Ale mnie taxiarz wpienił...Dramat

Rozmowy na różne tematy, niekoniecznie o motoryzacji.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

PIGFACE
Posty: 64
Rejestracja: 19 lip 2008, o 23:57
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post autor: PIGFACE »

Każde auto ma wady, co do tego co boli w210 złotówa miał racje ale czy on mnie musi tym dobijać kiedy jadę do servisu i nie wiem ile mnie skasują? Brak kultury :mrgreen: .
Ps. Mam silnik 2,9 i co wleje to przepali, przejechałem nim dużo kilometrów z motorem nic się nie dzieje. Zarobił na swoje naprawy, a poza tym niewiele jest aut które dają taki komfort za tą cenę bo przecież VW passat ma nie dużo niższą cenę w roczniku 97-98 a przecież kiedy to były auta nowe to różnica cenowa porażająca.
Nie ważne czym jeździsz, ważne by (miało gwiazdę) sprawiało Ci to przyjemność.
Klosiak
VIP
Posty: 1909
Rejestracja: 6 kwie 2008, o 19:19
Lokalizacja: PL

Post autor: Klosiak »

PIGFACE pisze:bo przecież VW passat ma nie dużo niższą cenę w roczniku 97-98 a przecież kiedy to były auta nowe to różnica cenowa porażająca.
hm...masz racje co do cen...tyle ze to akurat zle swiadczy odnosnie W210 bo znaczy ze slabiej trzyma wartosc od Passata...

ale to niewazne...piszesz ze samochod zarabia na siebie i daje Ci frajde z uzytkowania to czym sie przejmujesz? jezdzij, uzywaj, ciesz sie a takiech panow taksowkarzy olewaj cieplym moczemi tyle :mrgreen:
PIGFACE
Posty: 64
Rejestracja: 19 lip 2008, o 23:57
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post autor: PIGFACE »

I tak robie hahaha. Jednak wracając do porównywania cen to z jednej strony niewątpliwie masz rację ale z drugiej strony jako kupujący MB cieszę się że tak luksusowe auto mogę kupić za relatywnie małe pieniądze w stosunku do samochodów niższej klasy.
Nie ważne czym jeździsz, ważne by (miało gwiazdę) sprawiało Ci to przyjemność.
Klosiak
VIP
Posty: 1909
Rejestracja: 6 kwie 2008, o 19:19
Lokalizacja: PL

Post autor: Klosiak »

PIGFACE pisze:Jednak wracając do porównywania cen to z jednej strony niewątpliwie masz rację ale z drugiej strony jako kupujący MB cieszę się że tak luksusowe auto mogę kupić za relatywnie małe pieniądze w stosunku do samochodów niższej klasy.
Wiesz...mi sie wydaje ze trzeba tez uwzglednic to ze na polskim rynku jest masa badziewia i zlomu albo puzzli poskladanych z pietnastu innych okularow i dlatego ceny sa takie a nie inne...przeciez wiele razy mozna przeczytac ze na zachodzie okulary z dana charakterystyka w Polsce kosztuja tyle i tyle a w Niemczech duzo drozej...tylko ze u nas to wlasnie ubywa im kilmetrow z licznika...sa "bezwypadkowa" i tak dalej i tak dalej...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości