FUN wątek śmiechu (kawały, śmieszne filmy , zdjęcia itd)

Rozmowy na różne tematy, niekoniecznie o motoryzacji.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Awatar użytkownika
EEDVIKING
Posty: 633
Rejestracja: 28 sie 2010, o 20:45
Lokalizacja: z Valhalli ;)

Post autor: EEDVIKING »

E290TD/'96 Avantgarde- ręczna skrzynka
Nie płakałem 11 września 2001 i o 21:37 też nie.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Awatar użytkownika
baca
Posty: 3684
Rejestracja: 11 lis 2008, o 18:59
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: baca »

Który kolega nabijał sie ostatnio z jakiegoś bacy, co jego stara gazety zbiera??

Hej!
Ważne jest aby jechać ! Niech pełny wtrysk będzie z wami!! E300 TD aftomat 1998 Classic
licznik: zostało niewiele do 400 !!
Stalówka S320/2004
Awatar użytkownika
jacobee
VIP
Posty: 385
Rejestracja: 26 lut 2010, o 22:56
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: jacobee »

VITO F W638 112CDi "Westfalia" '99 automatic
silver5
Posty: 133
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 16:55
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: silver5 »

dziś to mi cały dzień w głowie siedzi :lol: refren :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=Kv6ahlJ2Zt0
Awatar użytkownika
EEDVIKING
Posty: 633
Rejestracja: 28 sie 2010, o 20:45
Lokalizacja: z Valhalli ;)

Post autor: EEDVIKING »

Pracownik fabryki frytek popadł w dziwną obsesję.
- Mam nieprzepartą ochotę włożyć penisa w obieraczkę ziemniaków -zwierza się żonie.
- Absolutnie nie rób tego! - krzyczy kobieta. - To się zle dla ciebie skończy.
Po kilku dniach facet wraca do domu blady, strój w nieładzie, włos zwichrzony.
- To było silniejsze ode mnie - mówi. - Zrobiłem to.
- Włożyłeś penisa w obieraczkę ziemniaków?! - pyta przerażona żona. - I co?!
- Zwolnili mnie z pracy - odpowiada mąż.
- A co z obieraczką?
- Ją też zwolnili...


przychodzi sekretarka do szefa i mówi:
- od dzisiaj będę zarabiała 5000zł.miesęcznie i będę tylko cztery dni w pracy tygodniowo !!
- a kto Ci takich bzdur naopowiadał ??? - pyta szef,

- mój ginekolog i adwokat
E290TD/'96 Avantgarde- ręczna skrzynka
Nie płakałem 11 września 2001 i o 21:37 też nie.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Awatar użytkownika
neonblue
Posty: 915
Rejestracja: 4 cze 2008, o 22:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: neonblue »

:oops:
Załączniki
fruity_flash.jpg
Alfa 159 Sportwagon 2.4jtdm 2008
Jeep Grand Cherokee 2.7crd 2002
Klosiak
VIP
Posty: 1909
Rejestracja: 6 kwie 2008, o 19:19
Lokalizacja: PL

Post autor: Klosiak »

EEDVIKING pisze:Pracownik fabryki frytek popadł w dziwną obsesję.
- Mam nieprzepartą ochotę włożyć penisa w obieraczkę ziemniaków -zwierza się żonie.
- Absolutnie nie rób tego! - krzyczy kobieta. - To się zle dla ciebie skończy.
Po kilku dniach facet wraca do domu blady, strój w nieładzie, włos zwichrzony.
- To było silniejsze ode mnie - mówi. - Zrobiłem to.
- Włożyłeś penisa w obieraczkę ziemniaków?! - pyta przerażona żona. - I co?!
- Zwolnili mnie z pracy - odpowiada mąż.
- A co z obieraczką?
- Ją też zwolnili...
:lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
jacobee
VIP
Posty: 385
Rejestracja: 26 lut 2010, o 22:56
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: jacobee »

Byli sobie stary facet i baba. Pewnego dnia babie zachciało się seksić, no więc czyni zaloty, cuda nie widy, żeby zaciągnąć go do łóżka. A on nic.No to baba idzie do lekarza, i mówi:- Panie, doktorze, ja chcę a on nie. Co robić?!- Spokojnie, mam na to sposób. Na minutę przed tym zanim pani mąż wróci do domu, niech pani zdejmie gacie stanie tyłem do drzwi, pochyli się i wypnie tyłek, a zaraz obudzi sie w nim dzikie seksualne zwierze. Inaczej być nie może! No więc jak powiedział tak baba zrobiła. Wypięta czeka... no i w końcu styrany małżonek wraca z roboty, otwiera drzwi, patrzy i zapierdala ile sił w nogach do najbliższego baru. Przybiega, siada, zamawia setkę, pierwszą, drugą trzecią, itd.Już dwie butelki poszły a on chce jeszcze, no to barman na to:- Panie czemu pan tak pijesz, już trzecia butelka, no powiedz pan czemu?- Panie! Ja wracam styrany do domu po całym dniu pracy, wchodzę na piętro, otwieram drzwi... a tam troll, metr na półtora, szrama na pół pyska, broda do kolan i mu z mordy ślina cieknie...
VITO F W638 112CDi "Westfalia" '99 automatic
roberts150

Post autor: roberts150 »

Wraca facet do domu , u progu wita go rozradowana żona ! Kochanie dziś nasza 20-ta rocznica ślubu , musimy to uczcić !
Zamawiają taxi , jadą przez miasto , nagle żona wyczaja fajną knajpkę przy głównej ulicy !
Mąż protestuje , wręcz zapiera się nogami żeby tylko zmienić lokal , mimo wszystko uparta kobieta stawia na swoim :mrgreen: .
Wchodzą do lokalu ... szatniarz kłania się i mówi Dzień Dobry Panie Kaziu ! Po czym uprzejmie zabiera wierzchnie nakrycia i przekazuje numerek ....
Żona pyta ... Kaziu znasz ten lokal ? Widzę że znają Cię tu dobrze ?
Ależ skąd ... pomyłka ! Wymijająca odpowiedź męża !
Wchodzą na salę restauracyjną , w samych drzwiach kelner uprzejmie kłania się i pyta "Panie Kaziu życzy Pan stolik ten co zawsze ? "
Żona się denerwuje , ale ciągle wierzy że to jakieś nieporozumienie ...
Około północy zaczyna się striptiz , i roznegliżowana panienka wskakuje na stół , i pyta " Panie Kaziu za 30 minut w pokoju 230 ? "
Żona już nie wytrzymuje , wybiega ostentacyjnie z lokalu , wsiada do stojącej przy lokalu taksówki ... w ostatniej chwili Pan Kazio ją dogania ...
Zaczyna się ostra jazda , inwektywy idą w ruch ! Kazio tłumaczy się gęsto ...
Nagle głos podnosi taksiarz :mrgreen: " Panie Kaziu , jak wożę pana tyle lat , to jeszcze nigdy tak brzydkiej i pyskatej k....wy Pan nie wyrwał z tego lokalu :mrgreen:
18

Post autor: 18 »

Początek XX wieku. Uboga wiejska rodzina miała jedyną żywicielkę – krowę. Kiedy nastał kolejny ranek, mąż wstał jak zwykle przed świtem i poszedł do obory ją wydoić. Niestety krowa leżała całkiem martwa. Człowiek się załamał, przed oczami stanęła mu wizja śmierci głodowej, więc wyjął ze spodni pasek i powiesił się pod powałą. Po dłuższej chwili obudziła się żona, zaniepokojona brakiem małżonka. Od razu pomyślała, że mąż powinien być w oborze. Kiedy się tam udała i okazało się, że mąż popełnił samobójstwo, a na klepisku leży
martwa krowa – jedyna żywicielka rodziny, niewiele myśląc powiesiła się koło męża, w końcu zgodnie z przysięgą małżeńską chciała dzielić jego los. Po chwili obudził się starszy syn. Kiedy zobaczył, że łoże rodziców jest puste, a na stole nie stoi kanka z mlekiem, jak zazwyczaj bywało, postanowił poszukać rodzicieli w oborze. Jakiż był jego szok, gdy odnalazł martwą krowę i rodziców równie martwych, a okoliczności wskazywały na samobójstwo. Pomyślał, że musi to sobie poukładać, postanowić coś, a najlepiej zawsze udawało mu się myśleć nad rzeką. Wziął więc wędkę i poszedł nad wodę. Zarzucił haczyk i w tej chwili z wody wyłoniła się postać pięknej syreny…
- Jeśli przelecisz mnie pięćdziesiąt razy, wskrzeszę twoich rodziców, krowę i żyć będziecie w dostatku do końca waszych dni – rzekła syrena.
Niestety syn dał radę syrenie tylko 25 razy i kiedy zasłabł pochłonęły go czeluście piekielne. W tejże chwili obudził się młodszy syn ubogich rolników. Kiedy zobaczył, że izba stoi pusta, postanowił, że poszuka współmieszkańców. Kiedy zobaczył martwą krowę i martwych rodziców w oborze, bardzo zafrasowany zauważył brak również wędek. Przecież miał jeszcze brata.
- Pewno poszedł nad rzekę – pomyślał i poszedł go poszukać. Zastał porzuconą wędkę i pomyślał, że brat poszedł za potrzeba i zaraz wróci, jednak w tym momencie z wody wyłoniła się piękna syrena i zapytała:
- Ile masz lat chłopcze?
- 16…
- Hm, jeśli przelecisz mnie 25 razy, wskrzeszę twoich rodziców, brata, krowę i żyć będziecie w dostatku do końca waszych dni – rzekła syrena.
- A mogę 30?!
- No, możesz…
- A 40?
- Możesz chłopcze, oczywiście, jak tylko dasz radę.
- A 50 razy mogę?
- Tak, tak, tak! – krzyknęła uradowana syrenka.
- A nie zdechniesz jak krowa?
Awatar użytkownika
danloop
Posty: 661
Rejestracja: 29 mar 2010, o 18:23
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: danloop »

ObrazekObrazek
E290 - od święta, na codzień -> BJ
WDB2100171A800044
Awatar użytkownika
jacobee
VIP
Posty: 385
Rejestracja: 26 lut 2010, o 22:56
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: jacobee »

VITO F W638 112CDi "Westfalia" '99 automatic
qoompel
Doradca
Posty: 3888
Rejestracja: 7 mar 2009, o 07:46
Lokalizacja: Chrząszczyrzewoszyce

Post autor: qoompel »

windykatorek pisze:jestem na forum mondeo i ogolnym forda to jakas porazka nie rozumiem tamtych ludzi , odpowiedzi na posta moze doczekam sie w kolejnym zyciu , oni tylko ciagle mi oferuja jakies ramki pod tablice
Musiałem dać to tutaj :lol:
Szukasz pomocy? Pisz poprawnie!

Obrazek
Awatar użytkownika
windykatorek
Doradca VIP
Posty: 2580
Rejestracja: 5 kwie 2008, o 19:26
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: windykatorek »

a ja niechce ramke bo mam ładne :) i przynitowane tablice bo mijuz jedne zabrali dzien po rejstracji :)oczywiscie policja umozyła sledzctwo:))
Mondeo HB 2007 1.8 duratec
JEŻDŻE FORDEM BO JESTEM LORDEM :)
Awatar użytkownika
Milosh
Posty: 352
Rejestracja: 12 kwie 2010, o 14:04
Lokalizacja: Będzin

Post autor: Milosh »

tez mi kiedys tablice wyjeli, od tej pory tez nituje.Spie spokojnie
BMW E39 520i 1997
W123 240D 1981
W210 E290 Manual
WDB2100171A264474
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości