Zakochany w gwiazdach

NOWOŚĆ!!!
Tutaj każdy może założyć swój własny temat i wklejać zdjęcia i opisy swojego auta.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Awatar użytkownika
codec
Posty: 235
Rejestracja: 24 lut 2017, o 19:32

Re: Zakochany w gwiazdach

Post autor: codec »

Proszę, ściągnij emblematy Mercedes z Musso bo to nie "beka" ale totalny obciach świadczący o Tobie a nie o samochodzie. Jak masz problem z tym, że jeździsz samochodem Ssangyong (lub Daewoo) to nic nie naklejaj na auto i pozostaw bez emblematów. Nie ma to jak wstydzić się czym się jeździ jeśli to świadomy wybór (zakup auta) a nie z góry narzucony. Przecież to auto nawet w niewielkim % nie jest podobne do jakiejkolwiek wersji G.
Krzysiek z Darłowa
Moje prace na SC Garage
Aktualnie: W163, W203, W211 i inne marki ;)
maskek
Posty: 180
Rejestracja: 22 cze 2014, o 02:31
Lokalizacja: wwa

Re: Zakochany w gwiazdach

Post autor: maskek »

--Arkadia-- pisze:maskek - w210 i najlepsze wykonanie?Największą kabinę? Najwygodniejsze zawieszenie?
Przecież S-klasa to tylko airmatic/ABC (jeśli chodzi o zawieszenie), W220 to ponad 5 metrów i nie mówię tutaj nawet o wersji long, i sama kwintesencja jeśli chodzi o elementy wykończenia - okular nigdy nie dorówna. Nie wiem skąd takie bzdurne wnioski wysnułeś.
Ja też nie wiem skąd takie bzdurne wnioski wysnules- gdzie ja pisałem, z okular ma najwygodniejsze zawieszenie? Miałem w220, mam okulara mam 211. Nie wysnuwam wniosków z Internetu tylko z własnych, organoleptycznych, doświadczeń. W220 niczym mnie nie zachwyciło, a skórę i plastiki, ich spasowanie, lepsze mam w okularze. Poszedł do kolegi, który się lubuje w limuzynach. Mówi, że pod względem jakosck woli starszego lexusa ls, tylko ciężej znaleźć godną sztukę niż 220
Awatar użytkownika
wodii
Posty: 110
Rejestracja: 1 wrz 2014, o 12:54
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Zakochany w gwiazdach

Post autor: wodii »

Kolego "Dobrodziej_1983", wątek umieszczony w dziale NASZE auta - jestem przekonany że większość się tu wypowiadających utożsamia się z tematem. Bardzo cenię wszystkie wypowiedzi na temat gwiazd, nawet tych podrobionych, które mają z mercedesa tylko znaczek ;) Kolego "codec" wstydu nie czuję, auto ma być sprawne i gotowe do wyjazdu w teren, nie dbam o nie jak o moją bawarkę. Stracił bym majątek oraz połowę życia na to by zrobić z mojego MUSSO. Nie ma lekko ten nosorożec, ale do takich zadań został kupiony. Wjechać tam gdzie chcę bez względu na konsekwencje dla auta. Mimo tego iż moja zasłużona zielonka woziła mnie po łowisku przez ponad sezon, szkoda mi jej było zaorać w terenie, na szczęście teraz ma godnego następcę. Oznaczenia z klapy bagażnika poleciały dnia następnego bo ML CDI to było przegięcie. Znaczki mi nie przeszkadzają i na pewno nie będę tracił czasu by je ściągać i maskować pozostałe po nich otwory w karoserii. Piszcie śmiało wasze doświadczenia z Waszymi gwiazdami, nigdy nie wiadomo jak nasze życie się potoczy i jakie aktualnie auto potrzebować będziemy, a każda informacja czy bardziej porównanie rożnych modeli Mercedesa jest przydatne.
Na rozluźnienie poniedziałkowego poranka zdjęcie uprawy jaka powstała mi po 3 miesiącach użytkowania auta.
Załączniki
21751432_517399995262432_183108512866195391_n.jpg
VIN - WDB2102161B469355 E270CDI
EX - WDB2100201A249483 E300D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości