiej cenie:]

http://www.allegro.pl/item440288394_mer ... somap.html


żartuje oczywiście:)

Takie przeróbki to głupota. Samochody nie są już aż tak drogie jak kiedyś, mercedesy również. Cierpliwości ;-)
ex: E 220 CDI '00
Leonidas
Posty: 6
Rejestracja: 3 lip 2008, o 15:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Leonidas »

oj panowie nie zrozumielismy sie :(

zlego slowa uzylem, nie chodzi mi zeby przerabiac/upodobniic jak burak okulara do 211
chodzi mi o to ze światła ( o same tylko światła ) od 211 bardzo mi sie podobają i zastanawialem sie czy mozna je podmienic

wiara z c-klasą w203 tak robi z forum, czytalem o tym

nie chcialem urazic nikogo ani tymbardziej przerabiac na w211

my mistake
W210 E300 TD Avantgarde
Awatar użytkownika
CLK
Posty: 91
Rejestracja: 10 lip 2008, o 16:13
Lokalizacja: WielkoPolska

Re: W210 na W211 ??

Post autor: CLK »

Leonidas pisze:Witam
Tak sie zastanawialem ostatnio czy da rade w okularze zrobic światła od W211 i ogolnie jakos przerobic okularnika na tą nowszą e-klase
Leonidas pisze: nie chcialem urazic nikogo ani tymbardziej przerabiac na w211
Mogłeś od razu powiedzieć, że jesteś politykiem... Jesteś za, a nawet przeciw :mrgreen:

Temat przerobienia szkła "na gładko" już był wałkowany i jak poszukasz to znajdziesz nawet ze zdjęciami.
Awatar użytkownika
trocin
Posty: 863
Rejestracja: 18 lut 2008, o 17:55
Lokalizacja: Puławy

Post autor: trocin »

Wszystko mozna przerobic, tylko wczesniej mozna zadac sobie pytanie - PO CO? :?:
Skoro inzynierowie w Stuttgarcie wymyslili, ze ma byc tak i tak w okularze, to ja sie z nimi zgadzam, mozna np. zmienic sobie tylne lampy w oku przed liftem na te po lifcie, bo pasuja i lepiej wygladaja, ale mieszanie modeli jest IMO troche dziecinne ;-)
S124 E220T '94
W202 C250D Elegance '94
Suzuki Vitara '92 - zabawka 4x4 :-)
C124, S210, W140 500SEL - ex
Leonidas
Posty: 6
Rejestracja: 3 lip 2008, o 15:00
Lokalizacja: Poznań

Re: W210 na W211 ??

Post autor: Leonidas »

CLK pisze: Mogłeś od razu powiedzieć, że jesteś politykiem... Jesteś za, a nawet przeciw :mrgreen:

Temat przerobienia szkła "na gładko" już był wałkowany i jak poszukasz to znajdziesz nawet ze zdjęciami.
tak jak pisałem złego słowa użyłem :P
i nie chodziło mi o całkowite przerobienie okulara na 211
chodzi mi tylko o te światła przednie no i tylne po lifcie faktycznie lepiej sie prezentują

mozecie dac linka do tego z tymi swiatlami od 211 ?
W210 E300 TD Avantgarde
Chudy
VIP
Posty: 406
Rejestracja: 16 kwie 2008, o 18:43
Lokalizacja: Szamotuły

Post autor: Chudy »

Możecie pisać co chcecie, ale według mnie wszelkie przeróbki w aucie typu a'la coś tam wychodzą a'la gów**. Szczególnie w Mercedesach. To jest tylko moje prywatne zdanie... Rozumiem wymienić lampy, ale na takie jak ktoś miał tutaj na forum: ten sam kształt, dedykowane do W210, chyba nawet z gładkim szkłem - nie pamiętam. Nie tuningowe, które tylko "odmładzały" auto... 8-)
Całe życie się człowiek uczy a i tak głupim umiera... :)

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Awatar użytkownika
Gradzik
VIP
Posty: 422
Rejestracja: 30 sie 2008, o 12:07
Lokalizacja: Opoczno/Warszawa

Post autor: Gradzik »

Chudy pisze:Możecie pisać co chcecie, ale według mnie wszelkie przeróbki w aucie typu a'la coś tam wychodzą a'la gów**. Szczególnie w Mercedesach. To jest tylko moje prywatne zdanie... Rozumiem wymienić lampy, ale na takie jak ktoś miał tutaj na forum: ten sam kształt, dedykowane do W210, chyba nawet z gładkim szkłem - nie pamiętam. Nie tuningowe, które tylko "odmładzały" auto... 8-)
o tuningu w postaci wymiany lamp mowa była tutaj :idea: viewtopic.php?t=923
ex: E 220 CDI '00
Leonidas
Posty: 6
Rejestracja: 3 lip 2008, o 15:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Leonidas »

Chudy pisze:Możecie pisać co chcecie, ale według mnie wszelkie przeróbki w aucie typu a'la coś tam wychodzą a'la gów**. Szczególnie w Mercedesach. To jest tylko moje prywatne zdanie... Rozumiem wymienić lampy, ale na takie jak ktoś miał tutaj na forum: ten sam kształt, dedykowane do W210, chyba nawet z gładkim szkłem - nie pamiętam. Nie tuningowe, które tylko "odmładzały" auto... 8-)
zgadzam się z Tobą w 100%
dlatego ja mam zamiar zrobic to ze smakiem i w dobrym guscie :)
zapodam foty jak zrobie juz cos :)
W210 E300 TD Avantgarde
Awatar użytkownika
ertee
Posty: 169
Rejestracja: 18 mar 2008, o 08:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: ertee »

ogólnie tego typu przeróbki to czysta profanacja :shock: na szczęście części od W211 nie pasują do W210, niestety od W210 pasują do W124 i kilka takich kwiatków z przodem okulara widziałem... :shock:
S210 Avantgarde 320 CDI '99/'00
VIN: WDB2102261B039720
Awatar użytkownika
Mały v8
Posty: 333
Rejestracja: 14 lut 2008, o 21:53
Lokalizacja: Siedlce (WS)
Kontakt:

Post autor: Mały v8 »

ertee pisze:ogólnie tego typu przeróbki to czysta profanacja :shock: na szczęście części od W211 nie pasują do W210, niestety od W210 pasują do W124 i kilka takich kwiatków z przodem okulara widziałem... :shock:


Wszystko idzie dopasować, jednak ciężko jest bo maska i błotniki w 211 są aluminiowe, nie mniej jednak jeżdzi u nas tak przemajstrowany karawan pogrzebowy , i sam sie kiedyś nabrałem że to 211 :-P

P.S Nie bardzo wiem po co ludzie chcą tak przerobić auto?
"Jako że nie mam o tym zielonego pojęcia , tym chętniej się wypowiem" S Tym.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości