gdzie jest Gwayhyr ??

Rozmowy na różne tematy, niekoniecznie o motoryzacji.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Awatar użytkownika
wasiliew
Doradca VIP
Posty: 3484
Rejestracja: 20 kwie 2008, o 20:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wasiliew »

windykatorek pisze:oni tylko ciagle mi oferuja jakies ramki pod tablice
Może jak kupisz ramkę to szybciej na posty będą odpowiadać :-P
Jest W203 C180T kompressor
.:WDB2032461F829195:.

ex W210 Classic '97 E200T - LPG Stag 300
.:WDB2102351A504364:.
Awatar użytkownika
merlin
Doradca VIP
Posty: 4584
Rejestracja: 17 gru 2008, o 18:30
Lokalizacja: Pomorskie

Post autor: merlin »

na forum forda sami biznesmeni,wiec handlują ramkami ;-)
Ex: W124 200E '88 , w210 220D'96
Awatar użytkownika
baca
Posty: 3684
Rejestracja: 11 lis 2008, o 18:59
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: baca »

A ty Windy z kim pijesz że cie tu nie było?? Hej!
Ważne jest aby jechać ! Niech pełny wtrysk będzie z wami!! E300 TD aftomat 1998 Classic
licznik: zostało niewiele do 400 !!
Stalówka S320/2004
Awatar użytkownika
windykatorek
Doradca VIP
Posty: 2580
Rejestracja: 5 kwie 2008, o 19:26
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: windykatorek »

baca, nie pije n ie mam czasu na nic praca po pracy młodegoodbieram on mnie rozbraja , stara wraca kolo17 porobie troche przy domu trawa , czy jakies inne bzdury jest 21 , spełnie obowiazek małzenski jak dam rade i od nowa dzien w dzien , zawsze mowie iodpoczne w wekend a wtedy jest najwiecej roboty masakra
Mondeo HB 2007 1.8 duratec
JEŻDŻE FORDEM BO JESTEM LORDEM :)
Awatar użytkownika
baca
Posty: 3684
Rejestracja: 11 lis 2008, o 18:59
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: baca »

Juz wiem! LORD nie zadaje sie z typami spod gwiazdy! I to błyszczącej!

Kiedy wracasz do grona posiadaczy samochodów prawdziwych??
Hej!
Ważne jest aby jechać ! Niech pełny wtrysk będzie z wami!! E300 TD aftomat 1998 Classic
licznik: zostało niewiele do 400 !!
Stalówka S320/2004
Awatar użytkownika
windykatorek
Doradca VIP
Posty: 2580
Rejestracja: 5 kwie 2008, o 19:26
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: windykatorek »

baca, pewnie ze chciałbym gwiazde ale cos kolo 2007 co by przy tym nic nie robic a na taki wypas poprostu mnie niestac:)
Mondeo HB 2007 1.8 duratec
JEŻDŻE FORDEM BO JESTEM LORDEM :)
Awatar użytkownika
kowal755
Doradca
Posty: 2490
Rejestracja: 16 lut 2010, o 16:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kowal755 »

windykatorek pisze:baca, pewnie ze chciałbym gwiazde ale cos kolo 2007 co by przy tym nic nie robic a na taki wypas poprostu mnie niestac:)
Co za problem. Okradnij sklep z cukierkami i już będzie na coś fajnego. :mrgreen:
Mercedes E220 CDI, sedan, 2002r.
Awatar użytkownika
mesio14
VIP
Posty: 4170
Rejestracja: 9 maja 2009, o 12:46
Lokalizacja: pleszew

Post autor: mesio14 »

Tak Ciebie windy tu brakuje :-(
E 270 CDI 2000r, lift, manual
Awatar użytkownika
windykatorek
Doradca VIP
Posty: 2580
Rejestracja: 5 kwie 2008, o 19:26
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: windykatorek »

Łobuzy z wami mozna bynajmniej beke potoczyć podrażnic nowych ....:D
Mondeo HB 2007 1.8 duratec
JEŻDŻE FORDEM BO JESTEM LORDEM :)
roberts150

Post autor: roberts150 »

Windy wracaj , niewiele jest forów takich jak W210 . Wspominasz że na forum forda jest sieczka :mrgreen: , ja zwątpiłem niedawno na pewnym forum BMW , gość napisał że przez pomyłkę wlał do wspomagania zamiast ATF , zwykłego silnikowego oleju :mrgreen: . I rozpoczęła się dyskusja że silnikowy jest nawet lepszy ...
Cytuję post (pewnie mnie zbanują za to :mrgreen: )
"Oleje przekładniowe [ATF] spełniają funkcje analogiczne do zadań olejów silnikowych. Różnicą między nimi jest fakt, że temperatura ich pracy nie jest tak wysoka jak w przypadku olejów silnikowych, zatem wiąże się to z brakiem konieczności dodawania do nich dodatków detergencyjnych [myjąco-konserwujących], które służą do rozpuszczania produktów spalania czyli sadza, nagar, popiół itp. Ważnym zadaniem tego typu oleju jest utrzymanie trwałego filmu olejowego na współpracujących powierzchniach, co jest uzyskiwane dzięki stosowaniu dodatków sprzyjających wzrostowi lepkości oleju na wskutek podnoszącego się ciśnienia w czasie obciążania mechanizmu. Tę właściwość oleje silnikowe mają wysoce rozbudowaną dzięki wysokiemu współczynnikowi HTHS. Wniosek: nic złego nie powinno się stać "

Wiosek jeden ... napełniajmy nasze ASB silnikowym mobilem :mrgreen: !
Awatar użytkownika
eoSOLAR
Posty: 17
Rejestracja: 22 lip 2010, o 13:02
Lokalizacja: Łódź - Widzew Wschód

Post autor: eoSOLAR »

no na bmw sport to tak jest.. 60 % dresów 20% miłośników marki 10 % pseudo -||- noi 10% pasjonatów hehe nie żebym coś do nich miał (do dresów) ale byłem jakiś czas na forum bmw, tak źle nie jest ale tam sie na osiagi i tuning stawia w wiekszosci.. byłem na w124 z bytomia jak sie interesowalem w124 coupe (bardzo miło tamtejszą społeczność wspominam), potem na audi a4 b5 ale zrezygnowałem bo tylko słyszałem "40 tys to minimum" więc wiadomo noi teraz jestem tutaj i mam nadzieje ze na dluzej tu zagoszcze i wkoncu znajde tę jedyną lsniącą gwiazdeczkę którą będę mógł się na zlociku jakimś pochwalić ;).. ogólnie mam wrażenie że to naj auto klasy wyższej (średniej może) :D naj stosunek jakości do ceny :D bo beemki to dla szukających przygód są audice no cóż za drogie jakieś mi sie wydają a mercedes wiadomo :D nic dodać nic ująć..

a tak nawiasem to przeczytałem że nonmaximus sie gdzies podzial a ja do niego wiadomosc wczoraj napisalem w sprawie e280 z lpg :/ i teraz juz nie wiem do kogo by mozna sie zwrocic kto ma ten silnik z lpg :/
poszukuję zadbanego sedana przedlifta avantgarde do okolic 25 tyś najlepiej 3.0 td
Awatar użytkownika
danloop
Posty: 661
Rejestracja: 29 mar 2010, o 18:23
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: danloop »

gdzie jest Gwayhyr ?? - temat :))

Panowie mistrzostwo off topa w off topicu :mrgreen:
Jestem na tak :)

P.S. sory za ot
E290 - od święta, na codzień -> BJ
WDB2100171A800044
Awatar użytkownika
merlin
Doradca VIP
Posty: 4584
Rejestracja: 17 gru 2008, o 18:30
Lokalizacja: Pomorskie

Post autor: merlin »

gwaychyr pewnie na innym forum, wpiszcie nicka w google moze znajdziecie jakieś nowe posty :-P
Ex: W124 200E '88 , w210 220D'96
roberts150

Post autor: roberts150 »

Z google wychodzi że kupił X-boxa i parę gierek na allegro , do tego pady i inne bajery .
Nie ma chłopak czasu dla nas :-( .
Awatar użytkownika
eoSOLAR
Posty: 17
Rejestracja: 22 lip 2010, o 13:02
Lokalizacja: Łódź - Widzew Wschód

Post autor: eoSOLAR »

IP im namierzyć znaleźć adres i im po liście wysłać że się regulamin zmienił i opłate za prowadzenie konta na forum im wysłać to zaraz się pojawią :mrgreen:
poszukuję zadbanego sedana przedlifta avantgarde do okolic 25 tyś najlepiej 3.0 td
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości