S210 Wrocław, widział ktoś?

Znajdziesz tu informację, które pomogą Ci w zakupie E klasy.
Tu wrzucamy również ogłoszenia do oceny.

Moderatorzy: SuperBuster11, zibi2210

perzu126
Posty: 517
Rejestracja: 29 lip 2014, o 01:16
Lokalizacja: Perzów

Re: S210 Wrocław, widział ktoś?

Post autor: perzu126 »

I ten kij golfowy mający na celu podkreślić, co było w bagażniku wożone i po co takie auto kupione :rotfl:
C220D WDB2021211A313360
Obrazek
A208 CLK 200Kompressor
Forum W202
Star Diagnosis, okolice Kępna
robertf
Posty: 90
Rejestracja: 29 lip 2016, o 20:27

Re: S210 Wrocław, widział ktoś?

Post autor: robertf »

Z tego kija też się śmiałem :D Nie zmienia to faktu, że można trzeba się temu egzemplarzowi lepiej przyjrzeć.
robertf
Posty: 90
Rejestracja: 29 lip 2016, o 20:27

Re: S210 Wrocław, widział ktoś?

Post autor: robertf »

Rozmawiałem dziś nieco dłużej z właścicielem. Wysłał mi filmy, na których pokazał główne mankamenty. Błotniki wszystkie 4 do roboty. Reszta wygląda poprawnie. Gość też sensownie gadał więc pewnie się skuszę i pojadę go obejrzeć jak tylko mój się sprzeda a że w tym tygodniu 2 osoby się zapowiedziało, mam szczerą nadzieję, że może w weekend bym już to załatwił :)
robertf
Posty: 90
Rejestracja: 29 lip 2016, o 20:27

Re: S210 Wrocław, widział ktoś?

Post autor: robertf »

Dobra Panowie, potrzebne wsparcie. Mój 290TD sprzedany więc z braku jakiejkolwiek innej sensownej 320 w cenie do 10 tyś zł, mam zamiar podjechać zobaczyć ten egzemplarz. Ile wg Was warte jest to auto, jeśli nie doszukam się innych poważnych mankamentów a przebieg będzie realny? Tak jak pisałem, na filmach, które mi przesłał sprzedający widać rdzę na wszystkich błotnikach i na jednych drzwiach. Na żywo pewnie znajdę więcej. Jeśli przebieg jest ok to silnik i skrzynia powinny być jak nowe. Silnik ma zalany olej 0W30.
yellowstone2012
Posty: 1388
Rejestracja: 10 gru 2012, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Re: S210 Wrocław, widział ktoś?

Post autor: yellowstone2012 »

Sam przed chwilą sprzedawałeś swojego to powinieneś wiedzieć, że takie auta są warte tyle ile zapłaci klient. Jeden sprzedający opuści więcej, drugi mniej i się będzie bujał ze sprzedażą. Cena wyjściowa nie jest zła, a auto już się trochę sprzedaje i pewnie nie będziesz pierwszym, które je ogląda ...
robertf
Posty: 90
Rejestracja: 29 lip 2016, o 20:27

Re: S210 Wrocław, widział ktoś?

Post autor: robertf »

Nie pierwszym na pewno, bo mówił mi, że już kilka osób oglądało. No ciul, jutro jadę obejrzeć i będę mądrzejszy. Co prawda wyprawa za 200-300 zł i cały dzień w plecy ale trudno, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :D
yellowstone2012
Posty: 1388
Rejestracja: 10 gru 2012, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Re: S210 Wrocław, widział ktoś?

Post autor: yellowstone2012 »

robertf pisze:Nie pierwszym na pewno, bo mówił mi, że już kilka osób oglądało. No ciul, jutro jadę obejrzeć i będę mądrzejszy. Co prawda wyprawa za 200-300 zł i cały dzień w plecy ale trudno, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :D
To jak już jedziesz przez pół Polski, to nie zapomnij wziąć gotówy ze sobą i ustaw sobie jeszcze kilka W210 po drodze do oglądnięcia. Nawet te po drodze z komisów też bym oglądał, zawsze możesz wsiąść odpalić, etc. A nawet jak nic nie kupisz to będziesz wiedział, który z oglądanych był najlepszy i jak któryś Cię urzeknie a nie przekona, to zbieraj vin i od początku ;)
robertf
Posty: 90
Rejestracja: 29 lip 2016, o 20:27

Re: S210 Wrocław, widział ktoś?

Post autor: robertf »

Jakkolwiek dziwnie to zabrzmi to jadę oglądać tylko tego pociągiem, żeby nie tracić czasu. Jadę IC, wezmę laptopa i będę mógł pracować w drodze. Jak nie siądzie zakup, to na powrocie znów IC, laptop i praca :)
robertf
Posty: 90
Rejestracja: 29 lip 2016, o 20:27

Re: S210 Wrocław, widział ktoś?

Post autor: robertf »

Byłem, zobaczyłem, nie kupiłem :)
Bobby Peru

Re: S210 Wrocław, widział ktoś?

Post autor: Bobby Peru »

Za duży zgniciuch.
yellowstone2012
Posty: 1388
Rejestracja: 10 gru 2012, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Re: S210 Wrocław, widział ktoś?

Post autor: yellowstone2012 »

robertf pisze:Byłem, zobaczyłem, nie kupiłem :)

Vedni, vidi, nie vici :D

Napisz dlaczego ?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości