w 210 kompresor ---- szarpanie ;(

Silnik i osprzęt

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

Awatar użytkownika
windykatorek
Doradca VIP
Posty: 2580
Rejestracja: 5 kwie 2008, o 19:26
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: windykatorek »

tasma jest zwykła plastykowa , a peszel masz obwinac materiałowa:)
Mondeo HB 2007 1.8 duratec
JEŻDŻE FORDEM BO JESTEM LORDEM :)
luki79
VIP
Posty: 250
Rejestracja: 14 lut 2008, o 23:45
Lokalizacja: Wieliczka

Post autor: luki79 »

oj windykatorek, kumbinujesz jak koń pod górę Ci powiem ;-)
Kolega zwiedzi pół miasta żeby tego peszla dostać, a zwykłą taśmę izolacyjną (nawet nie "szmaciankę" znajdzie w każdym sklepie moto lub stacji benzynowej. Obwinie kilka razy kablunga i popatrzy że przestał świecić, kupi kable nówki a peszla zostawi na wystawie sklepowej :-)
MIAŁEM:
W124 300E
W124 E320
Awatar użytkownika
windykatorek
Doradca VIP
Posty: 2580
Rejestracja: 5 kwie 2008, o 19:26
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: windykatorek »

no dobra:)
Mondeo HB 2007 1.8 duratec
JEŻDŻE FORDEM BO JESTEM LORDEM :)
Awatar użytkownika
kompressor
Posty: 527
Rejestracja: 1 kwie 2008, o 12:27
Lokalizacja: Okolice Goleniowa

Post autor: kompressor »

Jako doraźny sposób to jest to akceptowalne
peszle są w castoramie podobnie jak taśma
Jeśli chodzi o przewody wn to tylko beru inne są do d...y
S280 4 Matik
Awatar użytkownika
neonblue
Posty: 915
Rejestracja: 4 cze 2008, o 22:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: neonblue »

jezeli chce to zrobic na jakis czas to proponowalbym sposob windykatorka
sam kiedys tak robilem w innym aucie, a owiniecie samych przewodow zwykla tasma izol. to uwazam za wielki blad gdyz po nagrzaniu silnika klej z tasmy zaczyna sie topic a tasma plywac wokol kabla.
Alfa 159 Sportwagon 2.4jtdm 2008
Jeep Grand Cherokee 2.7crd 2002
Awatar użytkownika
domin0782
VIP
Posty: 79
Rejestracja: 18 maja 2008, o 13:46
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: domin0782 »

Auto postoi w garażu i poczeka na nowe kable, jest zastępcze ;-)
kompressor pisze:Jeśli chodzi o przewody wn to tylko beru inne są do d...y
masz jakieś sprawdzone namiary na sklep internetowy?

[ Dodano: 2008-10-16, 18:30 ]
zamówiłem przewody boscha, komplet tj.2szt 160zł+przesyłka. Numer zestawu:0 986 356 311
W poniedziałek lub wtorek powinny już być.

[ Dodano: 2008-10-20, 19:48 ]
Przewody WN dzisiaj wymieniłem, nie ma już żadnych przebic, ale problem nie znikł. Jest jak było. Zdecydowałem odpiąć wtyczke od przepływomierza, przejechałem się i auto mogłem wkręcić na wyższe obroty w przeciwieństwie do podłączonej. Przy odpiętej auto nie ma mocy, przy podłączonej moc jest ale nie ma mowy o wyższym zakresie obrotów. Czyli rozumiem że przepływomierz jest do wymiany ? ;-)

[ Dodano: 2008-10-20, 19:56 ]
Przewody WN dzisiaj wymieniłem, nie ma już żadnych przebic, ale problem nie znikł. Jest jak było. Zdecydowałem odpiąć wtyczke od przepływomierza, przejechałem się i auto mogłem wkręcić na wyższe obroty w przeciwieństwie do podłączonej. Przy odpiętej auto nie ma mocy, przy podłączonej moc jest ale nie ma mowy o wyższym zakresie obrotów. Czyli rozumiem że przepływomierz jest do wymiany ? ;-)

[ Dodano: 2008-10-21, 12:11 ]
Przewody WN dzisiaj wymieniłem, nie ma już żadnych przebic, ale problem nie znikł. Jest jak było. Zdecydowałem odpiąć wtyczke od przepływomierza, przejechałem się i auto mogłem wkręcić na wyższe obroty w przeciwieństwie do podłączonej. Przy odpiętej auto nie ma mocy, przy podłączonej moc jest ale nie ma mowy o wyższym zakresie obrotów. Czyli rozumiem że przepływomierz jest do wymiany ?
99lift/avantgarde/200 kompressor/137KW i 1580KG :)
Awatar użytkownika
darek0473
VIP
Posty: 540
Rejestracja: 22 maja 2008, o 21:11
Lokalizacja: Opole

Post autor: darek0473 »

A ja wymienilem dzisiaj katalizator w sobote sprawdze na trasie, jazda po miescie jest teraz lepsza ale jak pisalem u mnie bylo slychac belkot z okolicy starego kat. byc moze przepalony byl czy cos. Do soboty az sie boje jechac :mrgreen:
E200 2000r
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości