Warsztaty WROCLAW

Opinie na temat warsztatów i mechaników.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Awatar użytkownika
lord68
Posty: 80
Rejestracja: 15 cze 2008, o 14:45
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: lord68 »

Wielkie dzięki Klikam Pomógł bo wiem że napewno skorzystam z tego adresu.


Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
bonifacq
Posty: 2439
Rejestracja: 17 sty 2009, o 22:39
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: bonifacq »

Merc1 pisze:kto sie przyzna do spuszczenia paliwa??

myślicie trochę ??

uważam, że głupi byłem bo się posłuchałem opinii i wcale mi nie po drodze było ciągnąć tam auto,

Byłem pytałem, , :mrgreen: Jeździsz A Klasą w benzynie, i masz fantazje większe niż moje dziecko :mrgreen: niestety i tacy klienci sie zdarzają :-x
Awatar użytkownika
tonidriver
Posty: 9114
Rejestracja: 21 cze 2008, o 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tonidriver »

bonifacq coś ciekawego sie dowiedziałeś ?
Awatar użytkownika
bonifacq
Posty: 2439
Rejestracja: 17 sty 2009, o 22:39
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: bonifacq »

tonidriver pisze:bonifacq coś ciekawego sie dowiedziałeś ?
Porozmawiasz z Piotrkiem to ci powie ;-)
Awatar użytkownika
lord68
Posty: 80
Rejestracja: 15 cze 2008, o 14:45
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: lord68 »

Dzisiejszy dzień uważam za totalną porażke dosyć że nie zakończyłem sprawy jednego wtrysku to jeszcze jedno...
Trzy świece żarowe wkręciłem bez problemu a czwartą zerwałem!! Myślałem że mnie trafi. Sikałem te świece od kilku dni WD-40 i wykręcałem na gorącym silniku.Był przy niej lekki opór jak odkręcałem i nagle póściła ale jak sie okazało póściła ale końcówka świecy a reszta została w głowicy.
Prosze o adresy gdzie zajmują sie tym bez zdejmowania głowicy.
Tragedia.
esemowiec
Posty: 11
Rejestracja: 11 kwie 2008, o 17:40
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: esemowiec »

Witam Gwiazdorów.
Chciałbym się podzielić informacją o dobrym warsztacie. Miałem problem z odpaleniem auta jak było zimne. Dzisiaj nareszcie znalazłem czas aby podleczyć moję Gwiazdkę i udałem się na ul. Buforową. Wjechałem na teren "Chemi" i pojechałem do końca, jak radził jeden z forumowiczów, i trafiłem do człowieka, który bez czarowania zabrał się do wymiany świec. W trzy sekudy sprawdził, że nie działają trzy z nich. Po paru minutach miałem problem z głowy.
POLECAM!!! Piotr Giżewski przyjacielski, wesoły i fachowiec! Bez ściemy, konkret robota!

[ Dodano: 2010-02-22, 18:42 ]
:lol:
Raz da już Gwiazda!
grewales
Posty: 16
Rejestracja: 14 lis 2008, o 22:03
Lokalizacja: wrocek

Post autor: grewales »

beniu86 pisze:polecam Legnicka 52A (071) 350-07-16

Lukasz Gola
popieram chlopaki sciagnneli turbine popatrzyli zamontowali przebili katalizator i wzieli 20 zyla ! bylem w szoku naprawde warto do nich jezdzic
trabant 2.2 96r sedan
simon 26
Posty: 51
Rejestracja: 8 mar 2009, o 20:28
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: simon 26 »

Witam! Naprawde polecam elektronika-elektryka samochcodowego JUNIOR ul.Galczynskiego18 tel 889333300 facet wymiata robi wszystko zegary,poduszki.
Ja u niego robilem kilka rzeczy ponad rok temu CHIPOWALEM auto chodził super - zrobil sie bardzo ekonomiczny i dynamiczniejszy,ale stwierdzilem po pewnym czasie ze jeszcze dodam mocy. Auto jest jak rakieta zamkniecie zegara to moment i w zimie spalanie jak w seryjnym sofcie, a w lecie mniejsze na poprzednim sofcie spalal mi jak 1,9tdi . Facet jest dobrym fachowcem i ceny ma dla ludzi,dlatego terminy bywaja odlegle. Raz cierpliwosci mi braklo i sam probowalem naprawic zegary ... i trzeba bylo kupic inne ;-)
W210 E290 turbodiesel classic kombi
done666
Posty: 188
Rejestracja: 11 maja 2010, o 12:06
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: done666 »

Witam Panowie. Powiem wam ze naczytalem sie tych waszych postow w dziale warsztaty i powiem wam ze co do panow z buforowej to mialem z nimi do czynienia, naprawe wykonali dobrze ale porysowali do kosci klape i blotnik do czego z poczatku nie chcieli sie przyznac, co jednak ostatecznie uczynili, wiec w sumie ok. Co do pana mechanika z glebowej, to jest chyba boczna przystankowej zaraz za wiaduktem na grota to robi tylko mb ale fachowiec z niego slaby i na koszta naciaga klientow, kiedys w mojeje 124 300D postukiwala szklanka pojechalem z ciekawosci zapytac bo auto serwisuje u kogos innego to pan powiedzial 1200-1500PLN cala impreza, podziekowalem. Natomiast polecam z czystym sumieniem mechanika na ul Storczykowej, gosc super uczciwy, zawsze pokazuje co wymienil po robocie, nie wymienia niepotrzebnych elementow, naprawy dokonuje fachowo i szybko i ma naprawde przystepne ceny, jedynym problemem sa terminy z uwagi na kolejke ocekujacych. POzdrawiam
W210 E270 CDI
W210 E290 TurboD Rip
W124 E250 TurboD

Ssij mnie wydech liz mnie felge.
Awatar użytkownika
tonidriver
Posty: 9114
Rejestracja: 21 cze 2008, o 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tonidriver »

done666 u mnie tez szklanki trzeba było wymienić i ten sam mechanik ze storczykowej powiedział mi 1500pln za robote bo mikropęknięcia w głowicy trzeba zrobić i to tamto siamto.
Awatar użytkownika
bonifacq
Posty: 2439
Rejestracja: 17 sty 2009, o 22:39
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: bonifacq »

done666 pisze:porysowali do kosci klape i blotnik do czego z poczatku nie chcieli sie przyznac, co jednak ostatecznie uczynili,
znowu jakieś czary mary.. trzeba będzie spytać drugą strone ;-)
Mercedes W210 2.2D BMW E39 525i BMW E60 525i
simon 26
Posty: 51
Rejestracja: 8 mar 2009, o 20:28
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: simon 26 »

Bogdan Kucharz ze Storczykowej to uczciwy facet i swietny fachowiec.Obie te cechy u jednego mechanika,sa warte czekania w dlugiej kolejce. Ja zawsze poczekam i zawsze po "zabiegu" szczesliwy jestem!
W210 E290 turbodiesel classic kombi
done666
Posty: 188
Rejestracja: 11 maja 2010, o 12:06
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: done666 »

kolego Bonifacq nie lubie jak ktos poddaje w watpliwosc to co mowie lub pisze, czary mary, cwaniakujesz znajomoscia mechanikow jakby to nie wiem co bylo, bawisz sie w kontrwywiad? no to smialo zapytaj, chcialbym tylko widziec twoja glupia mine jak ci powiedza ze faktycznie tak bylo.
W210 E270 CDI
W210 E290 TurboD Rip
W124 E250 TurboD

Ssij mnie wydech liz mnie felge.
Awatar użytkownika
bonifacq
Posty: 2439
Rejestracja: 17 sty 2009, o 22:39
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: bonifacq »

done666 pisze:kolego Bonifacq nie lubie jak ktos poddaje w watpliwosc to co mowie lub pisze, czary mary, cwaniakujesz znajomoscia mechanikow jakby to nie wiem co bylo, bawisz sie w kontrwywiad? no to smialo zapytaj, chcialbym tylko widziec twoja glupia mine jak ci powiedza ze faktycznie tak bylo.
bo był juz tu taki jeden jak ty.. który założył konto po to żeby ich tylko oczernić zresztą nie tylko na tym forum i zniknął :-/ ja nie cwaniakuje tyle zawsze należy wysłuchać dwóch stron.. co mają do powiedzenia,, twoje zdanie już znam.. teraz spytam ich,,przy okazji
Mercedes W210 2.2D BMW E39 525i BMW E60 525i
cravon
Posty: 2
Rejestracja: 2 cze 2010, o 21:16
Lokalizacja: Wrocław

Kolektor ssący

Post autor: cravon »

Gdzie we wrocławiu w mercedesie e220 CDI model 210 można wymontować kolektor ssący żeby go tam wyczyścili i w razie potrzeby naprawili klapki ????
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości