Alert o przepalonej żarówce.

Wnętrze, układ elektryczny, klimatyzacja.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Masioe
Posty: 436
Rejestracja: 16 sty 2010, o 20:43
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Masioe »

roberts150 pisze:Wujek wstawił po prostu chińskie HIDY :mrgreen: !
"ja też miałem chińskie swego czasu i nie miałem problemów....
FREEQ.... poszperaj na alledrogo i napewno to znajdziesz... to nie jest jakiś tam rezystor tylko specjalny układ który oszukuje czujniki :P poszukaj pod nazwą "oszukiwacz napięcia"
Chodzi o to że przetwornica pobiera mniej prądu żeby odpalić palnik dając np 55W na palniku. Nie we wszystkich chinolach to będzie wywalać :]:P
W163 430 1999' LPG
Citroen C5 kombi 2,0 16V
W210 2,2 CDI 2000` polift :] 143KM sedan
WDB2100061B201838/ tel 726006065
hammond24
Doradca
Posty: 4115
Rejestracja: 11 kwie 2008, o 15:30
Lokalizacja: łódź

Post autor: hammond24 »

nonmaximus, A nie widziałeś samochodów bez kierunków bocznych,chociażby w210 po lifcie?
hammond24
W210 2.3 B+LPG 1997 ASB
WDB2100371A415889
W140 2.8+LPG 1993 Manual
WDB1400281A163186
Taxi driver /niestety/Zawsze wiedziałem że źle skończę.
nonmaximus
Posty: 899
Rejestracja: 13 cze 2008, o 13:00
Lokalizacja: Wawa

Post autor: nonmaximus »

hammond24 pisze:nonmaximus, A nie widziałeś samochodów bez kierunków bocznych,chociażby w210 po lifcie?
Widziałem, ale co ma to do rzeczy? Jeżeli mają w lusterkach to nie mają w błotnikach i na odwrót.
E280 '99
VW Golf MK IV 1.6 cabrio '98

Ze świata statystyk: 90% właścicieli BMW kupiło je tylko dlatego, że nie potrafiło przeliterować słowa Mercedes :mrgreen:
roberts150

Post autor: roberts150 »

Freeq pisze:To nie ja to będę robił, tylko wujek, który jest mechanikiem. On mi mówił, że jest podany określony opór rezystora, który należy wpiąć gdzieś w komputer ale nie wie dokładnie gdzie. Ja jestem elektronikiem, ale na elektryce samochodowej się nie znam.
Nie chcę być złośliwy , ale muszę ! Kolego piszesz bzdury , które całkowicie dyskwalifikują Cię jako elektronika , jeżeli zadajesz takie pytanie , to oznaka że nie masz zielonego pojęcia odnośnie tej dziedziny , więc nie ma sensu się prężyć , tyko po prostu zadawać z pokorą kolejne pytania ! Wspomniany komputer bazuje na parametrach wynikających z podstawowego w elektrotechnice , i elektronice prawa ohma ! Zapalona klasyczna żarówka równa się jakiś tam opór , i jakiś tam prąd poboru ! Z tego co pamiętam P=UxR . Jeżeli włączasz urządzenie typu "dziwny HID" czy LED wiadomo że ten parametr zmienia się w stosunku do klasycznej żarówki !
Wybacz , ale jeżeli taki drobiazg powoduje u ciebie problem , nie powinieneś używać określenia "elektronik" bo jak widać nie masz zielonego pojęcia odnośnie podstawowych zasad ! Poza tym mechanik wpinający coś tam , gdzieś tam w komputer :mrgreen: !
Albo się wie gdzie się wpina , albo się nie kompromituje :-/
A co do HID-ów ostatnio kilka dni temu widziałem w Polonezie , moim zdaniem lepiej taki agrotuning pasuje niż w przypadku W210 :mrgreen:
Awatar użytkownika
elegance
Posty: 758
Rejestracja: 7 lut 2009, o 23:24
Lokalizacja: Kłodzko

Post autor: elegance »

Troszkę z innej beczki, ale żeby nie tworzyć nowego tematu, odświeżam ten.
Ktoś może kupił ostatnio na allegro zestaw HID SLIM H7 po zamontowaniu którego nie wyskakiwał błąd spalonej żarówki? Jeśli tak to można prosić o linki, bo sprzedawcy nie zawsze są zorientowani:/
Mercedes-Benz W210 E290TD 1997r. Automat Kombi Elegance x 2 :)

Na GG często niewidoczny :)

viewtopic.php?t=10309
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości