Żarówki "cofania"

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

John2
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2 sie 2008, o 21:23
Lokalizacja: Zawiercie

Żarówki "cofania"

Post autor: John2 »

Witam wszystkich. Zgasło mi światło cofania, rozkręciłem i zrobił się problem. Po odkręceniu okazało się że z jednej strony mam w oprawcę dodatkową oprawkę a w niej żaróweczkę W5Wn5T a w drugiej dużą żarówkę P21W37R. Nie pamiętam która swieciła mi przed awarią na pewno tylko jedna (myślałem że tak powinno być - poprzednio miałem Nissana i tak była tylko jedna żarówka od cofania) w związku z tym mam pytanie, jakie orginalnie powinny być żarówki cofania. E270 CDI 1998r po lifcie.
John2
zematis
Posty: 667
Rejestracja: 15 maja 2008, o 21:32
Lokalizacja: Wrocław - Dusseldorf

Re: Żarówki "cofania"

Post autor: zematis »

John2 pisze:Witam wszystkich. Zgasło mi światło cofania, rozkręciłem i zrobił się problem. Po odkręceniu okazało się że z jednej strony mam w oprawcę dodatkową oprawkę a w niej żaróweczkę W5Wn5T a w drugiej dużą żarówkę P21W37R. Nie pamiętam która swieciła mi przed awarią na pewno tylko jedna (myślałem że tak powinno być - poprzednio miałem Nissana i tak była tylko jedna żarówka od cofania) w związku z tym mam pytanie, jakie orginalnie powinny być żarówki cofania. E270 CDI 1998r po lifcie.



To jakaś żeźba to twoje auto - lift był od października 99

żarówke masz w książce

[ Dodano: 2009-02-07, 21:30 ]
no dobra nie bede złośliwy nie pamietam jaka ale jak mozesz poczekac do jutra to zajrzę u siebie i napisze
Awatar użytkownika
fabek
Moderator
Posty: 9462
Rejestracja: 3 lip 2008, o 19:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: fabek »

sedan
Załączniki
347.jpg
STAR DIAGNOSIS C3/C4 NAPRAWA | CHIPTUNING STAGE1 DPF_OFF EGR_OFF ADBLUE_OFF
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości