Poślizg z 2 na 3?

Skrzynia biegów i sprzęgło

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

alkapone44
Posty: 71
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 10:00
Lokalizacja: Kłodzko

Post autor: alkapone44 »

a Wymieniany był cały sterownik hydrauliczny ???, czy tylko przełożona płytka elektroniczna ?, bo w zasadzie wszystkie tego typu problemy leżą w sterowniku hydraulicznym .
Mercedes S210 220 CDI '00 ASB
Mercedes W124 250 D '88 ASB

http://w210.pl/viewtopic.php?t=8329&sid ... c47ca900eb
Awatar użytkownika
vitia
Posty: 13
Rejestracja: 16 kwie 2010, o 01:15
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: vitia »

Witam,

Ja miałem identyczny objaw. Faktycznie na początku liczyłem, że to problem ze sterownikiem, ale nie obeszło się bez rozebrania skrzyni. Element, który był uszkodzony kosztował w ASO niewiele, chyba ok. 150 zł (takie coś podobne do łożyska, zniszczony był metalowy "koszyczek" trzymający ślizgi, nowy element miał ten "koszyczek" plastikowy) - ale to dopiero dało się stwierdzić po demontażu skrzyni - dość długo szukali co było zepsute. Cała impreza wyszła mnie niecałe 4000zł łącznie z nowym oryginalnym olejem, mogło być trochę taniej, ale wymieniłem profilaktycznie tarczki sprzęgła jednego biegu. Tak naprawdę główny koszt to robocizna + olej. Jeśli masz kogoś, kto Ci to po znajomości tanio zrobi to może nie będzie tak drogo, jeśli oczywiście masz to samo uszkodzenie.

Powodzenia!
W210 E50 AMG
WDB2100721A233189
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości